Vážení zkušení esterifikanti....

..jak jezdit na Slunečnicový, Řepkový, Olivový a podobné oleje ... a nebo, jestli někdo ještě jezdí na naftu, tak o naftě :-) či bionaftě

Moderátoři: šulda, radluk, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

WOB píše:podle mě nestačí teplota, ale bude potřeba aji tlak, proto to uzavírá jak papiňák. Nebo taky možná vákum...
jo ale pak to vypouští do vody kde se to jímá, a nějaký kor moc bublák to není, pak si nech další videa tam mají bečku plech O.7 tam když trochu ohulíš tlak tak se zduje, to bude destilát jímaný vodou

když jsem na tyto stránky přinesl esterifikaci to byla taky kanodáda jaký je to nesmysl, nejvíc mě pobavil borec z sk ,že si koupil reaktor za 6O.OOO kč a já měl jen klacek a sud, pak jsem do etylka nahustil starou pračku romo to je reaktor všechno udělá, já mám pořád ten svůj posvátný klacek,

přeci už hooodně dávno stím přišel mladý borec v česku jako s velkým vynálezem, s naprosto jednoduchou technologií, pozvali si ho do ameriky posadili na vědeckou školu dali mu pořádný plat a tak přišel na jíné myšlenky a víc jsem o něm neslyšel, národ musí tankovat daně a ne si doma vyrábět zadarmo palivo,
etylek
Přispěvovatel
Příspěvky: 95
Registrován: 27 zář 2008, 11:56

Příspěvek od etylek »

romo pračka je dobrý reaktor, ještě lepší jsou staré NDRácké, ty vydrží víc. uvidíme jestli nakonec zruší ty sankce proti íránu, třeba paliva ještě víc klesnou.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

já budu věrný svýmu klacku (noteeth)
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

ještě pořád máme funkční pračku Romo doma, takže až nastane čas, tak ji prodám jako reaktor za statisíce. Kdo by to řekl, že blbá pračka z pozdního komunismu, bude jednou historicky cená! (rofl)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

WOB píše:ještě pořád máme funkční pračku Romo doma, takže až nastane čas, tak ji prodám jako reaktor za statisíce. Kdo by to řekl, že blbá pračka z pozdního komunismu, bude jednou historicky cená! (rofl)
kdyžtak za odvoz beru ;)
Odpovědět

Zpět na „Jak se jezdí na rostlinu, nebo i na naftu“