Voda v sání???

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Liapo
Přispěvovatel
Příspěvky: 78
Registrován: 16 led 2011, 01:24

Příspěvek od Liapo »

Když jsme to poprvé zjistil vyděsilo mne to...ted už to beru nějak s klidem.Loni jsem měnil olej v únoru..a když to auto bylo na zvedáku tak že se mrknu na intercooler jestli v něm není olej.....žádný olej tam nebyl zato vypadl celkem slušný kus ledu
Uživatelský avatar
krejča
Aktivista
Příspěvky: 1032
Registrován: 04 úno 2008, 23:13
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od krejča »

Už to taky neřešim.je to asi normální.vždycky to nějakou vodu z deště sežere.teď jsem měl na dílně mondeo 2005 a taky vzducháč nachcanej a voda všude...
SEAT LEON FR ARL TDIFUN 271PS/521NM ,EGR,KAT OFF,MAF OFF,HDS,SACHS PERFORMACE,HP Sporting,BRZDY 330x30 4píst\288x22,WEBASTO R+,"R" komplet paket,sedáky RECARO 4(polokůže),...takže vlastně naftový Rko :-)
Daily-T4 mulťák acv
Uživatelský avatar
Romaneek
Přispěvovatel
Příspěvky: 277
Registrován: 15 úno 2006, 21:05
Bydliště: Bor u Tachova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romaneek »

Ahoj,
Oživím téma. Golf MK4 ASZ z podpisu.
Vlhkost mě také překvapila, ale chladící kapalina se neztrácí takže to bude tím filtrem.
Používám odlučovač oleje, ale stejně mám v hadici vedení vzduchu do sání takový šlem :(

K tomu filtrboxu.
Takže normálně odpojím tu trubku co to přes ní tahá čerstvý vzduch z venku a nechám to ať to saje z motorového prostoru od podběhu?Obrázek
Golf IV variant ASZ, IC ARL, turbo 1752vrk, SW Mirulu, předek bi-led projektory koito, staví to Brembo MAX..
T4 multivan, 111kw zatím série :)
2x Golf MK2 1,6TD JR 51kw v renovaci, jeden už po..
EX: Fabia combi 1.9Tdi, ASZ+GTB1756VK+FMIC atd.
Uživatelský avatar
favo
blázen
Příspěvky: 2752
Registrován: 12 úno 2008, 16:29

Příspěvek od favo »

Na sání sveho G4 ASZ jsem nikdy nedělal žádnou úpravu a vodu nikde nemám, ani v airboxu, ani v EGR ventilu.
Ale asi se mrknu někdy po jiízdě v dešti.
Ovšem kdykoliv otevřu sání, tak tam mám jen pár kapek oleje, žádnou vodu a odvětrání mám standartní, tedy z víka rovnou do sání.
Golf IV 1.9 TDi ASZ
_________________
favorit 136 L
felicia 1.3 (1.4) MPi
Uživatelský avatar
Romaneek
Přispěvovatel
Příspěvky: 277
Registrován: 15 úno 2006, 21:05
Bydliště: Bor u Tachova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romaneek »

Asi jsem to přetunil 😁😁🤔
Golf IV variant ASZ, IC ARL, turbo 1752vrk, SW Mirulu, předek bi-led projektory koito, staví to Brembo MAX..
T4 multivan, 111kw zatím série :)
2x Golf MK2 1,6TD JR 51kw v renovaci, jeden už po..
EX: Fabia combi 1.9Tdi, ASZ+GTB1756VK+FMIC atd.
xmandezo
Přispěvovatel
Příspěvky: 171
Registrován: 06 pro 2007, 14:24
Bydliště: Liberec

Re: Voda v sání???

Příspěvek od xmandezo »

Ahoj, tak jak ? Přišli jste na něco proč se tam tvoří tolik vody? Mám VW sharan PD 85KW přijde mi že té vody je dost na to aby se jen vysrážela ze vzdušné vlhkosti. Řešili jste to tedy nějak ? Nebo to prostě v létě při dlouhých jízdách zmizelo?
G2 1.6TD tlak 1,3 přidano na naftě :-) turbo z octavia 66kw mazl auto , seat toledo 1l tdi AFN makačenkn auto
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“