Chcípl mi peugeot 307

Moderátoři: šulda, Moderátoři

majlan
Sběrač informací
Příspěvky: 39
Registrován: 15 pro 2010, 20:41
Bydliště: Ostrava

Chcípl mi peugeot 307

Příspěvek od majlan »

Dobrý den, chtěl bych se s Vámi poradit co s tím. Nastíním můj problém-ráno jedu do práce, venku je cca -6, nechám ve vyhřáté garáži auto asi 8 hodin. V garáži je teplota plus 17 stupňů. Vyjedu ven kde je asi - 9, jedu a asi po patnácti kilometrem, že si zapnu klimu na odmlžení, v tu ránu vyskočila kontrolka diagnostiky na přístrojovce a auto jsem už jen stačil stočit ke krajnici. Zjistil jsem, že mi v nádrži nejede pal. čerpadlo, všechny pojistky jsou ok. Od té doby cca 14dní jsem nenastartoval. Když přivedu plus na pojistku čerpadla, čerpadlo jede. Prostě nejde proud, vyměnil jsem celou BSM jednotku v domnění, že je něco špatně, ale stále proud nejde. Snad jsem už vše proměřil, dle schémat. Prosím o radu co to může ještě ovlivňovat. Předtím nebyl nikdy žádný problém škubání, trhání motoru atd.
Motor - 2.0 HDI, 66KW, 2002, RHY. Chlapi předem moc díky. :?
Roman 101
Aktivista
Příspěvky: 1531
Registrován: 05 pro 2008, 19:13

Příspěvek od Roman 101 »

jaká je uložená závada v motorové jednotce
majlan
Sběrač informací
Příspěvky: 39
Registrován: 15 pro 2010, 20:41
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od majlan »

Bohužel diagnostiku nemám a v tomhle počasí je problém se dostat někde s autem, když nejde nastartovat leda odtah...
Roman 101
Aktivista
Příspěvky: 1531
Registrován: 05 pro 2008, 19:13

Příspěvek od Roman 101 »

tak napiš odkud jsi a třeba se někdo najde kdo ti dojede do garáže ;)
shark734
Přispěvovatel
Příspěvky: 113
Registrován: 24 kvě 2010, 16:03

Příspěvek od shark734 »

bez dia je to vestenie z gule...skus sa spytat tu: http://www.peugeot-club.com/forum/
Uživatelský avatar
vladosr
Přispěvovatel
Příspěvky: 556
Registrován: 26 bře 2007, 18:25
Bydliště: SK BB kraj

Re: Chcípl mi peugeot 307

Příspěvek od vladosr »

majlan píše:Snad jsem už vše proměřil, dle schémat.
Ak by tomu tak bolo , dostal by si sa k multifunkcnemu rele , jeden kontakt napaja RJ , ak je ok tak svieti aj kontrolka motora , a druhy kontakt je pre podavacie cerpadlo .
Peugeot Partner HDi 10/2001 , ABS,KLIMA,TEMP,PP
majlan
Sběrač informací
Příspěvky: 39
Registrován: 15 pro 2010, 20:41
Bydliště: Ostrava

Re: Chcípl mi peugeot 307

Příspěvek od majlan »

vladosr píše:
majlan píše:Snad jsem už vše proměřil, dle schémat.
Ak by tomu tak bolo , dostal by si sa k multifunkcnemu rele , jeden kontakt napaja RJ , ak je ok tak svieti aj kontrolka motora , a druhy kontakt je pre podavacie cerpadlo .

Měřil jsem to dle tohoto schéma. Kde jde proud je označeno červenou barvou. Z řídící jednotky kabel 1229 co jde na BM34 pin 13, je velmi malý proud. Zkoušečka se skoro nerožne, má to tak být?Obrázek
Uživatelský avatar
vladosr
Přispěvovatel
Příspěvky: 556
Registrován: 26 bře 2007, 18:25
Bydliště: SK BB kraj

Re: Chcípl mi peugeot 307

Příspěvek od vladosr »

toto je RJ edc 15 s tromi konektormi / ja mam este staru / a prepojenie s poistkovym a releovym boxom v motorovom priestore . nevydim tam spinaci kontakt podavacieho cerpadla . Nemas pod oknom v tomto boxe taku hnedu obdlznikovu krabicku mal by to byt X11 cez poistku do cerpadla .
Peugeot Partner HDi 10/2001 , ABS,KLIMA,TEMP,PP
majlan
Sběrač informací
Příspěvky: 39
Registrován: 15 pro 2010, 20:41
Bydliště: Ostrava

Re: Chcípl mi peugeot 307

Příspěvek od majlan »

vladosr píše:toto je RJ edc 15 s tromi konektormi / ja mam este staru / a prepojenie s poistkovym a releovym boxom v motorovom priestore . nevydim tam spinaci kontakt podavacieho cerpadla . Nemas pod oknom v tomto boxe taku hnedu obdlznikovu krabicku mal by to byt X11 cez poistku do cerpadla .
Zřejmě mám samou řídící jednotku, jako ty, prostě jeden podlouhlý konektor na řídící jenotkce. Vedle BM34 je také plastový box ve kterém jsou relátka a pojistky, vše vypadá dobře. Toto schéma jsem bral jako informativní.
Uživatelský avatar
vladosr
Přispěvovatel
Příspěvky: 556
Registrován: 26 bře 2007, 18:25
Bydliště: SK BB kraj

Re: Chcípl mi peugeot 307

Příspěvek od vladosr »

podla informativneho nakresu sa v aute neda nic kontrolovat a o to viac to plati u francuzov . mas sz
Peugeot Partner HDi 10/2001 , ABS,KLIMA,TEMP,PP
majlan
Sběrač informací
Příspěvky: 39
Registrován: 15 pro 2010, 20:41
Bydliště: Ostrava

Re: Chcípl mi peugeot 307

Příspěvek od majlan »

vladosr píše:podla informativneho nakresu sa v aute neda nic kontrolovat a o to viac to plati u francuzov . mas sz
Promiň SZ znamená e-mail
Naposledy upravil(a) majlan dne 19 úno 2011, 19:54, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
vladosr
Přispěvovatel
Příspěvky: 556
Registrován: 26 bře 2007, 18:25
Bydliště: SK BB kraj

Re: Chcípl mi peugeot 307

Příspěvek od vladosr »

sz znamena sukromna sprava , mas 1 novu , musi ti to tam svietit a bezprostredne citovat prispevok na ktory ides hned odpovedat , tiez nemusis .
Peugeot Partner HDi 10/2001 , ABS,KLIMA,TEMP,PP
majlan
Sběrač informací
Příspěvky: 39
Registrován: 15 pro 2010, 20:41
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od majlan »

Hm, tak objednaná diag. Lexia z Aukra, uvidíme...
majlan
Sběrač informací
Příspěvky: 39
Registrován: 15 pro 2010, 20:41
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od majlan »

Tak diagnostika připojená a nemohu odiagnostikovat a aplikaci peugeot planet diag, stále vypisuje chybu. S autem se, ale spojí najde typ atd. Už mne ty problémy štvou...
Peugeot 307, 2.0 HDI, 66Kw, 2002
Hošík
Aktivista
Příspěvky: 1078
Registrován: 28 led 2008, 19:16
Bydliště: Královehradecko

Příspěvek od Hošík »

Hele a při těch stupních teploty,není možný,že by se někde kondenzovala voda a dělala to nějaká kostra?
Pešek 307 HDI, Octavia II -největší sráč života
Odpovědět

Zpět na „Peugeot“