Dotaz

VW/Audi/Škoda/Seat - zvyšování výkonu (především TDI motory)

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
libors
Sběrač informací
Příspěvky: 25
Registrován: 08 led 2007, 12:28
Bydliště: chrudim

Dotaz

Příspěvek od libors »

Omlouvám se odborníkům, ale chtěl bych se zeptat. Mám Golfa III/95 66KW. Chtěl bych mu přidat trochu výkonu, event. malinko snížit spotřebu a to vše za nemnoho peněz. Skutečně nechci dělat žádného závoďáka, 20%+ by stačilo. A teď k dotazu: Na stánce http://www.ultimateracing.cz/search.php jsem objevil Sniper 1.9 Tdi 66 Kw za rozumný peníz. Tušíte někdo co ten "Sniper" umí, jestli tím něco nepokazím a event. jak se to zapojute? Na obrázku to vypadá velmi jednoduše. Nebo to je ten Pwer box. DÍKY VŠEM ZA ODPOVĚDI A NÁZORY. Libor
Uživatelský avatar
chucky
Přispěvovatel
Příspěvky: 739
Registrován: 26 led 2006, 15:17
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chucky »

umí udělat větší odpor = oblbuje řj = něco špatně.
vw passat tdi pd 180ps/420nm
Uživatelský avatar
Rybízek
Aktivista
Příspěvky: 1600
Registrován: 24 led 2006, 09:35
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rybízek »

(offtopic) někdo si na tom ještě takhle kurevsky umí vydělat co ?

jinak tohle zařízení si vyrobíš sám za cca 100 kč akorát to nebude tak hezký jako na obrazku.

používam to na 66 kw plynule štelovatelny potenciometrem odpor. výkon to přida to rozhodně ale to ostatní okolo jde srát.
Seat Leon TOP SPORT(development 200PS)
Golf II TDi
libors
Sběrač informací
Příspěvky: 25
Registrován: 08 led 2007, 12:28
Bydliště: chrudim

Příspěvek od libors »

Tak co mi chlapi poradíte??? DÍKY mooooc lIBOR
lukee
Přispěvovatel
Příspěvky: 193
Registrován: 24 led 2006, 07:29

Příspěvek od lukee »

Asi jak tady každému radí, začni tryskama a zabiješ dvě mouchy jednou ranou (víc výkonu, údržba).
Alfa Romeo 159 Sportwagon 1.9JTDm 16V
Venca
uživatel
Příspěvky: 407
Registrován: 01 čer 2006, 23:34
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Venca »

Podle toho co tady pises typuju, ze tvuj motor je puvodni kod 1Z. Ma slabe pisty, nedal bych tam box, ani bych nechipoval, pokud chces dal jezdit. Jedina spravna volba je trysky Sprint 520 a zvyseni na 110-115 Hp. :)
serviceMan
Přispěvovatel
Příspěvky: 471
Registrován: 23 led 2006, 22:44
Bydliště: Mladoboleslavsko...

Příspěvek od serviceMan »

Ne nadarmo se to jmenuje Sniper, postupně to bude odstřelovat další součástky v motoru... :bang:
Uživatelský avatar
Dukes
Site Admin
Příspěvky: 1132
Registrován: 22 led 2006, 23:16
Bydliště: Praha city

Příspěvek od Dukes »

serviceMan píše:Ne nadarmo se to jmenuje Sniper, postupně to bude odstřelovat další součástky v motoru... :bang:
(noteeth) (noteeth) (noteeth) (LOL)
Obrázek
go.vojta
Aktivista
Příspěvky: 1871
Registrován: 02 dub 2006, 11:19
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od go.vojta »

tak to je přesný :D
Passat B5 tdi, passat B4 tdi

BMW R1150GS
anydraj
Aktivista
Příspěvky: 1408
Registrován: 27 črc 2006, 07:05
Bydliště: Island

Příspěvek od anydraj »

