Hracky

Tato sekce slouží k prezentaci vozů členů tohota fóra.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Ruller
Přispěvovatel
Příspěvky: 224
Registrován: 06 srp 2010, 19:40

Příspěvek od Ruller »

hlavne ze tvoje cervena myska mela manualni zrcatka a bez vyhrevu sedacek :D
Uživatelský avatar
Hegesak
Přispěvovatel
Příspěvky: 777
Registrován: 04 dub 2010, 13:26
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od Hegesak »

hh :-D jinak pokud umis cist je tady nazev: Fabia RS 130 Kw BMW 330D 150 Kw E46 325 TDS E36 105 Kw (LOL) :-D a myška se píše s tvrdym Y!!
Škoda Octavia RS III
VW PAssat B8- 110KW
Pilan
Aktivista
Příspěvky: 1198
Registrován: 27 zář 2009, 11:24
Bydliště: Nekde za brnem

Příspěvek od Pilan »

prosimte nebud trapnej ta tvoje nema nic spolecneho s moji to byl sperk atraktivni co jela a vypadala a nazev vlakla me nezajima tohle je moje vlakno a asi to nechapete ze sem cpete takove trapne auta (LOL)
Uživatelský avatar
Hegesak
Přispěvovatel
Příspěvky: 777
Registrován: 04 dub 2010, 13:26
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od Hegesak »

Fabia 130KW ctu oproti (150) porad malo ale sry ze reaguju :-D (LOL)
Škoda Octavia RS III
VW PAssat B8- 110KW
bjukemen
Aktivista
Příspěvky: 1365
Registrován: 22 lis 2007, 01:57

Příspěvek od bjukemen »

..asi si nepochopil že názov vlákna bol taky preto lebo pred tým mal fabku tak sa sem láskavo nejeb a davaj si to do vlastneho vlákna
Alfa Romeo 156 sw 2,4 JTD 110kw@ 142,3kw

Obrázek
Pilan
Aktivista
Příspěvky: 1198
Registrován: 27 zář 2009, 11:24
Bydliště: Nekde za brnem

Příspěvek od Pilan »

presne tak jsem to myslel dekuji treba uz to pochopi Fabiatici slavni (crazy) taky jsem si tenkrat myslel jakou mam bozskou karu nez jsem vyzkousel nahon na zadek a ty kw ne jak ty chrastitka 1.9 tdi ale treba to pochopi casem me to taky trvalo pres 2 roky.. Jinak dneska jsem sehanl stehovak KONI za best prize aj s montazou takze v tydnu bude novy podvozek neplanovane ale nevadi to se neztrati.. + rano jedu doladovat na servis musime tam pridat asi naftu na volnobech to nedela dobrotu a jeste ty zvuky se nelibi no uvidime
bjukemen
Aktivista
Příspěvky: 1365
Registrován: 22 lis 2007, 01:57

Příspěvek od bjukemen »

..ten predvstrek a rozvod maš nastaveny presne.??..niekde je to dosť tažke aj doma sme sa s tým zabavali kym sa to doladilo aby to bolo tiche neštrkotalo atd.

..no pekne si sa rozbehol,podvozok koni mnaaam aj ja chcem :) ako tak kukam,už mi k štastiu fakt len to foto chýba...
Alfa Romeo 156 sw 2,4 JTD 110kw@ 142,3kw

Obrázek
Pilan
Aktivista
Příspěvky: 1198
Registrován: 27 zář 2009, 11:24
Bydliště: Nekde za brnem

Příspěvek od Pilan »

podvozek je nahoda ale su rad ze to vyslo kamos ho ma doma uz 3 mesice a nemuze ho prodat ukecal jsem ho o 1500 kc takze cool.. podle me tam bude jeste jeden vstrik potreba vymenit protoze je tam nafta videt ze trochu pousti..ale mam 3 kusy nahradnicg takze by to melo byt cajk.. jo snad to zitra doladime a bude to chodit jak hodinky.. :D
Zata S-line
Přispěvovatel
Příspěvky: 224
Registrován: 14 zář 2009, 20:56
Bydliště: Chomutov

hghg

Příspěvek od Zata S-line »

Pilan:Ja tu mrdku co mas ted mel pred tebou a ty Fabie jak tu pises ze jsou mrdky tak aspon nechcipaj kdyz radis a jestli srovnavas Fabii RS a bmw 325tds e36 tak radeji mlc!Ja to auto prodal do varu a tam si ho asi koupil ty a muzu ti rict ze to byla pekna mrdka!A ty kola nejsou jedinecnej design jak ty pises ale jsou strikly sprejem a jak mrzlo tak se tam udelaly takovy mapy :-D A pokud vim kdyz si prodaval fabii tak si ji nechal stocit o 150 000km dolu takze si mel asi peknou mrdku!Jo a ty kola tak je jedno tak nakoply ze nejde ani srovnat (LOL)
Uživatelský avatar
batoo
Aktivista
Příspěvky: 1325
Registrován: 30 pro 2009, 13:47

Příspěvek od batoo »

Panove srovnava se nesrovnatelne, srovnavat auto z 90.let a fabii z roku 2001+ to snad nema cenu komentovat.

Je jasne, ze BMW z roku 1994 nebude asi v takove kondici jako o 7 let mladsi auto, nicmene fabie svoji holovybavou a zpracovanim bmw nemuze konkurovat (nicmene tak to ani vyrobce nezamyslel).
Kazde auto je uplne jina trida.
Vzdyt BMW e36 se v roce prodeje prodaval temer za mic, nektere i vice, tak to nelze srovnavat s fabii. Nicmene asi BMW nepredpokladalo, ze by se nekdo po temer 20 letech pustil do srovnavani s uplne odlisnym autem (vykon, spotreba, jizdni vlastnosti).

