něco tříska

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
dimec

něco tříska

Příspěvek od dimec »

Mam dotaz něco mi tříska v levém kole resp. na levé straně v předu.Děla to občas když jedu rovně a když přidávam plyn.Ale pokud jedu z kopce bez plynu tak taky a někdy i po delší cestě na rovině to nepřestáva bez plynu..Připada mi to na poloosu ale to jsou docela velke rány a volant se mi nechvěje a nepřestane to i při otáčení volantem.Poloosa by cvakala ale to bije docela dost a už nevím co s tím byl jsem v servise a když to chvíly stoji tak to pak třeba hned neděla takže samozřejmě to zrovna nedelalo a vypadal jsem jako blbec.kolo je vyváženo.Dost s tím ted jezdím na hory a ty cesty jsou samy hrbol.Mohlo by se tam něco uvolnit a to klepat??Docela mě to už sere a když volám tak to jede slyšet i přes telefon.OCTAVIA 1.9tdi 81kw 2000r.v
Uživatelský avatar
Huml
Aktivista
Příspěvky: 11068
Registrován: 23 led 2006, 20:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Huml »

Nedávno sem se setkal s něčím podobným, naprosto nepravidelné mlácení z prostoru př. kola. Kolo bylo málo dotažené a mlátilo, ale zajímavý bylo, že to nemělo snahu upadnout. Nemusí to být samozdřejmě ono, když píšeš, že kolo je vyvážené, ale toto mě napadlo, protože jednou jsem toto řešil borcovi, kerýmu si s tím nevěděli rady(nebo nechtěli) v autorizovaným servisu a to tam měl známýho.
dimec

Příspěvek od dimec »

To bylo první co jsem zkoušel dotáhnout kolo.dnes jsem jezdil cely den a nedělalo to tak doufam že to bude OK.uvidíme
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“