NESOLIDNÍ PRODEJCE - návrh na změnu

Před přispíváním si projděte tuto kategorii!!
Diskuze o tech. problémech fóra, problémech s uživateli, oznámení atd.. Není o autech.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Biimbo
Aktivista
Příspěvky: 4695
Registrován: 23 úno 2009, 12:03
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Biimbo »

já bych dal povinně uvést cenu(ne dohodou nebo nabídněte),fotky,případně odkaz na ně,místo odkud inzerent je, a taky bych zakázal vkládání nabídek jako odpověď v jiný sekci než prodám. Takový to: kdyžtak mám. SZ.. To pak ten odtyčný může být označen taky jako nesolidní prodejce, když se na sebe snaží upozornit i v jiný sekci. To není narážka na Tebe Ladas, ale na celkově tomu dát nějaký řád tady..
Audi A8 3.0 TDI 171kw
Volvo XC90 2.4 D5 136kw Executive


Prodáno:
Volvo S80 2.4 D5 136kw
Audi A8 4.2 MPi V8 Quattro
OII Combi 1.9 TDI BXE 4x4
Allroad 2.5 tdi V6
OI 1.9 TDI
rami
Aktivista
Příspěvky: 1619
Registrován: 28 zář 2006, 16:17
Bydliště: karvinsko

Příspěvek od rami »

Mne by zajimalo jak dlouho tam tu "nalepku" budou mit ti "hrisnici"
Okta combi Tdi 66Kw Elegance, MR 02, ALH, 297 614 km
Uživatelský avatar
rici.houba
Přispěvovatel
Příspěvky: 937
Registrován: 01 črc 2007, 19:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rici.houba »

Zřejmě tady mnozí nepochopili,o co mi jde. Nechápu,jak souvisí solidnost prodejce s tím,když dřív Upne svůj inzerát (ať už umyslně,nebo neumyslně).

Kdybych tam měl napsáno "dement,co nečte pravidla" tak je to pro mě přijatelnější,než být označen jako nesolidní. A to nejsem žádnej bazarník,překupník a podobně. Inzeruju tady cca 5 dílů ročně.
Tohle mi připadá,jako kdyby policie lepila každýmu,kdo překročí povolenou rychlost na auto nálepku VRAH DĚTÍ,jen proto,že kdo jezdí rychle muže přece potencionálně i někoho zabít a muže to být potencionálně i malý dítě - ale než abychom řešili,jestli je někdo vrah,tak radši onálepkujeme každýho...

Tenhle postup mi připadá prostě špatnej. Ideální řešení bych hledal ve vzoru bazaru na ŠkodaHome,jak už tady někteří zmiňovali. Koneckonců by to bylu ulehčení především pro samotné administrátory...
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

já to pochopil a popsal výše stačí si to přečíst a pochopit že označení ignorant pravidel je k hovnu...

nicméně co jsem mluvil s adminem tak ti co se nejvíc rozčiluji a za klávesou jsou drsný jak třicítka šmirgl se nedovedou ani omluvit a požádat o to aby jim to pěkný logo zmizlo...
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
bekrbekr
Sběrač informací
Příspěvky: 29
Registrován: 20 led 2012, 00:28
Bydliště: olomouc

Příspěvek od bekrbekr »

a ono se požaduje aby někdo poklekl a žádal,vaše blahorodí,sice jsem se nedozvěděl čím jsem si zasloužil zvýraznění mé osoby ale prosím prosím, sundejte mi to ,já už budu hodnej. není lepší si tu nálepku ponechat jako reklamní poutač? jinak taky existuje takový případ,když policajti dělali prohlídku doma u cikána a ve sklepě našli přístroj na pálení kořalky. Policajt říká ,tak Dežo ,půjdeš na rok do kriminálu za pálení kořalky na černo. Dežo odpoví, to není možné já nic nepálil. Polda mu odpoví,nezajímá ,máš přístroj! Dežo se zamyslí a říká,a kolik let dostanu za znásilnění? Ty jsi někoho znásilnil? ptá se policajt.Neznásilnil,ale mám přístroj.
Naposledy upravil(a) bekrbekr dne 03 bře 2012, 20:33, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
rici.houba
Přispěvovatel
Příspěvky: 937
Registrován: 01 črc 2007, 19:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rici.houba »

Počkej,Ladas,já ale nechci bejt drsnej,nebo nějak provokovat -> Prostě chci jen pochopit,jak podle adminů souvisí solidnost osoby při prodeji s tím,že jsem ignorantskej buzna,kerej nečte pravidla...