Vykasli se na powerbox.Uprav sw.
miraspetrowski
Přispěvovatel
Příspěvky: 818
Registrován: 15 úno 2007, 20:09
Bydliště: okr. cr

Re: Dotaz

Příspěvek od miraspetrowski »

libors píše:Omlouvám se odborníkům, ale chtěl bych se zeptat. Mám Golfa III/95 66KW. Chtěl bych mu přidat trochu výkonu, event. malinko snížit spotřebu a to vše za nemnoho peněz. Skutečně nechci dělat žádného závoďáka, 20%+ by stačilo. A teď k dotazu: Na stánce http://www.ultimateracing.cz/search.php jsem objevil Sniper 1.9 Tdi 66 Kw za rozumný peníz. Tušíte někdo co ten "Sniper" umí, jestli tím něco nepokazím a event. jak se to zapojute? Na obrázku to vypadá velmi jednoduše. Nebo to je ten Pwer box. DÍKY VŠEM ZA ODPOVĚDI A NÁZORY. Libor
nevím jestli se mi to jen zdá, ale můj názor na zvyšování výkonu je smýšený,nejprve uvážit co ,kde a na čem zvyšovat aby místo X kilowat nezůstalo pod kapotou pár chcíplejch koní a oči pro pláč ,každý auto snáší tyto ůpravy jinak a bude lepší poradit se s někým kdo ví o co jde a nebo tvojeho mazlika svěřit do odborné péče profiků,oni svou práci garantujou nic není za darmo a chipp za sto kč nebo power box o kterém neví nikdo co vlastně má jako chipp dělat,no nevim,nevim jen můj názor mirasVW Sharan 1,9 TDI81kW
moskvich 412, lada 2105, š 120ls,p 309 grd,toyota corolla-mazánek,sharan1 1,9TDI 81kW černá metla-šachovnice na blatníku
dlugi
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 14 čer 2012, 19:02

Příspěvek od dlugi »

zdravim panove mam vw sharan 19tdi/81kw,pustilo mi na nom vstriekovacie cerpadlo-dal som ho repasnut,v jednom nemenovanom servise v JIHLAVE MI HO NEODBORNE NAMONTovali vtedy mi sharan zral 9l/100km,kamos mi posunul na nom hlavu a odvtedy papa cca4.5l/100km ked sam aj menej,zmenil sa zvuk motora,dymi viac start ma dobry a taha zas dost dobre..nevie mi niekto poradit ci to moze narusit motor..za odpovede vopred dakujem..
miraspetrowski
Přispěvovatel
Příspěvky: 818
Registrován: 15 úno 2007, 20:09
Bydliště: okr. cr

Příspěvek od miraspetrowski »

dlugi píše:zdravim panove mam vw sharan 19tdi/81kw,pustilo mi na nom vstriekovacie cerpadlo-dal som ho repasnut,v jednom nemenovanom servise v JIHLAVE MI HO NEODBORNE NAMONTovali vtedy mi sharan zral 9l/100km,kamos mi posunul na nom hlavu a odvtedy papa cca4.5l/100km ked sam aj menej,zmenil sa zvuk motora,dymi viac start ma dobry a taha zas dost dobre..nevie mi niekto poradit ci to moze narusit motor..za odpovede vopred dakujem..
Jihlaváci byla a je velmoc na čerpadla,tak nevím jaká špatná montáž,jak pootočil hlavu-čerpadla nebo svoji na krku? a spotřeba 4,5 a míň mam sharika, ale takhle jsem nikdy za 4,5 nejezdil,i v techničáku je 5,5 a to při testech myslím vědí co měří,když se dostanu na kombinovanou kolem 7 l tak je to dobrý na váhu auta 16,5 q + něco lidí uvnitř,upřesni tvoji závadu, ale tvoje spotřeba je něco mezi nebem a zemí
moskvich 412, lada 2105, š 120ls,p 309 grd,toyota corolla-mazánek,sharan1 1,9TDI 81kW černá metla-šachovnice na blatníku
Odpovědět

Zpět na „Zvyšování výkonu VW group (DIESEL)“