central kia carens 2008

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
vladoc
Přispěvovatel
Příspěvky: 324
Registrován: 23 říj 2008, 14:41

central kia carens 2008

Příspěvek od vladoc »

Dnes som sa pokusil dat si domontovat dialkove ovladanie centralu. Robili mi to profici, ale ked som to vyskusal zistil som ze centrakl funguje na dialkove, ale iba dvere bez kufra. Klucom to ide v pohode. Nevedeli co tomu asi je. Inak ten ovladac alebo alarm je Meta HPA 2. Neviete niekto kde je pes zakopany prip nejaka schema. :? :?
Obrázek
KIA CARENS III 2,0 CRDI
Matias
Přispěvovatel
Příspěvky: 755
Registrován: 07 říj 2008, 10:02
Bydliště:

Příspěvek od Matias »

20ti pin bílý konektor odemyk modro-žlutý pin 19, zamyk bílý 18. Seckce B. Ještě jsem teda Carens nedělal, ale zkus. :-)
vladoc
Přispěvovatel
Příspěvky: 324
Registrován: 23 říj 2008, 14:41

Příspěvek od vladoc »

No tak sa to nezaobislo bez problemov, nielen ze to nefunguje ako ma, ale este navyse, ako som neskor zistil sa mi neda regulovat ventilator bud je vypnuty alebo na vsetkych stupnoch ide na plny vykon. Asi vyskumnici z NDR nieco nedomysleli. Zajtra rano tam bezim a Meta asi bude musiet ist von, dufam ze sa to vrati aspon do povodneho stavu. Ze tam daco nieje odpalene lebo ma slak trafi. Auto je v zaruke... (wallbash) (wallbash)
Obrázek
KIA CARENS III 2,0 CRDI
vladoc
Přispěvovatel
Příspěvky: 324
Registrován: 23 říj 2008, 14:41

Příspěvek od vladoc »

Matias píše:20ti pin bílý konektor odemyk modro-žlutý pin 19, zamyk bílý 18. Seckce B. Ještě jsem teda Carens nedělal, ale zkus. :-)
Diky za radu ale ten monter povedal ze tam take nic nieje. Ja som to nevidel. Asi sa to bude musiet riesit v autorizaku. :(
Obrázek
KIA CARENS III 2,0 CRDI
vladoc
Přispěvovatel
Příspěvky: 324
Registrován: 23 říj 2008, 14:41

Příspěvek od vladoc »

:) :) Hura po dokladnom preskumani schemy podla VIN sa nasli tie spravne kable a Meta facha ako ma. :) :)
Obrázek
KIA CARENS III 2,0 CRDI
Odpovědět

Zpět na „Asijské vozy“