Já Vás mam v Trenkách!

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
jogofogo
Přispěvovatel
Příspěvky: 195
Registrován: 15 kvě 2006, 20:29

Příspěvek od jogofogo »

boháč píše:přesně taaaak...jsou to zkurveni šetřilci v TDI...čau
Možno preto ma nas v trenkach, lebo ked vidi riadne TDI SDI alebo TD ci D , tak sa cely posere od stastia. :D :D

Cus
otas
Přispěvovatel
Příspěvky: 130
Registrován: 19 úno 2006, 19:12

Příspěvek od otas »

to že mi někdo zvás prodal turbo na dvě věci na allroada,za to já nemůžu,to je váš problém jaké lidi tady máte mezi sebou a zato vy mě chcete vyhodit?aha já zapoměl, někomu zvás kdyby se tohle stalo tak se nad tím pousmějete a jdete dál že?
Venca
uživatel
Příspěvky: 407
Registrován: 01 čer 2006, 23:34
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Venca »

Tak rekni vsem co tu mame za vsivaka, ze te podved nebo ti co nejdriv nekdo z tech zbyvajicich, ktere zbytecne urazis nakope
Uživatelský avatar
Matrix
Aktivista
Příspěvky: 1478
Registrován: 23 led 2006, 15:19
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Matrix »

Ono je také dobré "nakupovat" od členů, kteří jsou trochu aktivní na foru, například od nováčků, kteří mají příspěvky jen v sekci BAZAR bych si nic nekoupil, i když tím samozřejmě nechci říct, že každej takovej je nutně podvodník, který se chce zbavit rozbitejch krámů.
Volkswagen Golf Plus, MR12, 2.0 TDI - 103 kW, CFHC, 230.000 km
Uživatelský avatar
Radim205D
Přispěvovatel
Příspěvky: 974
Registrován: 19 kvě 2006, 06:36
Bydliště: Havířov

Příspěvek od Radim205D »

otas píše:to že mi někdo zvás prodal turbo na dvě věci na allroada,za to já nemůžu,to je váš problém jaké lidi tady máte mezi sebou a zato vy mě chcete vyhodit?aha já zapoměl, někomu zvás kdyby se tohle stalo tak se nad tím pousmějete a jdete dál že?
Sorry Otasi ale nějak to nechápu, nejprve nás všechny na foru urážíš bez upozornění.

Až pak teprve vysvětlíš, že ti někdo z nás provedl nějakou škodu(turbo na All.)
E91 N52B30 :)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“