Fabia rs graf :))

Toto fórum slouží ke zveřejnění výkonových grafů Vašich vozů.

Moderátoři: šulda, JasteR, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
toby66kw
Aktivista
Příspěvky: 2353
Registrován: 16 bře 2008, 10:35
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od toby66kw »

nejsem-naivka píše:Tak asi nejsem moc moudrej když budu zase reagovat, ale zrovna Tobymu napsat to co jsi napsal jsi nemusel. A to s těma ženskejma je už taky vohraný. Bez urážky, ale ty máš nějakej mindrák z ženských? Nejspíš uspokojíš jen sebe u klávesnice a nebudeš takovej bejk jak se tady prezentuješ, jsi s tím trapnej. Už jedeš zase v těch kolejích v kterých jsi jel.

Nic hrozného nepíše . :D
G5 TDI - 66KW - 3X OFF + VB + čip a Plusko jede líp

G5+ko TDI -77KW + 3X OFF + Oleg Hybrid = 142 MAHA kw Mvolessoft
Uživatelský avatar
toby66kw
Aktivista
Příspěvky: 2353
Registrován: 16 bře 2008, 10:35
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od toby66kw »

@Toby: nechapu, co jsi tim chtel rict ... mam-li to chapat ve smyslu, ze se mi tu snazis podsouvat, ze se nechci chlubit necim, za co bych se mel stydet, pak jsi me rozesmal, za coz Ti uprimne dekuji. Paklize jsi to myslel jinak, prosim o polopaticky vyklad, predem dik ;)

... teda, to je ranni "mozkova rozcvicka" :D[/quote]


Ach jo (wallbash)
říkám to co píšu = namoglovals do auta to cos chtěl a fungujeto ( nebo fungovalo nezmám současní stav ) OK beru

Pak otom pokoutně iformuješ veřejnost a když se tě někdo na něco zeptá tak se čertíš .

Závěr , but si to nech pro sebe , nebo hot graf nebo prostě něco ( třeba takové to trapné video 0 -200kmh :) neříkám že sem máš dat fotku pro bastlíře ....
G5 TDI - 66KW - 3X OFF + VB + čip a Plusko jede líp

G5+ko TDI -77KW + 3X OFF + Oleg Hybrid = 142 MAHA kw Mvolessoft
nejsem-naivka
Přispěvovatel
Příspěvky: 541
Registrován: 25 dub 2011, 21:21
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od nejsem-naivka »

Tak on je rozdíl, jestli jsi tuner nebo úpravce, že. Nedávno jsem se bavil s kamarádem, kterej taky čte tvoje příspěvky a rozplívali jsme se nad tím, že už jsi normální a dá se s tebou komunikovat bez větších dohadů. Ale byl to omyl :roll: A k sexu prosím už nic nepřirovnávej, asi si pleteš fora. To patří na www.nornik.net
:-@
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

@Toby: Ted to "nefunguje", protoze prohorela jedna cast vyfukoveho vedeni, takze unikaji spaliny (nechal jsem se ukecat, ze mohu pro bypas pouzit "harmoniku" z EGR a ikdyz mi to bylo jasny, ze ne, dal jsem na cizi nazor ... chybama se clovek uci). Ted auto stoji asi tak pul roku v hale a ceka na budoucnost (asi pred mesicem jsem to byl jentak decentne projet abych vymet pavuciny).

Budoucnost je nasledujici: bud to jen zavarim a pripadne necham zkontrolovat turba a nebo zkusim male vetsi a velke vetsi (jak uz jsem nekolikrat rikal) s tim, ze turba nebudou navazovat ale spodek bude o to zivejsi (nerim, ze je mrtvej, jen bych to snesl jeste zivejsi) a masivni zatah prijde trochu pozdeji. Sice uz to nebude puvodni benefit navazujicich krivek ale umozni to "efektivnejsi sezeni jednou prdeli na dvou posvicenich zaroven".

Dalsi moznost je, ze tam dam neco univerzalniho (GT2056 / GT1756 / GT2256) a system hodim do police.

