Diagnostika Land Rover

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mich
Přispěvovatel
Příspěvky: 119
Registrován: 15 úno 2009, 22:44
Bydliště: Kostelec na Hané
Kontaktovat uživatele:

Diagnostika Land Rover

Příspěvek od mich »

Nemáte někdo zkušenosti s diagnostikou Land Rover. Jde mi hlavně o kompletní diag freelander TD4 r.v. 2002. Našel jsem ford ids ale prý funguje až od r.v.2005. Nechci hlavně elm ten už mám a neřekne nic. Nejlepší by bylo kdyby ten ford ids fungoval i na můj Freelander.
joe
Aktivista
Příspěvky: 1544
Registrován: 22 pro 2006, 11:31

Příspěvek od joe »

VCM ti na tento model nepojde, JLR IDS + VCM ide az od modelovych rokov cca 2004-6 a vyssie, v zavislosti od modelu.

Na tieto stare LR je OEM diagnostika Landrover Testbook T4.
Cinania ho nerobia, da sa zohnat original (aj ked s tazkostami, ale da sa).

Ak mas zaujem, cena je cca 3.200 Euro.

Proste, stare Landrovery su na diagnostiku mimoriadne nevdacne - ak to chces iba pre seba a nestaci ti multibrand, tak radsej predaj auto, vyjde ta to lacnejsie.
Uživatelský avatar
mich
Přispěvovatel
Příspěvky: 119
Registrován: 15 úno 2009, 22:44
Bydliště: Kostelec na Hané
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mich »

Díky za odpověď. To mě moc nepotěšilo ale s mym starym Roverem 220 to bylo podobné. Nicméně je aspoň nějaká diag která by ukázala všechny live data a uměla se napojit na jednotku abs atd.
joe
Aktivista
Příspěvky: 1544
Registrován: 22 pro 2006, 11:31

Příspěvek od joe »

motor je EDC15C, takze KTS bez problemov, vratane live data.
ostatne jednotky - treba len skusat, ktory multibrand by ich zozral. osobnu skusenost s ABS u tohto modelu nemam.
Uživatelský avatar
mich
Přispěvovatel
Příspěvky: 119
Registrován: 15 úno 2009, 22:44
Bydliště: Kostelec na Hané
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mich »

Tak jsem zjistil že je velice dobrý na landrovery DEC Superscan. Ale cena je cca 22000,- + sw Land Rover 15600,- to je docela ranec. Nevíte jestli je nějaká levnější verze nebo jestli se dá sw stáhnout.
Uživatelský avatar
mich
Přispěvovatel
Příspěvky: 119
Registrován: 15 úno 2009, 22:44
Bydliště: Kostelec na Hané
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mich »

Joe. Dívám se že prodáváš taky diagnostiky. Umíš i KTS tak nemohl bys zjistit jestli se KTS spojí s ABS a immo atd.
Uživatelský avatar
lubomt
Aktivista
Příspěvky: 3473
Registrován: 23 led 2006, 21:48
Bydliště: Martin - Slovensko

Příspěvek od lubomt »

zdar, mame na dvore teraz Land Rover 2,5td r.2000 a takisto Land Rover 3,0d r.2003. ten starsi nezabral ani na Launch,ani KTS 500 /myslim/, proste vobec nekomunikuje s nicim, co sme skusali...
Ten novsi ma uz BMW motor a tak uz nie je s nicim problem. Tiez som rozmyslal nad DEC superscan, ale tych 10-15 Land roverov co k nam pride za rok, na ne sa mi to neoplati kupovat a tie stare za chvilu uz aj tak nikto nebude chciet robit - myslim automat.prevodovky
Naposledy upravil(a) lubomt dne 09 zář 2011, 23:46, celkem upraveno 1 x.
PREDAJ A SERVIS AUTOMATICKÝCH PREVODOVIEK všetkých výrobcov,opravy RJ prevodoviek,PREDAJ A REPAS VZDUCHOVÝCH VANKÚŠOV AUDI,VW,MERCEDES,mobil 00421 908777779 Ľubo,VW Passat 1,9PD 4x4 190k/380Nm,A6 3,0tdi quattro 350k/760Nm chip a úpravy BH MOTOR
Uživatelský avatar
mich
Přispěvovatel
Příspěvky: 119
Registrován: 15 úno 2009, 22:44
Bydliště: Kostelec na Hané
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mich »

Jj nakonec jsem koupil Kts od joe a dostanu se na r.j. motoru. To mi musí stačit. Vidím korekce vstřiku a další informace např. že mi auto nejelo kvůli špinavému egr. Land Rover je každopádně špatný na diag. Mám typ TD4 tedy BMW. Ale mám i malého rovera 220sdi a tam je stejný motor jako v tom starym freelanderu jen je s čerpadlem TDi a starý freelander do r.v. 2002 je už comonrail (pokud to vím dobře). Ale malý rover se spojí s kts bez problému. Dec kupovat nebudu tak dlouho mít freeladera snad nebudu. Koupím novějšího a ten se dá diagnostikovat s fordem.
Land Rover Freelander 2,0TD4 82kw, 2002
Rover 220Sdi 77kw r.v.1998
Peugeot Boxer 2,0 Hdi, 62Kw, 2002

Diagnostika:
Lexia - Peugeot Citroen
Bosch KTS - Všechny značky
Pavlos1983
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 19 lis 2013, 11:54

Re: Diagnostika Land Rover

Příspěvek od Pavlos1983 »

mich píše:Nemáte někdo zkušenosti s diagnostikou Land Rover. Jde mi hlavně o kompletní diag freelander TD4 r.v. 2002. Našel jsem ford ids ale prý funguje až od r.v.2005. Nechci hlavně elm ten už mám a neřekne nic. Nejlepší by bylo kdyby ten ford ids fungoval i na můj Freelander.
Zkus navštívit Land Rover servis? Přeci jen servis zaměřeny na Land Rovery a Range Rovery mají trošku více zkušenosti a lepší diagnostické nástroje.
Odpovědět

Zpět na „Land Rover/Rover“