daewoo matiz neposlucha

Moderátoři: šulda, Moderátoři

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Jo, jestli je to takhle, tak jedině ten budík na přívod/téčko/, dlouhou hadici a jet, co to udělá.. :)
nepropadat panice...
Zdeněk M
Aktivista
Příspěvky: 3589
Registrován: 28 dub 2008, 22:56
Bydliště: okres TC

Příspěvek od Zdeněk M »

coudysokol píše:jericho ale ono to asi prepad nema lebo tam je tusim len privod do listy asi teda .
Vstřik na prvním valci bude KO, vymaž pamet a prehod vstriky mezi 1 a 2 valcem a chvili jezdi, až tam budou stejný projevy, to cukaní a vynechavaní. Pak to jed nacist, pokud to bude psat stejnou chybu na druhým valci tak je to jasný. :)
coudysokol
Přispěvovatel
Příspěvky: 153
Registrován: 03 čer 2010, 07:02

Příspěvek od coudysokol »

ok vyskusam aj to aj to dam vediet no a ono by to vsetko robilo aj to ze za studen ato skaspava ze mu musim drzat plyn aby sa trochu zohrial a potom uz ako tak drzi ale vynechava ?
mates
Přispěvovatel
Příspěvky: 321
Registrován: 23 led 2006, 21:21
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Ahoj,už jsi na to přišel čím to je?mam něco podobného jen chyby mam P0108,P0261,0267,0122 ,mam ještě podezření na alternátor jestli nedava málo... jinak ty projevy to samé.Měl jsem tam v haji egr ventil ten jsem vyměnil a už ho to nepíše ale pro změnu zase tohle
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Je to možný, já to beru na jedno brdo, dělal jsem ženský Daihatsu Charage a to byl podobný chrchel, a potom tenhle výplod, tak se mi to asi plete.. :)
nepropadat panice...
mates
Přispěvovatel
Příspěvky: 321
Registrován: 23 led 2006, 21:21
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

jo někdy si říkam zlatý starý škudky to se to jezdilo,všechno jednoduchý i když ten komfort už bych dneska asi neopustil-už jsem si zvykl.v po vyzkouším to dobíjení a napíšu.Ty chyby to píše skoro u všech nízký napětí proto tipuju ten alťas
Kakamil 4x4
Přispěvovatel
Příspěvky: 121
Registrován: 13 zář 2010, 21:30
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od Kakamil 4x4 »

Zpátečka z lišty tam je a tlak má být okolo 3,5. Jestli ukazuje 2,0, tak to je žalostně málo a čerpadlo odchází do věčných lovišť (rofl)
VW Sharan 1.9TDI 4motion (AUY 85kW) is dead :(, now Seat Alhambra 1.9TDI 4motion a Nissan Primera 2.0TD :)
Honda NT 650V Deauville
coudysokol
Přispěvovatel
Příspěvky: 153
Registrován: 03 čer 2010, 07:02

Příspěvek od coudysokol »

ano ja som vymenil palivove cerpadlo a facha to dodnes slaby tlak tam bol.
Odpovědět

Zpět na „Daewoo“