Zbyva jeste moznost uvedeni v seriovy stav a prodej ale to by musela byt nabidka. Posledni moznosti je prodej na dily ale tomu se prozatim branim.

Co se videa tyce, tak to jsem psal vyse. Jedinou moznosti je az po repasi. Jak jsem psal, taky me to stve, ze jsem si neudelal zadne video, kdyby doslo k demontazi a ukonceni celeho projektu, tak mi zbydou defacto jen vzpominky a zazitky, nic vic.

Jinak zavery "bud a nebo" si nech na sve domaci forum, tu nejsi mluvci ani admin abys mi sdeloval nejaka stanoviska nebo daval nejaka ultimata. Kdyz to nechces cist, necti to a nebo kontaktuj uzivatele batoo a pozadej o utilitku umoznujici ignoraci prispevku urciteho uzivatele.

@Zizalo: vidis, to same jsem nedavno zacinal konstatovat i ja o tobe, ale kdyz jsem cetl prispevky roubise, hrozne mi te to pripomnelo, takze se nemohu zbavit dojmu, ze vim "odkud vitr vane".
Jinak konstatovat to o me lze kdykoliv, kdy nekdo neplaca nesmysly nebo se do me nesmyslne nenavazi. Vnimam a beru kritiku, ale toto neni kritika. A toto me jednani je prosty obranny mechanismus, ktery proste nezmenim.
Pojem "normalni" je relativni a myslim si, ze kazdy, kdo rve prachy do auta aby zvysil vykon, tak normalni neni ... bud nas mohou povazovat za blazny nebo za vyjimecne ale rozhodne ne za normalni.

Dekuji za odkaz, ale nemam potrebu, doma mam v tomto smeru dostatecne vyziti ;)

... panove, takto ten kapitalismus nevybudujeme ... jinymi slovy "zpet ke strojum!" :D
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
toby66kw
Aktivista
Příspěvky: 2353
Registrován: 16 bře 2008, 10:35
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od toby66kw »

To, but a nebo , nevstahuj na mě , mě je HW zaležitost tvého tvého projeku šumák, snažil sem se to popsat obecně .( polopatě )
G5 TDI - 66KW - 3X OFF + VB + čip a Plusko jede líp

G5+ko TDI -77KW + 3X OFF + Oleg Hybrid = 142 MAHA kw Mvolessoft
Uživatelský avatar
batoo
Aktivista
Příspěvky: 1325
Registrován: 30 pro 2009, 13:47

Příspěvek od batoo »

(LOL) (rofl)

Panove vubec celkove by si mel kazdej strezit sve know how a mozna i to forum zrusit, aby neutikaly ksefty! Mne tady jako slidicovi a sberaci informaci poradili uz takovejch veci, ze jsem servis osidil nejmin o 3000,-!!!

Zaplat panbuh, ze ne vsichni jsou tak "sdilni". - Tohle neni mysleno jen na inovatora, ale obecne.
Dodge Durango 2005 AWD Limited 5.7i V8 HEMI - 257kW/570Nm - 20L/100km, 0-100 za 7s
Toyota Auris 2015 Hybrid 100kw/electro - 3L/100km, 0-100 za 10,9s
RIP - Opel Omega 2001 3.2i V6 - 160kw/320Nm - 13L/100km, 0-100 za 9s - strom vyhral nad strojem :)
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

můj kámoš od dětství má taky na fabianovi dvěturba ale nějak sem ho tady nezahlídl masturbovat, asi nepotřebuje

ale oproti gsxr1 je to jak zpomalenej film (noteeth)
Naposledy upravil(a) A6TDI dne 15 úno 2012, 13:12, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
batoo
Aktivista
Příspěvky: 1325
Registrován: 30 pro 2009, 13:47

Příspěvek od batoo »

Ono to je o povaze ;-)
Dodge Durango 2005 AWD Limited 5.7i V8 HEMI - 257kW/570Nm - 20L/100km, 0-100 za 7s
Toyota Auris 2015 Hybrid 100kw/electro - 3L/100km, 0-100 za 10,9s
RIP - Opel Omega 2001 3.2i V6 - 160kw/320Nm - 13L/100km, 0-100 za 9s - strom vyhral nad strojem :)
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Tak ono neni nic cernobile. Ja jsem "uvalil informacni embargo" (a to jeste castejne) jen na twina, jinak si nemyslim, ze bych tu nejak vyznamne tajnustkaril.

