Patrol 4.2TD po GO

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
mottom
Přispěvovatel
Příspěvky: 71
Registrován: 22 čer 2010, 15:58

Patrol 4.2TD po GO

Příspěvek od mottom »

Zdravím dělal jsem komplet GO motoru ted přišel čas na prvni start vyndal jsem hzavičky že to nechám točit než se dostane všude olej asi 10x po 15sec a pořad olej nenasal. Cerpadlo je tam zubove je nejaka sance to startérem odvzdušnit? dekuji
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

zalil jsi ho?některé čerpadla sami nenasajou.
mottom
Přispěvovatel
Příspěvky: 71
Registrován: 22 čer 2010, 15:58

Příspěvek od mottom »

myslim ze tam neni kudy, ho zalejt
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Tohle je ta nejhorší chvíle před prvním chycením motoru..Pro jistotu se má mazat klika /ložiska/ olejem s molykou.Ale jestli je to dobře namazaný, chvilku to trvá, je vše suché..Zkusil bych najít zátku mazacího kanálu nad čerpadlem a nacpat tam olej. Ale ono to nějakou dobu vydrží..Jednou jsem takhle startoval jako ty a měl jsem smrtelný pot/2000 ccm Fiat/, a ten má tripochoidní čerpadlo a ne zubové , a pořád nic..Nechal jsem to na druhý den , nabil baterku a točil až motor chytil a hned i namazal... :)
nepropadat panice...
dedkoun
Sběrač informací
Příspěvky: 37
Registrován: 16 říj 2007, 19:50
Bydliště: Příbram

....

Příspěvek od dedkoun »

Esli si to dobře pamatuju,tak Datsun/Nissan TD42T míval dva kaskádovitý olejáky,některý verze.A obecně to těmhle litinovejm kriplům trvávalo dost dlouho,než zhasly kontrolku.Zalejt turbínu,naburácet,nechat 5 vteřin vrčet,pak pár minut nechat opadat,pak natočit znovu a pokud po chvíli nezhasne,zkoumat.A netůrovat....!!!! :P
Odpovědět

Zpět na „Asijské vozy“