Nejaky pravnik?

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

lt.kubosh
Aktivista
Příspěvky: 2052
Registrován: 23 led 2006, 19:23

Nejaky pravnik?

Příspěvek od lt.kubosh »

Panove,
je mezi nami nejaky pravnik, ktery by mohl fundovane odpovedet na otazku ohledne tech radaru, kdy te vyfoti na zacatku useku, na konci a pak se spocita prumerna rychlost.

Mne se zda, ze timhle se uz zasahuje do soukromi lidi.
A z tebe dela automaticky podezreleho.
B tim policie monitoruje svobodny pohyb.

Mne se totiz vubec nelibi, ze si nekdo uklada kdy jsem kam jel. to je kurva moje vec - zvlaste s cistym trestnim rejstrikem.
Dodge Challenger 6.4 V8
(Proč 6.4? Protože nedělaj 6.5!) :D
Uživatelský avatar
Rybízek
Aktivista
Příspěvky: 1600
Registrován: 24 led 2006, 09:35
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rybízek »

no taky mě to štve jako třeba na jižní spojce je jich jak na....no a vubec ted někam jet musí člověk pořád koukat po mostech kde maji ono zařízení namontovaný
Seat Leon TOP SPORT(development 200PS)
Golf II TDi
Smoke
Aktivista
Příspěvky: 2608
Registrován: 24 bře 2006, 12:00
Bydliště: kousek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smoke »

nějak musí přimět řidiče aby nejezdily jako prase! když budete dodržovat předpisy, tak Vám to může být jedno (noteeth)
jen názor, taky moc nedodržuju :D
DTchip.cz chiptuning, měření výkonu

Audi A5 3.0tdi 176kw- 318k 711Nm.
Audi A3, 1756, AGR 90k@241k 557Nm - prodáno
serviceMan
Přispěvovatel
Příspěvky: 471
Registrován: 23 led 2006, 22:44
Bydliště: Mladoboleslavsko...

Příspěvek od serviceMan »

Ano, to je v pořádku, ať měřej, ať dávaj pokuty a body, ale ať nemonitorujou provoz a nezakládaj ty svoje zk**vený databáze o všech autech, který se pohybujou po silnicích, byť budou jezdit podle předpisů... To mi příjde jako omezování osobní svobody a práv, já si chci jezdit kde chci a dokud nic neprovedu, tak nechci aby o mě někdo věděl a vedl záznamy...
To ale se týká i telefonů apodobně...
lt.kubosh
Aktivista
Příspěvky: 2052
Registrován: 23 led 2006, 19:23

Příspěvek od lt.kubosh »

No prave, dost by mi treba jednou nasralo, kdyby nejaky zkurveny urednik prisel a rekl - no, pane Kubosh, kampak jsme to jeli v patek v 21:00 po dalnici? A vedle stojici manzelka by se zeptala - ale do prace ti dalnice nevede...?!?
Dodge Challenger 6.4 V8
(Proč 6.4? Protože nedělaj 6.5!) :D
Smoke
Aktivista
Příspěvky: 2608
Registrován: 24 bře 2006, 12:00
Bydliště: kousek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smoke »

nepodvádět (rofl)
ne, vážně, myslím, že tohle už je extrém a nemůže se to stát. mají dost práce s řešením nehod atd, natož se ptat kdy kam atd. maximálně by třeba přišla fotka s rychlostí, SPZ (tak jako kamošovy za púl roku).
ale uznávám, že to není příjemný. stejně to bude čím dál horší- víc kamer, radarů...
DTchip.cz chiptuning, měření výkonu

Audi A5 3.0tdi 176kw- 318k 711Nm.
Audi A3, 1756, AGR 90k@241k 557Nm - prodáno
Uživatelský avatar
jirka cordoba GT TDi
Přispěvovatel
Příspěvky: 617
Registrován: 16 úno 2006, 01:06
Bydliště: Roky

Příspěvek od jirka cordoba GT TDi »

Když jedu po praze tak pomalu ka každej větší křižovatce mi řve detektor radarů, na jižní spojce to řvalo jen párkrát ale jak sou ty nový radary tam tam byl klid bud ještě nejsou zapojený nebo fungujou na novej frekvenci,,,
mvolesko
Aktivista
Příspěvky: 1093
Registrován: 23 led 2006, 20:25
Bydliště: Praha-Zapad

Příspěvek od mvolesko »

to jeto sami s tema hnusnejma branama na dalnicich taky monitorujou kazdy auto a PCR uz se nechala slyset ze to v brzke dobe taky vyuzije na mereni prumerne rychlosti

me osobne by se hodil ten agregat co se u toho vali, asi si ho pujdu pucit a zabiju dve mouchy jednou ranou (LOL)
TDI 4x4 90Hp --> 2++Hp
Obrázek
Uživatelský avatar
Rybízek
Aktivista
Příspěvky: 1600
Registrován: 24 led 2006, 09:35
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rybízek »

kvuli každému bilboardu u dalnice byla afera jako prase a ted stojí na každých deseti km konstrukce jako kráva a je sakra blízko silnice.