Za Pilana se nedivim, ze se mu nelibi kdyz mu nekdo do vlakna aktualne o BMW postuje fotku sve fabie. Forum je zde pro vsechny a zdarma a proto proc si neudelat vlastni topic, kde toto auto vice popsat i se zmenami?
Taky by se mi v topicu trabanta nelibilo kdyby tam nekdo dal fotku sveho VW Polo a rikal jak je polo lepsi i kdyz to je jenom 3 valec. Ano je lepsi, ale je taky o 20 let mladsi (vlastne vic :)) a trabant byl urcen pro jiny okruh lidi.

Takze tak za me a sorry ze zasiram diskusi.
Naposledy upravil(a) batoo dne 30 led 2012, 11:43, celkem upraveno 1 x.
Dodge Durango 2005 AWD Limited 5.7i V8 HEMI - 257kW/570Nm - 20L/100km, 0-100 za 7s
Toyota Auris 2015 Hybrid 100kw/electro - 3L/100km, 0-100 za 10,9s
RIP - Opel Omega 2001 3.2i V6 - 160kw/320Nm - 13L/100km, 0-100 za 9s - strom vyhral nad strojem :)
Pilan
Aktivista
Příspěvky: 1198
Registrován: 27 zář 2009, 11:24
Bydliště: Nekde za brnem

Příspěvek od Pilan »

Zata ja jsem nic nestacel neumim to maximalne jsem to koupil stocene a upravoval dal nez jsem ju uspesne bez vyhrevu a zrcatek prodal za cenu kterou jsem pozadoval.. pote jsem zkusil BMW a uz bych nikdy ty trapne Fabiatiky nechtel ani zadarmo neda se to srovnat se starym bmw radsi mrku z Varu nez trapku Fabiu (LOL) ja se toho bmw nebojim ze to nepoladim zitra tam dodelame nejake veci a auto ideal..to ze to tam neumite naladit je vas problem me to auto uz udelalo sluzbu takze pogodaaaa.. jo a kdyz to auto znas tak me rekni jeste nejake veci at vim kde hledat chyby ;)
Zata S-line
Přispěvovatel
Příspěvky: 224
Registrován: 14 zář 2009, 20:56
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od Zata S-line »

Pilan píše:Zata ja jsem nic nestacel neumim to maximalne jsem to koupil stocene a upravoval dal nez jsem ju uspesne bez vyhrevu a zrcatek prodal za cenu kterou jsem pozadoval.. pote jsem zkusil BMW a uz bych nikdy ty trapne Fabiatiky nechtel ani zadarmo neda se to srovnat se starym bmw radsi mrku z Varu nez trapku Fabiu (LOL) ja se toho bmw nebojim ze to nepoladim zitra tam dodelame nejake veci a auto ideal..to ze to tam neumite naladit je vas problem me to auto uz udelalo sluzbu takze pogodaaaa.. jo a kdyz to auto znas tak me rekni jeste nejake veci at vim kde hledat chyby ;)
Obcas zlobi ten climatronic,klima nejde,jak tam chybi ta antena na strese tak tam tece obcas jinak asi nic silenbloky motoru se tam davali novy vymen ten predni naraznik ten prasklej a mistama snejtovanek,kufrovy dvere K.O. ale daval jsem k tomu jiny sice ne v barve ale byli v pohode,baterka tam byla K.O. to jsem zvedavej jak poladis to TDS s teou trapnou fabii te spraska kazdej a jeste mu to bude zrat o pulku min nez ten trpanej starej 6ti valec...Pokud vim sam si mi tenkrat psal ze si tu Fabku nechal stocit jestli to budu mit v SZ tak ti to preposlu
Pilan
Aktivista
Příspěvky: 1198
Registrován: 27 zář 2009, 11:24
Bydliště: Nekde za brnem

Příspěvek od Pilan »

jde videt ze to auto znas dobre to je fajn vedet.. naraznik pujde dole nekdy az bude cas ja jsem koupil aby slouzilo kosmetiky a estetiku sem neresil interier byl v dobrem stavu docela az na ten kufr jak rez tak vevnitr koberec odesel.. a ten volnobech jste tam resili nejak ze kasle nenastavovali jste to nekde??to je posledni orisek vstriky uz drzi ..me se ani nezda ze to nejak zralo musim natankovat doplna a pak vyzkousim co to bere..
Zata S-line
Přispěvovatel
Příspěvky: 224
Registrován: 14 zář 2009, 20:56
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od Zata S-line »

Pilan píše:jde videt ze to auto znas dobre to je fajn vedet.. naraznik pujde dole nekdy az bude cas ja jsem koupil aby slouzilo kosmetiky a estetiku sem neresil interier byl v dobrem stavu docela az na ten kufr jak rez tak vevnitr koberec odesel.. a ten volnobech jste tam resili nejak ze kasle nenastavovali jste to nekde??to je posledni orisek vstriky uz drzi ..me se ani nezda ze to nejak zralo musim natankovat doplna a pak vyzkousim co to bere..
Resily ale nevyresily je to zahada docela kup novy cerpadlo...
Pilan
Aktivista
Příspěvky: 1198
Registrován: 27 zář 2009, 11:24
Bydliště: Nekde za brnem

Příspěvek od Pilan »

ja cerpadlo mam to zasoby prave takze bys to resil cerpadlem ja jsem myslel ze tam bude potreba znova nastavit vstrik paliva vetsi nebo tak neco..
Odpovědět

Zpět na „Vozy členů fóra“