dejvo nubira 1.6 16V

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

dejvo nubira 1.6 16V

Příspěvek od slovacek.milos »

nejde palivo nevíte náhodou někdo kde sehnat třeba čerpadlo, kde se nachází zda je v nádrži nebo pod, dík miloš
Naposledy upravil(a) slovacek.milos dne 27 zář 2011, 07:23, celkem upraveno 1 x.
RUNDA

Příspěvek od RUNDA »

je v nadrzi.majitelovi dosiel benzin,vsak?a to cerpadlo si samo nedokaze nasat benzin,ci co.v motorovom priestore je vyvedeny konektor na ktory privedies + a rozbehne sa cerpadlo...robil som to davno,presne si uz nepamatam...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

jedná se o nubiru ne nexii, čerpadlo nebzučí vůbec už jsem ho našel, je v nádrži, v autodatech nejsou ani ty debiní pojistky kteriou mám skontrolovat
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

majitel asi neuvádí pravdu, že prej z ničeho nic, auto má LPG a to pořád střílelo, netáhlo, střelba že naskakovala kapota,

když jsem utáhl škrtící ventil u směšovače o pět otáček tak to táhne a nestřílí, tak se v tom musel někdo hrabat,
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

tak pojistka OK relátko spíná a je na něm napětí,

asi kochnu to čerpadlo vede do něj šest drátů a nevím který na co je :?


čerpadlo v kelly nemají nevíte kde sehnat :?
RUNDA

Příspěvek od RUNDA »

ja som to robil na Espere.podla mna je cerpadlo OK.kedte jazdil na plyn,mal malo benzinu a cerpadlo si potiahlo vzduch...tieto cerpadla su vraj na to citlive...ten konektor si v motorovom priestore nenasiel?ci to ma len Espero,neviem...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

RUNDA píše:ja som to robil na Espere.podla mna je cerpadlo OK.kedte jazdil na plyn,mal malo benzinu a cerpadlo si potiahlo vzduch...tieto cerpadla su vraj na to citlive...ten konektor si v motorovom priestore nenasiel?ci to ma len Espero,neviem...
klepl jsem po čerpadle a už vrčí v nádrži je skoro půlka, palivák byl totál ucpaný a asi kvůli tomu odešlo čerpadlo bylo neprůchozí tak asi uhík zůstal viset,

dám druhý palivák a uvidí se jak dlouho vydrží čerpadlo

nevíš kde sehnat čerpadlo? v kelly nemají, v tom koši je čerpadlo vcelku malý váleček, dráty jsou OK,
RUNDA

Příspěvek od RUNDA »

nepises kod motora,ale pre A16DMS podla katalogu TEC-DOC by malo pasovat toto... http://www.autoskla-dily-nejlevneji.cz/ ... 810-19503/
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

RUNDA píše:nepises kod motora,ale pre A16DMS podla katalogu TEC-DOC by malo pasovat toto... http://www.autoskla-dily-nejlevneji.cz/ ... 810-19503/
runda moc ti děkuju, je to to čerpadlo dám filtr a když to pojede tak se na to vyprdnu když odejde auto jede na plyn,


ještě jedna věc u toho šesnásti ventilu byla jedna svíčka zalitá olejem to tam je za těsnění když rozděám ventidekl dík miloš
RUNDA

Příspěvek od RUNDA »

tak s tym ti neporadim... :(
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

RUNDA píše:tak s tym ti neporadim... :(
já se na ten ventidekl vyprdnu borec tlačí tak at jede dík miloš
Odpovědět

Zpět na „Daewoo“