Fabia rs graf :))

Toto fórum slouží ke zveřejnění výkonových grafů Vašich vozů.

Moderátoři: šulda, JasteR, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
MirekX
Aktivista
Příspěvky: 4710
Registrován: 24 led 2006, 18:27
Bydliště: Týniště nad Orlicí

Příspěvek od MirekX »

Jako co si budem povídat, Forest je šílenec. Tak neuvěřitelně zapálenýho člověka pro tyhle blbosti jsem neviděl.. :D Jeho psaný projev tu na fóru je jaký je. Ale twina jsem viděl, svezl jsem se a něco jsme na tom jeden večer (skoro noc) zkoušeli (byl to nějaký regulační prvek na sání)
Takže jak bylo řečeno, na motoru 2 turba, laděný svody, komorové sání a regulační kraviny a to vše nacpáno za motorem bez větších úprav okolí. A nejelo to rozhodně špatně. Podle mě Forest trochu narazil na to, že v týhle době každej kouká jen na prachy a osobní prospěch. A pokud chce někdo jiný ještě vydělat na takovýmhle projektu dřív než je hotov, tak to nemůže dopadnout dobře..... :)
Sharan 1,9 PD 115PS AUY- 225 PS a 500Nm turbo GTD1752VRL Sharan 2,0 CFFB 140PS turbo GTD1752VRK-REA, - 226PS a 465Nm, OIII 2,0TDI 150PS - 182 PS a 417Nm vše od Dieselpoweru. :) KTM SMT 990 115PS www.zvsagro.cz E-Golf 100kW zatím série (noteeth)
kouliocko
Sběrač informací
Příspěvky: 27
Registrován: 16 led 2010, 21:59
Bydliště: kladno

Příspěvek od kouliocko »

Obrázek




tohle je asi taky špatně sem zvědavej na odpověď
frs 277ps....
moucha
Přispěvovatel
Příspěvky: 601
Registrován: 14 úno 2010, 14:39
Bydliště: Jindřichův Hradec

Příspěvek od moucha »

Průběh je na velké turbo krásný, ale jsou vidět pouze hodnoty a průběh, nejsou zde okolnosti měření.
Fabia ATD 74kW Powered by MoraviaTuning
kouliocko
Sběrač informací
Příspěvky: 27
Registrován: 16 led 2010, 21:59
Bydliště: kladno

Příspěvek od kouliocko »

jj to tam není okolní teplota byla tuším 7stupňů sání bohužel netuším... jen šlo o ten graf,co sem tady čet,tak prej byl hroznej ten marťase,tak sem chtěl vědět,co dotyčný pán,co nemá žádný...
tak jestli aspoň tohle je proněj zajímavej průběh... navíc sem viděl minule graf od chomutováků a byl zubatej,tak jsem chtěl vědět..
frs 277ps....
moucha
Přispěvovatel
Příspěvky: 601
Registrován: 14 úno 2010, 14:39
Bydliště: Jindřichův Hradec

Příspěvek od moucha »

Tak tohle je graf z motocomu ne? Ten bude zubatej mnohem míň než ze zátěžový brzdy.
Fabia ATD 74kW Powered by MoraviaTuning
kouliocko
Sběrač informací
Příspěvky: 27
Registrován: 16 led 2010, 21:59
Bydliště: kladno

Příspěvek od kouliocko »

v tomhle bych ti kecal,vlastní zkušenosti nemám...
:?
frs 277ps....
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Omloiuvam se, byl jsem ponekud zahlcen a o vikendu jsem se v tom nechtel nimrat, navic byly prijemnejsi veci k dispozici.
nejsem-naivka píše:Moudřejší ustoupí, takže pápá lá lá
Panejo, to je zodpovedny pristup (LOL) To zacnu asi pouzivat jako univerzalni reakci na nektere pripominky clenu konkurencniho fora.
nogis píše:zřejmě dost relativní hodnota (rofl)
Jak jsem psal na uvodu, pisu to po chvilkach a predchozi prispevek jsem psal v prubehu celeho dne, precijen prace je prednejsi, ta me zivi.
toby66kw píše:Jinak se porád mluví o vzdušném zámku .
Takze se pripojujes do skupiny "nikdo". Kdyby jsi pozorne cetl, tak to nebylo staveno na sprinty, duvody jsem uvedl v minulem prispevku.