O sundání nálepky nežádám,víceméně je mi to jedno,protože zas takovej extra prodejce nejsem :D
Uživatelský avatar
kibi
Aktivista
Příspěvky: 1132
Registrován: 14 čer 2009, 09:17

Příspěvek od kibi »

Ladas píše:jen tak mimochodem když mu napíšete ignorant pravidel tak se tomu zasměje a dělá si dál co chce a akorát poškozuje ostatní slušný inzerenty co čekaj až budou moct udělat UP takže nesolidní prodejce je asi jen krok k úpnému smazání nebo banu
Laďas problém je v tom, že dle pravidel by jsi měl být nesolidní prodejce jak ty, tak já a spousta lidí co v sekci bazar "UPuje" druhým inzerát (i rada k určení dílu, či odkaz na jiné info je UP).....biješ se tu za to, že pravidla jsou daná ale o to jde, NEJSOU a navíc špatně, stejně tak jak píšeš
"nicméně co jsem mluvil s adminem tak ti co se nejvíc rozčiluji a za klávesou jsou drsný jak třicítka šmirgl se nedovedou ani omluvit a požádat o to aby jim to pěkný logo zmizlo..."

i toto má své omezení dle pravidel cituji: 18.2.2012:
Nový postih za nedodržování pravidel. Při jejich porušení bude uživateli udělen status "Nesolidního prodejce".
O odstranění tohoto statusu bude možné požádat nejdříve 240 hodin po jeho udělení.
Žádosti je možné zasílat uživalti Reesha nebo Dukes.

Tak jak víš, zda ti drsní o žádost o zmizení loga nečekají dle pravidel.....

Osobně se mi až na sekci bazar líbí kultůra fora, je to dobř vedené a předhledné...v bazaru je prostě problém v upování a teď ta nálepka "nesolidní prodejce" je dost nefér a poškozuje kolikrát lidi, kteří v obchodování nedělají problémy....tu nálepku si zaslouží někdo, kdo na dobírku místo požadovaného zboží pošle cihlu, ale né někdo kdo Upne inzerát o den dříve (ať už chtěně nebo nechtěně)......

....ten kdo prodá jeden nebo dva díly za rok, nebo sem neleze, ten se tomu pousměje stejně jako nálepce "ignorant pravidel", ale naopak kdo tu má xxx příspěvků a za hovadinu dostane "nesolidní prodejce" ten bude akorát ukřivděnej a nejhorší na tom je, že plným právem, jak to napsal richi...


Já nechci rejpat, ani žvatlat do větru...snažím se tu od začátku o návrh pro adminy o změnu fungování sekce bazar...pevné UPování a míň "strmý" trestání by bylo velký ulehčení....i to "nesolidní prodejce" by bylo dobré řešení, ale určitě ne tou formou jako teď =

2x a více nahlášené podvodné jednání při obchodu - nálepka
2x a více porušení pravidel v sekci bazar nálepka

a nikdo nemůže říct ani popel....


PS: Laďas tebe stejně jako třebas titana, Jendu T4 a jiné "místní" považuju za solidní a spolehlivé prodejce, když kolem mě někdo něco na auto shání odkážu ho na vás....a teď si vem, že dostanete "nesolidní prodejce" za UP jinému inzerentovi (třebas UP radou, nebo OT)....jak to asi působí na člověka co je na foru nový, najde si nick Laďase (kohokoliv jiného) a tam nálepka "nesolidní prodejce".....myslíš že ho napadne, že je to za to, že UPnul inzerát jinému, nebo sám sobě po 9 místo 10 dnech (LOL)
FI combi 1.9TDi ATD + domorobo vylepšováky :D
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

rici.houba píše:...já ale nechci bejt drsnej,nebo nějak provokovat -> ...
rici.houba píše:Nazdar buzno ze severu -> beru pásovec za 999,- CZK
Předem dík !!!

Adresu pošlu v SZ :D

Ps: ...sice sem nesolidní prodejce,ale nákupy dělam dost solidně... 8)

Pss: ...ty pantofle jsou k tomu??? (noteeth)
Proc se mi zda, ze ty prispevky si protireci? Obrázek

Jinak bylo by dobre, kdyby si nekteri uvedomili, ze tu nejsou na verejnem miste jako je namesti, na ktere ve forme svych dani prispeli. Zde jste na sice verejnych, ale v soukromem vlastnictvi drzenych strankach. Co je nezadouci a jde proti umyslum majitelu, maji (neda se nic delat) pravo to smazat a dokonce i upravit. Jake to bude mit nasledky na navstevnost ci funkcnost stranek je jen v jejich rukach.

Az tyto stranky budou zalozeny akciovkou (za ucelem jejich zalozeni) a budou verejne dostupne akcie, muzete se stat akcionari. Do te doby, neda se nic delat, budete muset akceptovat projevy jejich vule. Nastesti pro vas, mate moznost kdykoliv prestat - vemte si, ve srovnani s v tomto tematu spojovanym minulym rezimem, mate moznost "emigrace" bez postihu.

