...neco pro zasmani

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Rolane, jde o to, tito lidé vytvářejí právě problémy v dopravě..Naložený kamion musí ubrat tam, kde to není třeba, tvoří se kolony apod..Já nejsem nějaký magor, který porušuje přepisy, ale nerad jedu do kopce, který si vždy užívám v akceleraci a nadýchnutí motoru rychlostí 50-60km/h v hodině z donucení kvůli nějakému šetřílkoví , který to dře na nejvyšší kvalt aby nepolekal měřič paliva na přístrojovce. A hlavně mám svůj motor rád a nerad jej trápím a že někdo dusí svůj motor po celou dobu co auto má je jeho věc, ale nemá překážet..

Foreste,nenapadá tě, že jsou lidé, kteří těm ostatním NEMUSÍ NIC DOKAZOVAT a nepotřebují nějaký respekt ostatních? Chápu, že mladoši si natahují kšandy a hledají si svou cestu ve společnosti, což je normální, ale také jsou celoživotní komplexáci, kteří se musí neustále naparovat a dělat dojem, jací jsou to kabrňáci /často za cizí/ protože nemají žádné sebevědomí a sebeůctu..Proto je tolik chudáků, kteří potřebují vůdce anebo neustále chtějí vzbuzovat závist ostatních..Proto mnoho majitelů bucharů ani moc nechtějí mezi lid, z kterého právě čiší ta závist..Protože oni ten buchar mají pro své potěšení...proto se také ta auta vyrábí... :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

2,0 l jsou víc než 1,9 a navíc to má takovej seriovej výkon, že mi fšechny VW dosud uhýbají... 8) a teď nemluvím o Nissanu. (LOL)
Nissan GT-R 3,8 V6 2015, Toyota 2.0 D4D 2010, Lamborgini Gallardo 5.0 V10 2006, VW Crafter 2.5 TDI 2008, MAN 6x2 26.414 2000
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

WOB píše:2,0 l jsou víc než 1,9 a navíc to má takovej seriovej výkon, že mi fšechny VW dosud uhýbají... 8) a teď nemluvím o Nissanu. (LOL)
Tak tobě bych neuhnul už z principu ;)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Proč bys uhýbal, stačí šlápnout na plyn, ne? Nebo to máš pořád ještě v záběhu? Měl jsem zato, že se to už nedělá jako kdysi, když škodovka měla za oknem cedulku v záběhu a kouřilo se jí z uvařeného motoru ...Když jsme jeli v parnu z VC Brno , tak jsme jich napočítali 27 , protože jinak prověřeným škodovkám nesepnul větráček u předního chladiče , protože shnily ty konektory na něm i s kusem toho spínače..Proto Škodu ani omylem :) (LOL)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Prý jak u nás doma ... :D

Příspěvek od Forest »

Obrázek

(moje predelavka z "Coze? Pivo?")
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

jericho-3 píše:Proč bys uhýbal, stačí šlápnout na plyn, ne? Nebo to máš pořád ještě v záběhu? Měl jsem zato, že se to už nedělá jako kdysi, když škodovka měla za oknem cedulku v záběhu a kouřilo se jí z uvařeného motoru ...Když jsme jeli v parnu z VC Brno , tak jsme jich napočítali 27 , protože jinak prověřeným škodovkám nesepnul větráček u předního chladiče , protože shnily ty konektory na něm i s kusem toho spínače..Proto Škodu ani omylem :) (LOL)

Na ten tvůj italskej sráč si na trojku vymlátim čepy moulo ;)
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Obrázek
(rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl)
Nissan GT-R 3,8 V6 2015, Toyota 2.0 D4D 2010, Lamborgini Gallardo 5.0 V10 2006, VW Crafter 2.5 TDI 2008, MAN 6x2 26.414 2000
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Konečně z tebe vypadlo něco pěknýho (rofl) Ty mazavko
HonzaXM
Přispěvovatel
Příspěvky: 723
Registrován: 23 kvě 2014, 19:02
Bydliště: Písek

Příspěvek od HonzaXM »

Obrázek
Jaguar S-type 3,0, r.v.2003
Citroen XM Ambulance, 2,1TD 12V, r.v.1995
Citroen XM Musketier 3,0 V6 24V, r.v.1998
Citroen C5 break 2,0 HDi, r.v.2005
Citroen Berlingo 1,9D, r.v.2004
Citroen Berlingo 1,6 HDi, r.v.2009
Fiat Scudo 2,0 JTD, r.v.2008
A další...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Jak se kurňa tohle povedlo???
FandaTDI
Aktivista
Příspěvky: 1380
Registrován: 29 kvě 2007, 19:54
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od FandaTDI »

Audi Quadro? (LOL) (LOL) (LOL)
pašíkombi AFN B597
Uživatelský avatar
oktáf
Přispěvovatel
Příspěvky: 742
Registrován: 23 led 2006, 21:24
Bydliště: Loděnice

Příspěvek od oktáf »

to je úprava pro jízdu po schodech :D
CFHC
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Na ten tvůj italskej sráč si na trojku vymlátim čepy moulo ;)[/quote]

Fekálku, ta tvoje kraksna by jistě na rovině ztrhala rekord okresního přeboru, ale v zatáčkách je koncern všeobecně sračka,buď audinám utíkají čumáky a zadní náprava z 20. tých let u většiny ostatních víc ani nedovoluje.. Já se s žádným střelcem v koncernu v serpentinách nesetkal, asi šetřil naftu na dovolenou...Ale v týdnu jsem potkal střelce v Ivecu, z nějakého zahradnictví -bazény apod. , byl to valníček, vzadu tupláky a ten teda jel střelbu, že jsem čuměl a chechtal se celou cestu, musel jsem na to šlapat, aby mi neujel, bohužel jsem měl vzadu alternátor, který tam lítal jako zběsilý, až se urazil kus svorkovnice..Jak ten projel podkovu, bylo obdivuhodné, a zůstal ve svém pruhu..No borec ..., škoda, že nezastavil, koupil bych mu pivo...A motor ten ani nezakouřil, i když řadil a nakládal tomu, co v něm bylo../ no prostě Itálie/ A mimochodech, ten borec měl na rovné korbičce, velké sklo, upevněné popruhy na rámu..A to jsem si nevšiml nic víc, protože nebyl čas, ten by uštval i RS, že by chcala krev...Spravil mi náladu, mezi těmi chrochtáky , kteří na štamprdli nafty objedou zeměkouli... :D
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Mašťák, co dodat (LOL)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Prdel musí bejt i kdyby na chleba nebylo..Až budeme jezdit jako vláček s tupými ksichty s emocemi vykleštěného lenochoda , budeme uvnitř mrtví.. :)
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“