LTO rakousko

..jak jezdit na Slunečnicový, Řepkový, Olivový a podobné oleje ... a nebo, jestli někdo ještě jezdí na naftu, tak o naftě :-) či bionaftě

Moderátoři: šulda, radluk, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
radluk
Aktivista
Příspěvky: 1672
Registrován: 06 čer 2006, 22:38
Bydliště: Uherske Hradiste

Příspěvek od radluk »

MB diesel
financove nejezdi, kdyz uz, tak celni sprava. Ono to nebude zase tak jednoduche. Kdyz jde o dane, tak jsou systemy vymakane, stat udela maximum pro znemozneni danovych uniku ;) Neverim, ze je to jen obarvene a jinak "nezjistitelne". Jen to samotne barvivo musi jit zjistit v palivu, i kdyz "vybledne" ;)
MB diesel
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 29 bře 2012, 17:39

Příspěvek od MB diesel »

Ano, vím co mají napsáno na autech,dřív se jim říkalo Financové ;) Ale proč se to barví načerveno?Aby to bylo poznat hned na silnici.Poté se může zjišťovat dál.To je první vodítko pro Ně.Kdyby nebylo červené barvy,tak by museli složitě kontrolovat všechny...Ano,dá se předpokládat,že se to dá zjistit i bez barvy,ale ta červená je pomůcka pro celní správu.Vždť když se to u nás nebarvilo,tak půl národa jezdilo na LTO,ani o tom nevědělo... :-DJen teoretizuji,zatím jsem dovezl 20l jen do traktora co jezdí po zahradě. :kol1:
brenek
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 12 dub 2012, 05:55
Bydliště: Děčínsko

Cena LTO v Německu.

Příspěvek od brenek »

Včera jsem dostal mail od mého dodavatele v Německu. Zvyšuje cenu LTO na 98 centů za litr. Tak jsem volal dalšímu, cena 1 Euro za liter.
92 centů, pokud bereš víc než 1000 litrů.
Vypadá to, že nám pomalu končí zlaté časy ve Spessartu.
brenek.
Uživatelský avatar
vancar
Přispěvovatel
Příspěvky: 90
Registrován: 19 úno 2009, 18:10
Bydliště: pelhřimov

Příspěvek od vancar »

Safra už mám objednanejch 60 litrů od člověka co to vozí po kvantech a po hledání nějakého infa začínám mít obavy :D sice se mi taky v životě nestalo aby mě nebo někoho z okolí stavěly celníci s osobákem natož šahaly do nádrže a to že jsem do rakouska jezdil od 2001 do nedávna dost často někdy i 2x týdně,ale náhoda je blbec... ted vím že když to tam naliju nepojedu dlouho do raichu ale z toho co čtu tady i jinde na forech to je ,nebo bylo žhavé téma tak mám trochu bojíka i v CZ
Golf III Variant ALE , CHip,KAT+EGR off,Podvozek,205/40R17 G IV Look Hella
T4 Caravelle 2.5 dti 75kw zatim základ
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

vancar píše:Safra už mám objednanejch 60 litrů od člověka co to vozí po kvantech a po hledání nějakého infa začínám mít obavy :D sice se mi taky v životě nestalo aby mě nebo někoho z okolí stavěly celníci s osobákem natož šahaly do nádrže a to že jsem do rakouska jezdil od 2001 do nedávna dost často někdy i 2x týdně,ale náhoda je blbec... ted vím že když to tam naliju nepojedu dlouho do raichu ale z toho co čtu tady i jinde na forech to je ,nebo bylo žhavé téma tak mám trochu bojíka i v CZ
v rakousku to máš jednoduché i v německu, pokud tě stím chytí napaří ti pokutu kolem půl mega vytřeštíš oči zabaví ti auto a jdeš domů pěšky ;)
Uživatelský avatar
vancar
Přispěvovatel
Příspěvky: 90
Registrován: 19 úno 2009, 18:10
Bydliště: pelhřimov

Příspěvek od vancar »

a v čechách teda ta varianta s doplatkem dane co je v nadrži+flastr ?
Golf III Variant ALE , CHip,KAT+EGR off,Podvozek,205/40R17 G IV Look Hella
T4 Caravelle 2.5 dti 75kw zatim základ
poker11
Sběrač informací
Příspěvky: 28
Registrován: 21 kvě 2010, 07:14
Bydliště: Děčín

Příspěvek od poker11 »