@luke.bean: pubertacky zavedl nekdo prede mnou v tomto tematu a ten malej technicak, prosim vysvetlit ... stale mi to nedochazi

@Vali: diky za radu, mnohdy jsem vahal ale kdyz uz tam zacali lidi psat treba blbosti, tak jsem nevydrzel ... v tomto jsem zel "nenapravitelny"

@dolar100: hezky odkaz, nicmene cloveku, ktery by to stavel tak, aby to nebylo videt (jako je to v mem pripade), tak je mu to celkem k nicemu. Navic, toto neni twinturbo sekvencniho typu ale tzv. compound. Kdyby Te zajimal rozdil hledej v prispevcich ode me, vysvetloval jsem. Mimochodem compound mel i Zizala, ja mam sekvenci.

@roubic: ale ja jsem si ho vymyslel a to mi proste nelze uprit at se bude kdokoliv jakkoliv snazit ... ke svemu zivotu nepotrebuji uznani ostatnich neceho, co vim. Ale stale by me zajimal duvod vystaveni toho grafu - co jsi tim sledoval. Neber to jako rypani ale cirou zvedavost.

@MirekX: diky Miro, vystihl jsi to ... jako jeden z mala lidi pochopil, ze u me nelze sledovat formu ale obsah sdeleni

@kouliocko: odpovedeli Ti uz ostatni, netreba doplnovat, snad jen http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=96317 ... tomu bych dal prednost

@moucha: zatezovy muze a je i Motocom v pripade, ze ma retarder, dalsi veci je pouziti retarderu ... co se mi doneslo, tak ne zrovna kazda firma vyuziva plne zateze, takze prestoze tito nezridka znevazuji mereni na brzdach Motocom BEZ retarderu, nezridka ho nepouzitim nebo ne zcela plnym vyuzitim retarderu "simuluji"

Snad uz nebude treba neco dodavat a roubic zde bude moci vystavit svuj graf po vymene cidla a revizi sani.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
dolar100
Aktivista
Příspěvky: 1147
Registrován: 09 říj 2008, 13:33
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od dolar100 »

poznam rozdiel compound a sekvencia, ty si si vybral zlozitejsiu cestu co sa planu, navrhu stavby a ladenia tyka, klobuk dole ;)

navrchu ti idu obidve alebo len velke? kolko tam mas klapiek. som len zvedavy nejdem nic stavat dik
Mercdes C cdi
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Male se musi tocit stale, ale pokud ses ptal na to, zda se male podili na preplnovani ve vyssich otackach tak ne, nepodili, pripadne jen opravdu zanedbatelnou merou. Klapky dve, ale co se regulace tyce, tak jsou obe turba VNT.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
toby66kw
Aktivista
Příspěvky: 2353
Registrován: 16 bře 2008, 10:35
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od toby66kw »

@Toby: Souhlas, me to taky prijde smesny. Lidi se chovaji jako za minuleho rezimu, vsechno by nejradeji zadarmo, udelat si sam z nezridka pod rukou ziskaneho materialu, chteji byt o vsem informovani a pravo na informace si nepravem privlastnuji.
Proc jsem ho nevzal na start? Protoze to nebylo staveno na sprinty, je to tezka krava a video, ktere jsem postnul mi otevrelo oci. Na *** lehkoodence bych tehdy potreboval jaky vykon, kdyz koeficient vahy byl minimalne 1,7? ;)



Tak já uznávám,jen čase aut na platformě G4 ,čase kinderaut ( lupo a iba , třeba ) mě přijdou směšné.Stejně tak čase oldaut ( G2 , Brouk ,atd )

Kdo zajede autem pod 14s má mé uznání , ;) nejde o pohár ale o čas.
G5 TDI - 66KW - 3X OFF + VB + čip a Plusko jede líp

G5+ko TDI -77KW + 3X OFF + Oleg Hybrid = 142 MAHA kw Mvolessoft
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Nechapu Tvou prvni vetu prispevku, ostatne uz nekolikrat jsem Te slusne zadal, aby sis to po sobe precetl. Ale k Tvemu prispevku: uprimne Toby? Na takto prezentovanou cest Ti s usmevem na tvari kaslu. Stejne jako na Tve uznani, za nej si nic nekoupim, nezaplati mi ojeti gum, opotrebeni spojky ba co vic ani startovne a ja necitim vskutku potrebu cokoliv dokazovat a uz vubec ne Tobe.

