...neco pro zasmani

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8926
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Dobrý zasmál jsem se.
Naposledy upravil(a) hansdob dne 02 úno 2019, 15:54, celkem upraveno 1 x.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Mě na Top Gearu vadílo spíš něco jiného..., pokud má tmavší zobák a rozumí tomu, je mi to fuk, Británie je prostě taková, jelikož měla velkou říši, KDE NEZAPADLO SLUNCE, tak také měla mnoho poddaných, kteří měli nárok jako poddaní Jejího Veličenstva, usadit se v GB. Mě spíš štve, jak původní jednobarevní chytráci, byli bídní technici, spíš to byli jen pitomci , prosazující až na vyjímky výrobky své země...Ono koupit staré auto před renovací z 20-30let -20. tého století a testovat jej , co vydrží, může jen idiot. Nebo například použít v testu staré buchary minulosti 50 let staré, Lamborghini, Maserati a Ferrari a dusit je na okruhu, popřípadě měřit jejich HP a smát se, že nemají takový výkon, jako v době prodeje může jen ignorant...Když vidím, jak se chechtají, hele ona z toho teče voda a kamera ukazuje, jak hrdinové dřou motor, který je bez vody, dal bych jim do rypáku.. Anebo se diví, že se protáčí kola, popřípadě, že to ani nemá žádný bezpečnostní asistent.. Tohle je demence pitomců moderní doby, doooobře zaplacená, zhýčkaných a podle toho pitomých...Pak ti tleskající burani ve studiu, chechtající se vtípkům velitele , to je ale zábava...,ale chápu, že techniků je v dnešní době minimum, je ale přetlak magistrů s neidentifikovatelným oborem studia moderní doby.. :(
nepropadat panice...
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

jericho-3 píše:... Mě spíš štve, jak původní jednobarevní chytráci, byli bídní technici, spíš to byli jen pitomci , prosazující až na vyjímky výrobky své země...
Opět jsi zcela mimo... (LOL)
Napíši pouze: "Land Rover Range Rover"... i z této domácí vlajkové lodi si dělali xxx 8)
P.S. Pokud máš pochybnosti o jejich "technické erudici a nadšení", tak si prohlédni jejich garáže...
GIV Variant TDi ???kW
dreizig5
Aktivista
Příspěvky: 1760
Registrován: 01 kvě 2011, 13:56
Bydliště: Doma

Příspěvek od dreizig5 »

WOB píše:Přijdou v pět ráno tři chlapi do bordelu, a bordelmama jim říká:
"Hoši, je mi líto ale mam tu uz posledni dve kurvy , ale kdyby byla opravdu velka nouze tak mam jeste ve skrini nafukovaci pannu" a dva z nich na to " jo klidne , tady Milan je tak ožralý , že to ani nepozna" tak si uzijou a vsichni tri se pozdeji sejdou venku u vchodu aby se pochlubili, a prvni povida:
"Hosi ja mel cernosku, sice rozgajdana ale jak se vrtela" a druhy "to ja mel ťamanku, ta byla tak tesna a jak porad rvala" a milan na to "to ja mel asi carodejnici, sem ji hryznul do pici a ona mi uletela oknem"

WOBe mužeš mě prosím tě dát kontakt na rodiče?rád bych si s nimi promluvil,měly by ti ten internet trochu omezit...
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

VTP aneb voda, topeni, plyn design (LOL)

@Jericho: Jsi opet mimo misu, nepochopil jsi to, chybi ti nadhled, schopnost "cist mezi radky", ... bohuzel.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

jericho-3 píše:Mě na Top Gearu vadílo spíš něco jiného..., pokud má tmavší zobák a rozumí tomu, je mi to fuk, Británie je prostě taková, jelikož měla velkou říši, KDE NEZAPADLO SLUNCE, tak také měla mnoho poddaných, kteří měli nárok jako poddaní Jejího Veličenstva, usadit se v GB. Mě spíš štve, jak původní jednobarevní chytráci, byli bídní technici, spíš to byli jen pitomci , prosazující až na vyjímky výrobky své země...Ono koupit staré auto před renovací z 20-30let -20. tého století a testovat jej , co vydrží, může jen idiot. Nebo například použít v testu staré buchary minulosti 50 let staré, Lamborghini, Maserati a Ferrari a dusit je na okruhu, popřípadě měřit jejich HP a smát se, že nemají takový výkon, jako v době prodeje může jen ignorant...Když vidím, jak se chechtají, hele ona z toho teče voda a kamera ukazuje, jak hrdinové dřou motor, který je bez vody, dal bych jim do rypáku.. Anebo se diví, že se protáčí kola, popřípadě, že to ani nemá žádný bezpečnostní asistent.. Tohle je demence pitomců moderní doby, doooobře zaplacená, zhýčkaných a podle toho pitomých...Pak ti tleskající burani ve studiu, chechtající se vtípkům velitele , to je ale zábava...,ale chápu, že techniků je v dnešní době minimum, je ale přetlak magistrů s neidentifikovatelným oborem studia moderní doby.. :(
Ty bud rád že ti na něm vadí jen tohle (rofl)
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Prave mi volali z nejake spolecnosti, ze nabizeji satelit zdarma ... operatorku jsem zjevne zaskocil tvrzenim, ze umelou druzici by mi manzelka urcite nedovolila :wink:
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
HonzaXM
Přispěvovatel
Příspěvky: 723
Registrován: 23 kvě 2014, 19:02
Bydliště: Písek

Příspěvek od HonzaXM »

Obrázek
Jaguar S-type 3,0, r.v.2003
Citroen XM Ambulance, 2,1TD 12V, r.v.1995
Citroen XM Musketier 3,0 V6 24V, r.v.1998
Citroen C5 break 2,0 HDi, r.v.2005
Citroen Berlingo 1,9D, r.v.2004
Citroen Berlingo 1,6 HDi, r.v.2009
Fiat Scudo 2,0 JTD, r.v.2008
A další...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8926
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Obrázek
Nissan GT-R 3,8 V6 2015, Toyota 2.0 D4D 2010, Lamborgini Gallardo 5.0 V10 2006, VW Crafter 2.5 TDI 2008, MAN 6x2 26.414 2000
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

(LOL) Čtu si to , moje žena mi nakoukne přes rameno a chechtá se ještě teď.... :-D
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Tesneni chladici soustavy pro JEEP Cherokee II (XJ) 2.5 Tdi 4x4 116 HP
Obrázek
:lol:
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14265
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Předpokládám na VM-Motori :)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Zrovna včera jsem měl na dílně auto s motorem VM 2,5 TDi, který měl najeto 480000km , šel jako housličky a ještě nikdy neměl dole hlavu, vstřiky ani měněny hydra a pokud vím, /auto znám od 220000km najeto/ ani žhavičky..Možná by jste mohli pátrat milovníci těch pravých motorů z Evropy, jak je to možné a zda znáte nějaký motor, který tohle dovede..Koncernový motor by měl už za sebou plný vlek náhradních dílů a stovky hodin práce mechaniků..A co je také obdivuhodné, že čerpadlo je obdobný typ jako má slavné TDI a nikdo jej ještě nikdy nenapojoval, nezvyšoval startovací dávku a podobně jej nekurvil..Nebyl měněn ani žádný snímač- váha apod..Kdo na to má? :)
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“