Vice k tomu dodavat nehodlam a jakekoliv osoceni z analni alpinistiky si nechte pro sebe a budte radi, ze vubec existuje neco jako zmena avatara, ze to neni rovnou doprovazeno instantnim banem.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
rici.houba
Přispěvovatel
Příspěvky: 937
Registrován: 01 črc 2007, 19:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rici.houba »

Foreste,ty si mi tu chyběl,čekal sem,že se ukážeš podstatně dřív -> když do toho nevidíš a neznáš souvislosti,tak se do toho PROSÍM nemontuj. S Peršanem se známe a oslovení "buzno" považuju mezi námi za zcela normální rejpání v dobrým slova smyslu... Myslím,že Peršan to cejtí stejně a ono oslovení si nebere osobně,tim spíš,že ho používá taktéž...

Místo,abys přispěl k tématu,tak se jako vždy snažíš vytáhnout něco,co by druhého dokázalo pošpinit a ukázat ho v horším světle...

Očekávám,že tady opět napíšeš referát,tak,jak máš ve zvyku. Neberu ti to,jen ti dopředu dávám vědět,že to nebudu číst,protože je to většinou spousta slov,který pro mě nemají vůbec žádnej objektivní význam.


Kibi,opět souhlasím s tím,co jsi napsal.
Chci jen zdůraznit,že nebojuju za to,aby mi někdo odstranil onu nálepku,protože sám uznávam,že jsem si jí zasloužil,chci prostě jen požádat o změnu oné nálepky. Důvod v podstatě moc pěkně vystihnul Kibi...
Uživatelský avatar
kibi
Aktivista
Příspěvky: 1132
Registrován: 14 čer 2009, 09:17

Příspěvek od kibi »

Forest píše: Vice k tomu dodavat nehodlam a jakekoliv osoceni z analni alpinistiky si nechte pro sebe a budte radi, ze vubec existuje neco jako zmena avatara, ze to neni rovnou doprovazeno instantnim banem.
je hezký jak vytrháváš věci z kontextu, myšleno to jak přihazujěš příspěvek riciho z bazaru, když je evidentní, že prodejce (Persana) zná....ale jako pokus dobrý (LOL). Stejně jako tvoje rady, kdy "netradyčně" kážeš svoje moudra....anální alpinistikou tě nemá význam osočovat, ty to totiž máš už asi v nátuře, že píšeš zhovadilosti v monumentální délce textu a utváříš si pravdu a pravidla dle momentální potřeby (rofl)

....ještě chybí dopsat že se ozývají jen ti z "druhé strany" ti špatní od konkurence (noteeth)
FI combi 1.9TDi ATD + domorobo vylepšováky :D
Uživatelský avatar
Biimbo
Aktivista
Příspěvky: 4695
Registrován: 23 úno 2009, 12:03
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Biimbo »

Foreste ty si opravdu 3.14čus (rofl)
Audi A8 3.0 TDI 171kw
Volvo XC90 2.4 D5 136kw Executive


Prodáno:
Volvo S80 2.4 D5 136kw
Audi A8 4.2 MPi V8 Quattro
OII Combi 1.9 TDI BXE 4x4
Allroad 2.5 tdi V6
OI 1.9 TDI
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Svym halekanim akorat mocite proti vetru ... jak asi muzete skoncit? ;)

@Biimbo: zjevne me znas, vis, co 100% uprednostnuji ... rozhodne lepsi, nez byt ocas (Bimbas) (LOL)
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
kibi
Aktivista
Příspěvky: 1132
Registrován: 14 čer 2009, 09:17

Příspěvek od kibi »

Forest píše: Vice k tomu dodavat nehodlam a jakekoliv osoceni z analni alpinistiky si nechte pro sebe a budte radi, ze vubec existuje neco jako zmena avatara, ze to neni rovnou doprovazeno instantnim banem.
a jak by jsme měli "skončit" ? já to téma nezaložil abych si vyléval žluč na jiné a vytrhával věci z kontextu (viz tvůj první nic neříkající příspěvek)....chtěl jsem jen Reeshovi potažmo Dukesovi předhodit možný řešení na ulehčená v bazaru a ozval jsem se nad dle mne unáhleným "ocejchováním" drobných hříšníků....a narozdíl od tebe držím slovo (ačkoliv jsem předem věděl, že si neodpustíš další koment) :roll:
FI combi 1.9TDi ATD + domorobo vylepšováky :D
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Vsak ja uz nic nedodavam k tematu, navazal jsem na vas offtopic.

Jak skonci ten, jenz moci proti vetru nevis? Bez ven, naslin prst, vztyc ho, najdi smer vetru, stahni katata, a zacni mocit ... prijdes na to, co se stane :P
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
rici.houba
Přispěvovatel
Příspěvky: 937
Registrován: 01 črc 2007, 19:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rici.houba »

Foreste,mužeš mi vysvětlit,klidně polopatě,co pozitivního si přinesl svým vstupováním do týhle diskuze??? ??? ??? ??? ??? 8)
Odpovědět

Zpět na „Pravidla, oznámení a časté dotazy/problémy“