jako majitele kamionové dopravy mě znechcuje dál podnikat pač platit za EURO3-4.20kč km a za EURO2-5,40 Kč km je nehorázný byznis na kterem se akorát někdo napakuje za 4 roky se někdo napakuje na odstraňování
těch nesmyslnejch bran.Jinak pro zajímavost byla povinost všechna vozidla nad 12 tun zaregistovat na internetu s tím že si pak akorát vyzvednente ty goboxy jenže přijdete do distribučního místa a tam vás registrace čeká znova,jednorázový poplatek za výzvednutí onoho boxu vás výjde na 1550 kč. Hodnota nabití nesmí klesnou pod 600 kč.
jedna nejmenovana firma ktera najela v tomto roce X km a zaplatila za dalniční známky 180 tis.kč při stejném počtu Xkm zaplatí v roce 2007
2 670 000 samozřejmě že se nepočíta s tím že by se cena za kilometr nějak zvedla.bude zajímave jak se poperou dále ještě ze silniční dani ta by totiž měla být zrušena.


Jinak ve čtvrtek řikali němci na Bayern3 že od 2008 zavedou mýto i na vozidla do 3,5 t takže se myslím že nás to taky nemine [/b]
Naposledy upravil(a) Rybízek dne 31 pro 2006, 11:21, celkem upraveno 1 x.
Seat Leon TOP SPORT(development 200PS)
Golf II TDi
Smoke
Aktivista
Příspěvky: 2608
Registrován: 24 bře 2006, 12:00
Bydliště: kousek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smoke »

to sou ha*zli!!! takže asi zůstanou jen velké firmy které mají velký zisk (tak jak to bylo když rostli velký obchodáky a malí soukromníci krachli).
co dodat, ti ,,nahoře" zase dokazují jací jsou kre**ni!
DTchip.cz chiptuning, měření výkonu

Audi A5 3.0tdi 176kw- 318k 711Nm.
Audi A3, 1756, AGR 90k@241k 557Nm - prodáno
otapa
Přispěvovatel
Příspěvky: 405
Registrován: 23 led 2006, 18:38
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek od otapa »

jak píše mvolesko,kdyby jste někdo věděl o tom agregátu,taky bych jeden vzal a ještě udělám něco pro nás všechny....
VW Transporter T5,čip Reesha-Huml
VW Passat 2,0 CR 103kW /zásluhou TDIfuna 184PS,400 Nm
Uživatelský avatar
vilik
Přispěvovatel
Příspěvky: 455
Registrován: 24 led 2006, 07:25

Příspěvek od vilik »

Tyhle zvýšené náklady se stejně přenesou na koncového zákazníka.
Problém je ale jinde. Smyslem zavedení mýta bylo nadměrné opotřebování silnic a dálnic kamiony. Peníze by měly sloužit o opravám a budování dalších silnic. Jenže jak znám Paroubky, Topolánky, Kalousky a jim podobné, skončí ve stranických kasách a později na bilboardech v předvolební agitaci.
A tohle nějak nemůžu překousnout :x :x :x
pafka
Aktivista
Příspěvky: 3359
Registrován: 15 úno 2006, 22:40

Příspěvek od pafka »

vilik píše:Tyhle zvýšené náklady se stejně přenesou na koncového zákazníka.
Problém je ale jinde. Smyslem zavedení mýta bylo nadměrné opotřebování silnic a dálnic kamiony. Peníze by měly sloužit o opravám a budování dalších silnic. Jenže jak znám Paroubky, Topolánky, Kalousky a jim podobné, skončí ve stranických kasách a později na bilboardech v předvolební agitaci.
A tohle nějak nemůžu překousnout :x :x :x
To mě nebolí, ať tam je parous,kalous, nebo topol, nebo někdo jiný,je to jedno ,zaplatíš to stejně, a navíc mě z bilboardu nezměří :scooter: . Co je špatně že opravdu chtějí použít brány k měření. To je dokonalé monitorování osob, což je špatně. Navíc budou lidi jezdit po státovkách, a okreskách jak hovada, protože nebudou riskovat , že za týden budou bez papírů.Takže to je někde jinde ,než asi chceme. Dostat se konečně z bodu A do bodu B relativně bezpečně, a rychle.
Uživatelský avatar
Huml
Aktivista
Příspěvky: 11068
Registrován: 23 led 2006, 20:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Huml »

jediná šance bude před nájezdem na dálnici shodit přední SPZku :D
lt.kubosh
Aktivista
Příspěvky: 2052
Registrován: 23 led 2006, 19:23

Příspěvek od lt.kubosh »

Idealni by byla nehoda s nadmerne vysokym nakladem. Pomerne casta. Vubec nejde o nejake dane na osobnich autech, jde o monitoring pohybu lidi.
Ať jde Evropská Unie a evropske pojetí "demokracie" DOPRDELE!
Dodge Challenger 6.4 V8
(Proč 6.4? Protože nedělaj 6.5!) :D
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“