Výfuk TDI-zvuk

VW/Audi/Škoda/Seat - zvyšování výkonu (především TDI motory)

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
marena tdi
Aktivista
Příspěvky: 3597
Registrován: 02 dub 2009, 09:39
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od marena tdi »

Aby se to pak libilo panum policistum na ceste :-)
Audi A3 Sportback 1.9 PD BXE 186 ps , sw TDI FUN , TSB 220 Turbosport , exhaust by Marena
EX- Octavia combi Tdi AGR 261 ps
Glasto
Sběrač informací
Příspěvky: 25
Registrován: 07 říj 2014, 14:46

Příspěvek od Glasto »

Môžem dať na tdi ,zadný diel (tlmic) z octavii rs ?
Uživatelský avatar
marena tdi
Aktivista
Příspěvky: 3597
Registrován: 02 dub 2009, 09:39
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od marena tdi »

jasne proc ne ? :)
Audi A3 Sportback 1.9 PD BXE 186 ps , sw TDI FUN , TSB 220 Turbosport , exhaust by Marena
EX- Octavia combi Tdi AGR 261 ps
Glasto
Sběrač informací
Příspěvky: 25
Registrován: 07 říj 2014, 14:46

Příspěvek od Glasto »

Tak ze ci benzín a diesel nemá odlišné tlmiče , neviem tak preto sa pýtam .
P4V3LS
Přispěvovatel
Příspěvky: 91
Registrován: 28 kvě 2013, 20:25

Příspěvek od P4V3LS »

Ahoj, řeším menší problém. Dal jsem holou roury na afn, zatím bez úprav. Problém je, že mi přijde, že to s tlumičema jelo lépe, než teď. Přijde mi to líný, kde by mohl byt problém? díky
Uživatelský avatar
RudisTDic
Aktivista
Příspěvky: 3287
Registrován: 02 dub 2009, 20:13
Bydliště: Jiříkov

Příspěvek od RudisTDic »

P4V3LS píše:Ahoj, řeším menší problém. Dal jsem holou roury na afn, zatím bez úprav. Problém je, že mi přijde, že to s tlumičema jelo lépe, než teď. Přijde mi to líný, kde by mohl byt problém? díky
Co to je za otázku?? vyndáš výfuk a auto nejede a pak se ptáč proč ?? Dej ho zpět a pojede.. prostě není protitlak ve výfuku a hůř se vyplachuje motor..
Octavia II RS
P4V3LS
Přispěvovatel
Příspěvky: 91
Registrován: 28 kvě 2013, 20:25

Příspěvek od P4V3LS »

RudisTDic píše:
P4V3LS píše:Ahoj, řeším menší problém. Dal jsem holou roury na afn, zatím bez úprav. Problém je, že mi přijde, že to s tlumičema jelo lépe, než teď. Přijde mi to líný, kde by mohl byt problém? díky
Co to je za otázku?? vyndáš výfuk a auto nejede a pak se ptáč proč ?? Dej ho zpět a pojede.. prostě není protitlak ve výfuku a hůř se vyplachuje motor..
A jakto že jiný mají holou trubku a jede jim to? :-D jsem myslel že tohle se ředí akorát u benzínu.
Uživatelský avatar
RudisTDic
Aktivista
Příspěvky: 3287
Registrován: 02 dub 2009, 20:13
Bydliště: Jiříkov

Příspěvek od RudisTDic »

Hele někomu to jede,někomu ne..já mám PD a když jsem vrátil origo tlumič,tak mi spadla maximálka o 5km/h,,na spodku jsem to moc nepoznal..hlavně ty máš sérii,,když uděláš chip,tak se to bude chovat zase jinak..
Octavia II RS
Uživatelský avatar
talec
Přispěvovatel
Příspěvky: 245
Registrován: 16 dub 2010, 07:50
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od talec »

Já nechal udělat výfuk komplet rouru, hned se udělal soft a dělo!
VW GOLF IV TDI PD GTI ARL, EGR OFF, KAT OFF, Maf OFF, GTB1756VK, 80/60.3 Duplex exhaust, HDS 57 POWERED BY TDIfun 211PS 475Nm
P4V3LS
Přispěvovatel
Příspěvky: 91
Registrován: 28 kvě 2013, 20:25

Příspěvek od P4V3LS »

Původně jsem chtěl nechat koncak, ale ke shnilý, musím sehnat jinej. Čekal jsem od toho víc, turbo se roztáčí rychleji, ale tam kde jsem dřív jel 90, jedu teď 80 :-D v kopci to je taky poznat. Až budu dávat koncak, mam ho vykuchat? Nebo to už zase bude mít stejný efekt jako trubka?
standa123
Aktivista
Příspěvky: 2358
Registrován: 13 kvě 2014, 18:32

Příspěvek od standa123 »

já bych ho nekuchal.......nechal bych ho tak jak je. a nebo dej nejakej sportovní tlumič
leon ARL.....serie EX.
toledo ASV......197ps/426NM EX.
leon ARL.....212/440 EX.
aktuál : leon cupra R310 CDLA - 310ps+ 450NM
P4V3LS
Přispěvovatel
Příspěvky: 91
Registrován: 28 kvě 2013, 20:25

Příspěvek od P4V3LS »

Doufám, že není v háji něco jiného. Čekal jsem od toho vážně víc, když mi každej říkal, jak mu to jede jako kráva, když tam dal jen trubku :D já se seru celý odpoledne s vejfukem, a pak jediný, co to dělá, je báječný pouu :D
standa123
Aktivista
Příspěvky: 2358
Registrován: 13 kvě 2014, 18:32

Příspěvek od standa123 »

To je ta nejvetsi blbost ze kdyz das holou rouru tak ze to pojede jak krava........ (LOL)
leon ARL.....serie EX.
toledo ASV......197ps/426NM EX.
leon ARL.....212/440 EX.
aktuál : leon cupra R310 CDLA - 310ps+ 450NM
P4V3LS
Přispěvovatel
Příspěvky: 91
Registrován: 28 kvě 2013, 20:25

Příspěvek od P4V3LS »

standa123 píše:To je ta nejvetsi blbost ze kdyz das holou rouru tak ze to pojede jak krava........ (LOL)
Tak jako kráva jsem nečekal, ale čekal jsem prostě trochu víc, jak o tom všichni básněj :D Rozhodně jsem ale nečekal, že to přestane jet :D
icpata
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 08 zář 2015, 16:13

Re: Oddech turba fabia rs

Příspěvek od icpata »

RudisTDic píše:
Zata S-line píše:
maties77 píše:Kámoš má Fabiu I RS tdi 96kw výtahnul z ní kat. a dal místo ní rovnou trubku stejného pruměru jako je originální pruměr výfukového potrubí a žádný oddech turba nemá..ani při prošlápnutí plynu na volnoběh ani při jízdě při řazení pouze fabia je decentně hlunější malinko je to poznat a o něco více to smrdí :D :D možná to ještě spraví vytáhnutí posledního tlumiče výfuku a když ne tak jedině dat větší pruměr výfukové trubky :)
Tak hlavne je to tim ze v FRS je turbo KKK a to ti odfukovat nebude ani kdyz tam das 70mm vyfuk
(LOL)
Mě na rotačce odfukovalo KKK jak sběsilí..problém je v kolenu přímo na turbu,,má moc velký průměr..proto neodfukujou ani motory AXR..

Chci se zeptat jak jste to udělal aby vám to turbo odfukovalo ? :)
Odpovědět

Zpět na „Zvyšování výkonu VW group (DIESEL)“