renault scenic 1998 imobilizér

Moderátoři: šulda, Moderátoři

7.3.jarka
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 22 led 2012, 20:05

renault scenic 1998 imobilizér

Příspěvek od 7.3.jarka »

Dobrý večer mám renaulta scenika 1998 ze začátku jezdil vše ok ale najednou nešel nastartovat bliká červeně kontrolka při startování pořád bliká asi od imobilizéru motor se točí ale nic mechanik tvrdí imobilizer ale proč to nejde nikdo neví mám jen jeden klíč a už 3měsíce mi auto stojí už nevím co stím prosím o radu renault mi chce vyměnit celou řídící jednotku že se imobilizer nezabývá ale to by mě prej vyšlo na 20-30tisíc a to nejsem blázen
renault scenic 1998
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5472
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Immo sa dá vypnuť v jednotke motoru.nemusíš kupovať drahu RJ imobilizéru. Tiež som mal podobný problém odišla RJ imobilizéru. Kontaktuj uživatela "Okura" spravý ti to ;)
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5472
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Immo sa dá vypnuť v jednotke motoru.nemusíš kupovať drahu RJ imobilizéru. Tiež som mal podobný problém odišla RJ imobilizéru. Kontaktuj uživatela "Okura" spravý ti to ;)
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

nejsem si jistej ale u tohoto vozu je pro výměnu ima nutná vym jednotky pojistkovky a klíčku proto ta pálka.Jinak u takhle starého vozu bych ho vypnul a bude klid
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

jsem pomalej :-)
7.3.jarka
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 22 led 2012, 20:05

renault scenic imobilizer

Příspěvek od 7.3.jarka »

a kde nebo jak mi ho maj vypnout má ho náš mechanik a pořád nic ví hovno a mě to štve :-(tak abych mu poradila :-)
renault scenic 1998
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

tuto informaci asi nedostaneš to jsou těžce nabyté zkušenosti lidí kteří to dělají kontaktuj okuru a domluv se sním.Jinak to zde dělá určitě více lidí abych někomu neškodil
7.3.jarka
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 22 led 2012, 20:05

scenic

Příspěvek od 7.3.jarka »

kde nebo jak ho kontaktovat prosím jsem tu nová tak to tu moc neovládám děkuji moc
renault scenic 1998
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.p ... ht=#688400
tady je jeho přízpěvek je tam sz tak mu napiš má tam i stránky
midlum
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 06 říj 2007, 04:48

Re: renault scenic 1998 imobilizér

Příspěvek od midlum »

7.3.jarka píše:Dobrý večer mám renaulta scenika 1998 ze začátku jezdil vše ok ale najednou nešel nastartovat bliká červeně kontrolka při startování pořád bliká asi od imobilizéru motor se točí ale nic mechanik tvrdí imobilizer ale proč to nejde nikdo neví mám jen jeden klíč a už 3měsíce mi auto stojí už nevím co stím prosím o radu renault mi chce vyměnit celou řídící jednotku že se imobilizer nezabývá ale to by mě prej vyšlo na 20-30tisíc a to nejsem blázen
Jakmile bliká kontrolka immobilizéru,nelze nastartovat.Aktivuje se po pár minutách nečinnosti.Odemknutí nestačí,je nutné odblokovat immo dálkovým ovladačem.Zkus vyměnit baterii v klíčku,nejlépe Duracel.Do Renaultu ani nechoď,tam jsou jednak blbci a jednak zloději,kteří jen připraví zákazníka o peníze.Myslím,že se podobný problém řešil na renault klubu podívej se tam.
http://forum.renaultclub.cz/viewforum.php?f=59
dodi911
Aktivista
Příspěvky: 2073
Registrován: 16 zář 2007, 18:38

Příspěvek od dodi911 »

Co je tam za motor a jednotka, potom podla typu mozno emulator a vycistit jednotku.
hakki11
Přispěvovatel
Příspěvky: 149
Registrován: 18 led 2008, 21:55

Příspěvek od hakki11 »

a nudzovy start ide? cez tlacidlo zamykania zadaj kod.....teda aby ti auto nestalo v garazi a mohol si snim prist k okurovi,je to odbornik robil mi tiez immo ;)
Uživatelský avatar
pavel9270
Přispěvovatel
Příspěvky: 526
Registrován: 31 pro 2010, 10:32
Bydliště: okr. Zvolen

Příspěvek od pavel9270 »

hakki11 píše:a nudzovy start ide? cez tlacidlo zamykania zadaj kod.....teda aby ti auto nestalo v garazi a mohol si snim prist k okurovi,je to odbornik robil mi tiez immo ;)
Nie mohol, ale mohla. Jarka je totiž baba, no keď jej auto stojí 3 mesiace tak o tejto možnosti zrejme nevie ani jej mechanik. To bi musela poznať ten 4-miestny kód a vedieť ako ho vyblikať.
hakki11
Přispěvovatel
Příspěvky: 149
Registrován: 18 led 2008, 21:55

Příspěvek od hakki11 »

na nick som nekukal tak sorry a ked je uz ta emancipacia tak je to jedno javascript:emoticon(':-D'),ale mechynik by taketo nieco mal vedet z kluca vycitat......nastartovat a odyst do servisu alebo niekde kde spravia immo off
Uživatelský avatar
pavel9270
Přispěvovatel
Příspěvky: 526
Registrován: 31 pro 2010, 10:32
Bydliště: okr. Zvolen

Příspěvek od pavel9270 »

No fajn. Keď hrajú hokej, boxujú a chlastajú ako my, tak nech si opravujú aj autá. :P
Odpovědět

Zpět na „Renault / Dacia“