Vis, me vice, nezli staci uznani lidi jako je MirekX nebo Boda, na ktere kdyz se obratim s prosbou o pomoc, tak nemaji problem a nehledaji si vymluvy, umej poradit i cloveka pribrzdit v pripade, ze ma hlavu moc v oblacich ... a toto neni zadna forma vlezdoprdelkovstvi, protoze to neni mezi kamarady snad zapotrebi, toto je cira fakta, proste uznani.

Pokud je to nejaka forma pokusu jak me vyprovokovat k cinu, pak vez, ze zustavam v klidu. Precijen, uz je mi pres tricet a toto me pustilo. Az budu chtit jezdit sprinty nebo nejakou jinou formu zavodu, postavim si nejake kinderauto nebo spis jen neco otrubkovanyho.

A ted tip nejen pro Tebe: schvalne, predstav si, ze jsi byl s necim nespokojenej, nastudujes si teorii, navrhnes alternativni reseni, aplikujes to do praxe a ono to funguje ... no nebyly by Ti takovy kecy pak tu jedno? Byly, co? ;) Aneb ja vam nepotrebuju dokazovat, ze dokazu zenskou uspokojit, me staci vedomi faktu (na zaklade overeni praxi), ze tomu tak je (noteeth)
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
nejsem-naivka
Přispěvovatel
Příspěvky: 541
Registrován: 25 dub 2011, 21:21
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od nejsem-naivka »

Tak asi nejsem moc moudrej když budu zase reagovat, ale zrovna Tobymu napsat to co jsi napsal jsi nemusel. A to s těma ženskejma je už taky vohraný. Bez urážky, ale ty máš nějakej mindrák z ženských? Nejspíš uspokojíš jen sebe u klávesnice a nebudeš takovej bejk jak se tady prezentuješ, jsi s tím trapnej. Už jedeš zase v těch kolejích v kterých jsi jel.
:-@
Uživatelský avatar
Traker
Přispěvovatel
Příspěvky: 522
Registrován: 19 lis 2008, 21:26
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Traker »

nejsem-naivka píše:Tak asi nejsem moc moudrej když budu zase reagovat, ale zrovna Tobymu napsat to co jsi napsal jsi nemusel. A to s těma ženskejma je už taky vohraný. Bez urážky, ale ty máš nějakej mindrák z ženských? Nejspíš uspokojíš jen sebe u klávesnice a nebudeš takovej bejk jak se tady prezentuješ, jsi s tím trapnej. Už jedeš zase v těch kolejích v kterých jsi jel.
TO SE MI LÍBÍ
VW Golf IV 1.9,race 520,12mm hlava,hybrid turbo+chip MV,sání ARL,FMIC,,jednohmota spojka VR6,výfuk 60mm.MAHA 220PS

Seat Leon Cupra 1.9 ARL 4x4,GTB2264VK,Firad 80%.vyfuk 60mm,FMIC,soft MV

VW Golf VI,2.0 TDI GTD-125kw.úprava profituning--209PS
Uživatelský avatar
toby66kw
Aktivista
Příspěvky: 2353
Registrován: 16 bře 2008, 10:35
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od toby66kw »

Forest píše:Nechapu Tvou prvni vetu prispevku, ostatne uz nekolikrat jsem Te slusne zadal, aby sis to po sobe precetl. Ale k Tvemu prispevku: uprimne Toby? Na takto prezentovanou cest Ti s usmevem na tvari kaslu. Stejne jako na Tve uznani, za nej si nic nekoupim, nezaplati mi ojeti gum, opotrebeni spojky ba co vic ani startovne a ja necitim vskutku potrebu cokoliv dokazovat a uz vubec ne Tobe.

Vis, me vice, nezli staci uznani lidi jako je MirekX nebo Boda, na ktere kdyz se obratim s prosbou o pomoc, tak nemaji problem a nehledaji si vymluvy, umej poradit i cloveka pribrzdit v pripade, ze ma hlavu moc v oblacich ... a toto neni zadna forma vlezdoprdelkovstvi, protoze to neni mezi kamarady snad zapotrebi, toto je cira fakta, proste uznani.

Pokud je to nejaka forma pokusu jak me vyprovokovat k cinu, pak vez, ze zustavam v klidu. Precijen, uz je mi pres tricet a toto me pustilo. Az budu chtit jezdit sprinty nebo nejakou jinou formu zavodu, postavim si nejake kinderauto nebo spis jen neco otrubkovanyho.

