Chip od TDIchip.cz...zkusenosti?

VW/Audi/Škoda/Seat - zvyšování výkonu (především TDI motory)

Moderátoři: šulda, Moderátoři

myse7
Přispěvovatel
Příspěvky: 108
Registrován: 23 úno 2010, 15:12
Bydliště: Stankov

Příspěvek od myse7 »

LibangVW píše:
nogis píše:Jenže těch 153 je "údajných". Je až neuvěřitelné s jakou přesností dokážou někteří úpravci určit od oka výsledný výkon. :roll:
co by ne takovej Kpower ti to zmeri celkem presne a nemusim ani mit brzdu ;)
mě nejde o to abych věděl jesli je tam místo jeho 153 třeba 142.. To je mi fuk, jde mi o to jak to jede.. podle jeho grafu mám průběh celkem pěknej. Šlo mi spíš o to aby mě to někdo znalej a férovej prohlíd a posoudil ten chip a chod auta. Ale je mi jasný že když to někam odvezu tak mi každá firma řekne že je to nahovno a že právě oni mě to upraví líp.. Samozřejmě za nějakých 10 tisíc ;) nebo se pletu ? :)
Uživatelský avatar
TDIfun
Aktivista
Příspěvky: 1995
Registrován: 06 říj 2008, 20:15
Bydliště: Valcova STATICKA zatezova zkusebna Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TDIfun »

Zajed si k dieselpower, Praha neni tak daleko a budes mit 100% jistotu.
340HP 1.9TDI ASZ
238HP 1.9TDI ASZ
255HP 1.9TDI AVF
250HP 1.9TDI AGR
251HP 1.9TDI AGR
M = ( Pnorm[kW] * 9.549 ) / n[min-1]
http://www.youtube.com/watch?v=N9hi4nNhAvg
Uživatelský avatar
mirek
Přispěvovatel
Příspěvky: 270
Registrován: 01 čer 2006, 05:24
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Chiptuning

Příspěvek od mirek »

Ja mám softwarovou úpravu od TdiChip a ujeté asi 10tis.km a bez problému spotřeba skvěla a aj auto daleko živější .
Myslím si že aj bez čipu odejde turbo a jiné součástí špatným zacházením .
Ja osobně klesl zhruba o 0,5 lt/100km .
Passat B7 2.0TDI 103 CFFB, Highline
Uživatelský avatar
tantor-bn
Přispěvovatel
Příspěvky: 684
Registrován: 08 dub 2012, 10:59

Příspěvek od tantor-bn »

Ja mam od funa tiež upravu. 280koni a 540nm
Vozil som v aute dosť ludi a každý si to pochvaloval. (niekto aj s podobnym vykonom si to velmi pochvalovali) Spotreba na dlhu cestu je do 7l real. nakladačka v meste je tak 9cca. normalna je 8v meste.. nestažujem sa :)
Cupra TDI
Uživatelský avatar
cin
Aktivista
Příspěvky: 1582
Registrován: 27 led 2010, 15:42
Bydliště: jihlavsko

Příspěvek od cin »

Ale on ten Mirek pise ze ma soft od TDI CHip a ne TDI Fun :? Jinak pokud by to bylo vlakno o spokojenosti softu od TDI Fun , tak to nas bylo zrejmne kurevsky vic a vic popsanych stranek nez 4 ;) Ja mam taky soft od TDI Fun a tez nejvyssi spokojenost, auto funguje perfektne po okrskach i po dalnici :) (rofl) :-D
O1 ASZ - 200 ps 436 Nm SW TDI Fun HW Marena TDI
Jawa 250 - 559
Zetor 25A
Uživatelský avatar
tantor-bn
Přispěvovatel
Příspěvky: 684
Registrován: 08 dub 2012, 10:59

Příspěvek od tantor-bn »

to je tak ked si moc zbrkly :D
Cupra TDI
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

cin píše:...pokud by to bylo vlakno o spokojenosti softu od TDI Fun..
Vim, jak zni dane tema, jenze neni to o spokojenosti, zde jde imho o to, upozornit na spatny produkt/sluzbu, takze pokud bychom se meli ubirat stejnym smerem, muselo by vzniknout tema se spatnymi referencemi na soft od daneho dodavatele.

To zjevne pochopil i on kdyz napsal:
TDIfun píše:Zajed si k dieselpower, Praha neni tak daleko a budes mit 100% jistotu.
tantor-bn píše:to je tak ked si moc zbrkly :D
... tak vice premyslej pred odeslanim prispevku ... nebo jsi troll ci posthunter?

Takze zpet k tematu, ne? ;)
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
LitleAnimal
Přispěvovatel
Příspěvky: 121
Registrován: 07 bře 2011, 14:45

Příspěvek od LitleAnimal »

a já už myslel ,ten "forest" zmizel ze světa ...ejhle a hned je o zábavu postaráno číst zdejšího profíká nad všecky mooudré a velemoudré a moralistu (LOL) sorry za off topic ale tohle nešlo (wallbash) :D

to se nějak vyžíváš v tom být pořád za hvězdu a všecky potupovat snižovat nebo cokoliv jiného

všecko se dá napsat daleko kulantněji

ale jen pro zamylšlení vyšší moci ,s tímhle přístupem akorát odradíš opět prosté lidi (jako já a 99% dalších krom tebe) aby sem cokoliv psali (hm)
vw kombi gtb2260 chipforum .
překvapení pro jiné :-))
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

LitleAnimal píše:a já už myslel ,ten "forest" zmizel ze světa ...ejhle a hned je o zábavu postaráno číst zdejšího profíká nad všecky mooudré a velemoudré a moralistu (LOL) sorry za off topic ale tohle nešlo (wallbash) :D

to se nějak vyžíváš v tom být pořád za hvězdu a všecky potupovat snižovat nebo cokoliv jiného

všecko se dá napsat daleko kulantněji

ale jen pro zamylšlení vyšší moci ,s tímhle přístupem akorát odradíš opět prosté lidi (jako já a 99% dalších krom tebe) aby sem cokoliv psali (hm)
Prispivani i cteni je dobrovolne, resp. vysadou tech, kteri sem maji pristup. Pokud s tim mas problem, tak sem nepis a pis si to na tobe prislusejici "forum". Nebo tam mas neco k tematu?
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

byl tu klid... už není...
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Vici píše:byl tu klid... už není...
Byl tu "vas" klid, nikdo se nerval do vasich lzi a pomluv protoze to vyzadoval RL, avsak nyni je to klidnejsi, takze po vasich bludech, vymyslech a lzich pujdu.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

Hlavně zas někomu prodej nějaké turbo.. ať je nějaká sranda (noteeth)
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

Vici píše:Hlavně zas někomu prodej nějaké turbo.. ať je nějaká sranda (noteeth)
Pokud by jsi četl pozorně různá vlákna, tak by jsi zjistil, že přestože se zde veřejně delší dobu neprojevoval, tak v obchodování (přes SZ) byl stále aktivní :D
... tak třeba nějaká sranda bude (rofl)
GIV Variant TDi ???kW
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

A diagnóza se za tu dobu evidentně zhoršila
Ondra_TDI
Přispěvovatel
Příspěvky: 144
Registrován: 22 lis 2014, 15:43

Příspěvek od Ondra_TDI »

no jo mě taky celkem dlouho neodbytně vnucoval 2260vklr :D
Odpovědět

Zpět na „Zvyšování výkonu VW group (DIESEL)“