@batoo: ano, je to o povaze a jak pises, zaplat panbuh, ze co se povahy tyce, nejsem jako ty

@A6TDI: nerozumim, predpokladam Fabie s dvema turby

Vazeni, vim o cloveku, ktery vice jak dva roky ladi twina na 1,9TDI a vite, proc tu nic ohledne toho nepise, nic nerika, nic neprezentuje? Pokud nevite, necetli jste toto tema. ... protoze vidi, jak jste se jako supi sletli na me, tak se nechce pripojit. A uprimne, ani se mu nedivim.
Naposledy upravil(a) Forest dne 15 úno 2012, 13:13, celkem upraveno 1 x.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
batoo
Aktivista
Příspěvky: 1325
Registrován: 30 pro 2009, 13:47

Příspěvek od batoo »

;)
Dodge Durango 2005 AWD Limited 5.7i V8 HEMI - 257kW/570Nm - 20L/100km, 0-100 za 7s
Toyota Auris 2015 Hybrid 100kw/electro - 3L/100km, 0-100 za 10,9s
RIP - Opel Omega 2001 3.2i V6 - 160kw/320Nm - 13L/100km, 0-100 za 9s - strom vyhral nad strojem :)
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

ty to ladíš jak dlouho? třeba ten člověk taky pracuje jako šefservisu škoda a "třeb" nemá potřebu tu spisovat slohy na téma zavařit nezavařit ... ;)
ale jinak ses fakt forest překonal tohle asï stálo dost na všech frontách co
a rozhodně se na tebe nikdo neslétnul ,tady si na foru ale ne na svim
a ty tvý příspěvky to je opravdu něco
jinak toto je má doufám :D poslední reakce na to forest
protože srážka s
kouliocko
Sběrač informací
Příspěvky: 27
Registrován: 16 led 2010, 21:59
Bydliště: kladno

Příspěvek od kouliocko »

Traker píše:
nejsem-naivka píše:Tak asi nejsem moc moudrej když budu zase reagovat, ale zrovna Tobymu napsat to co jsi napsal jsi nemusel. A to s těma ženskejma je už taky vohraný. Bez urážky, ale ty máš nějakej mindrák z ženských? Nejspíš uspokojíš jen sebe u klávesnice a nebudeš takovej bejk jak se tady prezentuješ, jsi s tím trapnej. Už jedeš zase v těch kolejích v kterých jsi jel.
hóši /quote] :D (rofl) LIKE
frs 277ps....
kouliocko
Sběrač informací
Příspěvky: 27
Registrován: 16 led 2010, 21:59
Bydliště: kladno

Příspěvek od kouliocko »

Traker píše:
nejsem-naivka píše:Tak asi nejsem moc moudrej když budu zase reagovat, ale zrovna Tobymu napsat to co jsi napsal jsi nemusel. A to s těma ženskejma je už taky vohraný. Bez urážky, ale ty máš nějakej mindrák z ženských? Nejspíš uspokojíš jen sebe u klávesnice a nebudeš takovej bejk jak se tady prezentuješ, jsi s tím trapnej. Už jedeš zase v těch kolejích v kterých jsi jel.
hóši /quote] :D (rofl) LIKE
frs 277ps....
Uživatelský avatar
dolar100
Aktivista
Příspěvky: 1147
Registrován: 09 říj 2008, 13:33
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od dolar100 »

Sa nam to tu zas a znova zvrhlo. Tak krasny topic to bol. :) Aspon je zabava. (LOL)
Mercdes C cdi
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

si to tak neber steko
Odpovědět

Zpět na „Výsledky Vašeho měření - Grafy“