A ted tip nejen pro Tebe: schvalne, predstav si, ze jsi byl s necim nespokojenej, nastudujes si teorii, navrhnes alternativni reseni, aplikujes to do praxe a ono to funguje ... no nebyly by Ti takovy kecy pak tu jedno? Byly, co? ;) Aneb ja vam nepotrebuju dokazovat, ze dokazu zenskou uspokojit, me staci vedomi faktu (na zaklade overeni praxi), ze tomu tak je (noteeth)

Větu sem přečetl a nehodlám nic měnit , máš pravdu ale mě by takoví kece nikdo neříkal , páč bych se nechlubyl že sem někoho ve tmě prdal do mrdele ;)

PS není to žádná provokace

Ale asi tě chápu ,jeden kamarád říká,,já bych asi ani nezahíbal kdybych vám to nemohl povikládat :D
G5 TDI - 66KW - 3X OFF + VB + čip a Plusko jede líp

G5+ko TDI -77KW + 3X OFF + Oleg Hybrid = 142 MAHA kw Mvolessoft
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

@Zizala: Praveze jsem byl donucen takto to napsal. Kdyby tu byl Toby novacek, tak bych jeho reakce chapal, ale vzhledem k tomu, ze uz se podobnych, ne-li identickych diskuzi ucastnil (nebo je alespon mel moznost cist v dobe, kdy byly aktualni), tak jsem to tak formuloval.

Vec se ma tak, kdyz diteti reknes, ze 1+1 je 2 a ono to nechape, musis pouzit primer, takze pouzijes primer a reknes, ze jedno jablicko a jedno jablicko jsou jablicka dve. A protoze tu nejsme deti, tak jsem vybral primer z neceho, co mame vsichni spolecneho (potreby jidla, piti, rozmnozovani a odpocinku). No a jsme tu chlapi, takze jsem to pojal takto (ty, kterym jsou sex a vztahy cizi prosim za prominuti). A primery ke vztahum a zenskym budu pouzivat i nadale, protoze jsou nam vsem (alespon myslim vetsine) blizke a nazornost se vice, nezli nabizi ... tak proc toho nevyuzit?

... jen ctenar v tom nesmi hledat nejake formy sexismu ale jen ten primer, ktery chtel pisatel vyjadrit. Problem, ktereho jsem si vsiml uz davno je, ze lide ctou jen slova (formu) ale prestavaji vnimat vyznam slov, resp. vet a souveti (obsah), stejne tak je na tom i schopnost "cist mezi radky" a tim nemyslim sarkazmus, ironii apod. Obavam se, ze to neprimo souvisi s tim, ze lidstvo prestava cist knizky a zameruje se uz jen na internet a casopisy.

Vez, ze zadne mindraky z zenskych nemam a tvoje konstatovani je na urovni lidi, kteri nas "tunery" odsuzuji, ze zvysujeme vykon na svych autech, abychom mohli machrovat nebo protoze nam nestoji - stejne absurdni a subjektivni rozsudek. Pokud je to tak u tebe (coz soude dle toho, co jsem mel moznost videt tak neni), nesud tak ostatni. Napriklad ja rad kutim a vylepsuji veci, ktere me obklopuji odmalicka (hracky, kola, skolni i sportovni potreby atd.), tudiz to asi nebylo kvuli zenskym nebo nejakym mindrakum.

Jedina nespokojenost, ktera me tizi je v jakych prdeli jsme jakozto spolecnost, stat a kam se jakozto lidstvo ubirame ... ale to nemam sanci ovlivnit, takze jedine, co muzu udelat je, ze si o tom s nekym pokecam (treba i tu), ... ale to nema s autama a tim, co tu resime nic spolecneho.

@Traker: fanousek facebooku? nekde jsem cetl nazor, ze jeden ze zakladu uspechu facebooku je, ze dava moznost uzivateli jen vyjadrit souhlas nebo nesouhlas s cizi myslenkou a tim mu dava pocit, ze on sam by ji take tak dokazal zformuloval, lec pravda byva odlisna B-)

@Toby: nechapu, co jsi tim chtel rict ... mam-li to chapat ve smyslu, ze se mi tu snazis podsouvat, ze se nechci chlubit necim, za co bych se mel stydet, pak jsi me rozesmal, za coz Ti uprimne dekuji. Paklize jsi to myslel jinak, prosim o polopaticky vyklad, predem dik ;)

... teda, to je ranni "mozkova rozcvicka" :D
Naposledy upravil(a) Forest dne 15 úno 2012, 14:18, celkem upraveno 1 x.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Odpovědět

Zpět na „Výsledky Vašeho měření - Grafy“