Kdo by dokázal toto postavit

akce a srazy dieselpoweráků

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

servis nejni drahej uvědom si že ten golf tě vyjde na 3x tolik a servisovat ho budeš taky ;)
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
Uživatelský avatar
Dukes
Site Admin
Příspěvky: 1132
Registrován: 22 led 2006, 23:16
Bydliště: Praha city

Příspěvek od Dukes »

Milik607 píše:no je to muj sen a něco tomu obětuji,ale ještě jsem pořád jen u toho že to nikdo do provozu nedostane. jde mi hlavně o ten interier,tim myslim rám,sedačky,pásy,palubka atd...na karoserii zvenku nic delat nemusím....jde mi o ten pocit ze zavodaku...
Vím, jak se to dá udělat, aby to bylo legální, ale jestli chceš do auta jenom rám a sportovní sedačky, tak je to pro Tebe naprostá zbytečnost vzhledem částkám, které je nutné vynaložit ke zlegalizování.
Obrázek
Uživatelský avatar
TDI tech
Aktivista
Příspěvky: 10231
Registrován: 16 říj 2007, 23:18

Příspěvek od TDI tech »

Dukes píše:Máš hodně pěněz? Bavím se o milionu víc. :)
To milik607: Nema znysel nasypat take peniaze do niecoho co ani nevyuzijes kedze ty to chces iba na frajerovanie. Ver tomu, ze ten ram v tom voze na tych fotkach tam nieje na paradu. Keby si do toho auta sadol tak by si sa od strachu posral, ani by si ho nenastartoval!!! Riesis tu uplne az detinske nezmysli. Mam Octu 1U TDI Combi je to auto na dennodenne vozenie, zvonku aj zvnutra uplne elegantne. Len znaly veci ked na neho kukne vie aka bije. Do toho auta som uz nasypal skoro 8.000eur len vo veciach a robotu ani nepocitam pretoze takmer vsetko si robim sam. A to niesom moznoze ani na polovici toho vykonu co je vtom Golfe na tych fotkach. Takze si bud rovno kup EVO IX / WRX STI / HF integrale Evo, alebo sa spamataj zo zivota a daj si nohy do lavora s teplou vodou kedze ti zenska akosi nepomaha :kol1:
Milik607
Přispěvovatel
Příspěvky: 428
Registrován: 03 úno 2009, 19:07
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od Milik607 »

já to chápu,máš pravdu,ale mně nejde nějak o machrování,spíš jen o ten pocit .....vždycky jsem něco takového chtěl,a sem tam zkusit nějaký amatérský rally.....nechci z toho dělat nějaký tuning,spíš jen ten vnitřek,vyztužit to celý,trošku ten motor,brzdy určitě atd......ale když to tu čtu,jaký by byl problém už jen s tím rámem tak to bude muset asi padnout
TK
Přispěvovatel
Příspěvky: 380
Registrován: 24 led 2010, 21:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od TK »

Pokud chceš zažít pocit ze svezení v závodnim autě tak si takové auto pronajmi na nějaký amaterský rally. Musím tě ale upozornit, že budeš zklamán, protože výsledek bude takový, že ti na tom závodě bude dávat oblože každý a pokud ne tak jsi talent jako Seb a těch se fakt moc nerodí. A to nechci polemizovat o tom, že v MČR se jede úplně na jiný úrovni. Pocit z jízdy v závodním autě nedělá to, že je tvrdý podvozek, že tam je rám a sedačka atd. Ten pocit máš z toho, že jsi tu techniku zvládl a že dokážeš jet rychle a to ti bude trvat několik sezón neš něco dokážeš. Když jsem začínal s rally tak jsem měl něco odjeto v amaterských rallycrossech a myslel jsem si, že něco umím. Hned na první rally jsem byl vyveden z omylu a trvalo mi to dost soutěží než jsem se něco naučil.
Milik607
Přispěvovatel
Příspěvky: 428
Registrován: 03 úno 2009, 19:07
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od Milik607 »

Jo jo tak to s tebou souhlasím. Je to přesně tak jak říkáš...na tu rally co jsi říkal ten rozpočet atd,na to můžu rovnou zapomenout,ale ty amatéry by se mi líbily sem tam zkusit,celkem by mě táhly ty zimní,tam to může být na tu techniku jízdy slušný.
TK
Přispěvovatel
Příspěvky: 380
Registrován: 24 led 2010, 21:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od TK »

Zacinam mit pocit, ze toho o rally moc nevis. Soutez na snehu je o cca 30% nakladu vic. Druhou veci je, ze pokud jsi jeste nezvladl ani jizdu na suchu tak na snehu nebo nezpevnenem povrchu si tak max. nabijes hubu a bude po zavodeni. Pokud to chces nekdy zkusit tak bych se byt tebou drzel nohama na zemi a pristupoval bych k rally s velkym respektem. Kdyz se ti pri rally neco nepovede tak to nepustis do kacirku jako na okruhu, ale ve vetsine pripadu ji vysijes az z toho mas nas... v kalhotach.
Milik607
Přispěvovatel
Příspěvky: 428
Registrován: 03 úno 2009, 19:07
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od Milik607 »

Nemám s tím zkušenost,chtěl jsem zkusit jak se jezdí ta zimní amatérská ted nevím v kterým městě,to není nic rychlýho,ba naopak je to spíš o tý technice,je to v nějakým uzavřeným prostoru a rozjet se to tam ani nedá....je jasný,že se musím prvně naučit techniku abych vůbec nějaký věci uměl,pak teprve si s někým můžu začít poměřovat síly....na podzim chci zkusit tu rally školu co se jezdí u nás,je to na dva dny a určitě bych tam pochytil mnoho věcí,cena je 15 tis. www,rallyskola.cz
Milik607
Přispěvovatel
Příspěvky: 428
Registrován: 03 úno 2009, 19:07
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od Milik607 »

http://www.youtube.com/watch?v=qg0Msi1eTa4
tohle je to co jsem myslel že bych s chutí zkusil
TK
Přispěvovatel
Příspěvky: 380
Registrován: 24 led 2010, 21:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od TK »

Nevim co mas na mysli tou technikou, ale blbnutim na snehu na parkovisti zadnnu techniku jizdy nenapilujes. Tu rallyskolu ti doporucuji pokud je ve Zline. Urcite ti tam ukazou co to obnasi venovat se tomuto sportu.
Milik607
Přispěvovatel
Příspěvky: 428
Registrován: 03 úno 2009, 19:07
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od Milik607 »

jo jo myslím že je to velice dobrý....
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

na tohle ti stačí sériovka qattro ale když dáš love do úzkejch gum s hřebama trochu to zvedneš tak jsi mezi nima král ;)
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
Milik607
Přispěvovatel
Příspěvky: 428
Registrován: 03 úno 2009, 19:07
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od Milik607 »

Jaký auto nejlépe osobní od vw by mohlo na podvalu vozit auto,když auto bude mít tak 1200kg?
TK
Přispěvovatel
Příspěvky: 380
Registrován: 24 led 2010, 21:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od TK »

Milik607 píše:http://www.youtube.com/watch?v=qg0Msi1eTa4
tohle je to co jsem myslel že bych s chutí zkusil
Pokud je to amaterrallye co porada M. Blahout tak je to v Milovicich, Bele pod Bezdezem nebo v Sosnove tzn. v okoli M. Boleslavi. a abych rekl pravdu tak to muzes rovnou blbnout nekde za domem na parkovisti a bude to same.
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

Sharan
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
Odpovědět

Zpět na „Akce/Srazy“