Ahoj. Co vím od celníka tak oni natahujou naftu sondou a koukaj jenom na barvu to je pro ně rozhodujici. Stavěji pouze namátkově né pravidelně. Zastavují pouze nakladni auta,dodávky,traktory,zemědělské stroje a dělaj kontrolu. Když sem se ho ptal na osobáky tak mi řekl ses posral to by jsme museli stavět všechny auta :D :D jinak v Německu berou naftu od vstřiku jelikož prý češi jsou chytrý národ a maj v autě 2 nádrže :D :D tu pravou pouze na normal naftu a v kufru na červenou :D :D :D ještě jsem slyšel že maj v německu nějaké papirky na stěr nafty aby to poznali ale to mám pouze z doslechu.
Uživatelský avatar
blacklight
Přispěvovatel
Příspěvky: 381
Registrován: 14 říj 2011, 12:55

Příspěvek od blacklight »

Kdo se bojí, nesmí do lesa :-)
Octavia 1.9 TDI
Golf 2.0 TDI
EX: Lancia Lybra SW 1.9 JTD, Lancia Thesis 3,2 V6, LPG Opel Meriva LPG
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

poker11 píše:německu nějaké papirky na stěr nafty aby to poznali ale to mám pouze z doslechu.
v německu že tě zastaví benga to je pravděpodobnost jak výhra ve sportce pokud neprovádíš zájmovou činnost

pokud pojedeš přes strážnici tak je to skoro jistota tak jsou zde ti kreténi aktivní ;)
poker11
Sběrač informací
Příspěvky: 28
Registrován: 21 kvě 2010, 07:14
Bydliště: Děčín

Příspěvek od poker11 »

v německu že tě zastaví benga to je pravděpodobnost jak výhra ve sportce pokud neprovádíš zájmovou činnost no právě že tady u nás jsou aktivní až moc
:? a pokud vidí auto z čech tak si mužeš byt na 100% jistý že tě zastavý má vlastni zkušenost :( halvě ted po těch problemech z marihuanou a pervitinem stavěj čechy na každým rohu :( :(
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

poker11 píše:v německu že tě zastaví benga to je pravděpodobnost jak výhra ve sportce pokud neprovádíš zájmovou činnost no právě že tady u nás jsou aktivní až moc
:? a pokud vidí auto z čech tak si mužeš byt na 100% jistý že tě zastavý má vlastni zkušenost :( halvě ted po těch problemech z marihuanou a pervitinem stavěj čechy na každým rohu :( :(
a jo děčín MPS to asi jo

když to peru po dálnici a ve velkém městě ve vnitrozemí nikdo mě nikdy nestavěl ani jsem moc benga neviděl ani v rakousku, pokud přesně dodržuješ rychlost zbytečně nestaví
poker11
Sběrač informací
Příspěvky: 28
Registrován: 21 kvě 2010, 07:14
Bydliště: Děčín

Příspěvek od poker11 »

jj jak seš dal od hranic tak je klid :)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

poker11 píše: halvě ted po těch problemech z marihuanou a pervitinem stavěj čechy na každým rohu :( :(
a jak to probíhá ta kontrola,

já jezdil před mnohal lety přes čáru měl špatné auto barva a asi jsem byl nějaká zájmová osoba

pokud měli čtečku na značky tak hned filcovačka, nejprve jsem měl i strach ale časem mě ty benga tak zocelili že jsem s těch jejich filcovaček měl čurinu ;)
Uživatelský avatar
vancar
Přispěvovatel
Příspěvky: 90
Registrován: 19 úno 2009, 18:10
Bydliště: pelhřimov

Příspěvek od vancar »

Moje zkušenost je taky že když viděj CZ SPZ tak halt a ukaž se panáčku :D,ale taky se většinou pohybuju kolem hranic + - ... např před lety xkrát do passau na nákupy a pokaždý prohledávačka na hranicích a pak při potkání ve vnitrozemí s hlídkou tak repete :D :D
Golf III Variant ALE , CHip,KAT+EGR off,Podvozek,205/40R17 G IV Look Hella
T4 Caravelle 2.5 dti 75kw zatim základ
poker11
Sběrač informací
Příspěvky: 28
Registrován: 21 kvě 2010, 07:14
Bydliště: Děčín

Příspěvek od poker11 »

Přesně. Stop a první věta:co vy veze cigareta,alkohol z auta ven, nasadi kožené rukavičky a už to lítá :D kaslik,dveře,kufr tak nějak u mě :D ale kámoš to měl horší, test na alkohol a drogy a skončilo to prstem v prdely :D :D jinak když mě staví tak se vždy usmívám.
Odpovědět

Zpět na „Jak se jezdí na rostlinu, nebo i na naftu“