El. ovládání zrcátek Fabia I

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19322
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

El. ovládání zrcátek Fabia I

Příspěvek od roman1648 »

Čau všem,
přijel za mnou pán s touto malicherností - měl ulomený to kolečko na ovládání, dal jsem jinej, novej vypínač a nic, druhej novej taky nic, na druhém autě funkční. Pojistka č. 11 O.K. Je to 2006, najeto 90tis.
Kde hledat závadu? Kabeláž do dveří? Nefunguje ovládání ani jednoho zrcátka ani vyhřívání... :o
díky
Dejv212
Přispěvovatel
Příspěvky: 151
Registrován: 28 dub 2009, 10:45
Bydliště: Olomouc

Zrcatka

Příspěvek od Dejv212 »

zdarec resil jsem neco podobnyho ja si dodelaval zrcatka do elektriky dle el schemat a kdyz sem objednal ovladac jen pro ovladani zrcatek tak nesel skusil jsem jich asi 5 ruznych tipu a nakonec fungoval z fabie 1 mam VW Bora.Takze vymen jen ten kryt s tim ovladacem a vnitrek tjst tistak nech ten co funguje.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32865
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

pak napiš jak se ti zadařilo, já chtěl taky vyměnit tišták ale na ovlídání oken a pohřbil jsem okolí tišták přežil tak ho mám na zkoušku,
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19322
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Je mě to divná no, vypínač byl novej objednanej podle VIN....možná mě ale vrazili ten co zrovna měli skladem že :D
Lada.H
Přispěvovatel
Příspěvky: 395
Registrován: 24 čer 2007, 20:01

Příspěvek od Lada.H »

Dceři nefunguje nastavení levého zrcátka. Pravá strana funguje, když přepnu na levou stranu tak se nastavuje pouze pravá strana. Dal jsem na zkoušku jiný vypínač a chová se to stále stejně.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32865
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

Lada.H píše:Dceři nefunguje nastavení levého zrcátka. Pravá strana funguje, když přepnu na levou stranu tak se nastavuje pouze pravá strana. Dal jsem na zkoušku jiný vypínač a chová se to stále stejně.
motorek v zrcátku
Lada.H
Přispěvovatel
Příspěvky: 395
Registrován: 24 čer 2007, 20:01

Příspěvek od Lada.H »

Mám jeden motorek z Fabie. Je stejný rok výroby, ale má jinak řešenou elektriku. Na motorku je konektor. Původní motorek má kabel přímo do motorku. Můžu to nakombinovat nebo raději koupit stejný ? Diky.
Uživatelský avatar
OťasTDi
Aktivista
Příspěvky: 4323
Registrován: 22 led 2010, 17:22
Bydliště: Děčín

Příspěvek od OťasTDi »

hele a nezáleží taky, jestli tam je správný (dle vin, pokud to mělo origo el zrcátka) spouštěče oken a zámku co je v madle u řidiče? Nejde ta slaboproudá část přes to? Já si totiž matně vybavuji, že mě jednou něco podobného potahalo...ale vařím z vody protože už si nepamatuji, co na čem záleželo...ale tak dle vin prověřit, zda spouštěč má přesně to číslo co udává etka nic nestojí...a je fakt, že i ty ovladače zrcátek je asi pět typů a jde o to, zda máš švihadla, el okna 2x nebo el okna 4x....ač se to nezdá, tak to nějak spolu souvisí...ale schemata nemám
Škoda Octavia 3 Combi 1,6 TDi CR 81kw CXXB, r.v. 2015 + Škoda Fabia 1,2 12V BME, rv 2006...VCDS MAX, VIS 6.5, Delphi 2015.R3
Lada.H
Přispěvovatel
Příspěvky: 395
Registrován: 24 čer 2007, 20:01

Příspěvek od Lada.H »

Nevím jak je řešena elektrika, ale vše je originál. Nastavení levého zrcátka přestalo fungovat. Druhý ovladač je stejný a chová se to stejně jako původní. Vzádu jsou švihadla. Překvapilo mě, že dokázali vyrábět v jednom roku víc druhů motorků, nebo jeden z těch dvou neni originál. :?
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“