Stránka 1 z 1

stříkání oleje

Napsal: 05 dub 2011, 15:35
od petr85
Dobrý den, mám takovej problém otevřel jsem víčko od oleje, a při nastartovaném motoru mi stříkal ven. neví někdo kde může bejt problém? díky

Napsal: 05 dub 2011, 16:56
od jericho-3
Neřekl jsi u čeho , ale nemusí to být závada, vačka olej vyhazuje...

Re: stříkání oleje

Napsal: 05 dub 2011, 19:44
od krepy
petr85 píše:Dobrý den, mám takovej problém otevřel jsem víčko od oleje, a při nastartovaném motoru mi stříkal ven. neví někdo kde může bejt problém? díky
ja by som povedal ze vacka normalne vyhadzuje ojel a od toho tam je odvetranie kluky kade to ide spat do motora tak by som vadu nehladal (LOL)

Napsal: 05 dub 2011, 19:49
od Tomas6
Tak to s tím odvětráním bych zrovna netvrdil,ale vačka normálně rozstřikuje oil.Pokud není pod víčkem clona,tak bych se ničeho nebál.Spíš bych byl rád že mi to navrchu pěkně maže.

Napsal: 06 dub 2011, 10:54
od petr85
jericho-3 píše:Neřekl jsi u čeho , ale nemusí to být závada, vačka olej vyhazuje...
mám 1,9 tdi PD 74kw no právě v servisu mi řekl že tam jde někudy vzduch, a proto to stříká ven

Napsal: 06 dub 2011, 10:58
od jericho-3
Tam ale není vzduchoprázdno...jak to myslel..?

Napsal: 06 dub 2011, 12:53
od martinsidlo
Rychle změň servis!!!!!

Napsal: 06 dub 2011, 14:15
od petr85
jericho-3 píše:Tam ale není vzduchoprázdno...jak to myslel..?
že to neni všude 100% utěsněný tak proto to dělá. Taky sem se lekl přišel sem si pro auto a řekl že se diví že to ještě jezdí. Otevřel víčko u motoru jak se dolévá olej a řekl že tohle prostě dělat nemůže. A ještě sem tam šel s tim že mi na neutrál někde něco mlátí a po sešlápnutí spojky to přestane tak to je prej dvouhmotak. Dá se to vůbec zjistit když ho neměl sundanej?