TRIPPLING – jakékoliv auto

Inzeráty k archivaci. Pro nové prodeje po 15.10.2018 použijte prosím sekci "Prodám"

Moderátoři: šulda, Moderátoři

ermish
Sběrač informací
Příspěvky: 35
Registrován: 02 bře 2012, 07:38

TRIPPLING – jakékoliv auto

Příspěvek od ermish »

TRIPPLING – jakékoliv auto

Trippling je navrhnutý jako přídavný modul, pomocí kterého je umožněná funkce „trojbloku“ směrových světel (blinkrů) při krátkém vychýlení páčky směrovek do požadovaného směru pro starší modely vozidel, v kterých tato funkce ještě není. Výhoda modulu spočívá v jednoduché montáži a to zapojením k páčce směrovek.

Cena je 500 Kč a poštovné je zdarma
Platba na účet, nebo je možné osobní převzetí na trase: Třebíč-Brno-Vyškov-Prostějov-Olomouc-Šumperk-Jeseník
Pro komunikaci využijte prosím výhradně e-mail: ermish@seznam.cz
(komunikaci na fóru často nesleduji)
Montáž tripplingu
S tripplingem je dodáván podrobný popis zapojení tripplingu spolu s fotomanuálem provedeném na voze Škoda Octavia (r. v. 2002)

Popis funkce
Po vychýlení páčky směrovek do požadovaného směru modul podrží signál na svém výstupu pro daný směr a dojde k vykonání tří (případně méně, nebo více) bliknutí. Pokud se v čas aktivního trojbliku v jednom směru vychýlí páčka do směru druhého, původní proces trojbliku se přeruší a přepne se na druhý směr. V případě, kdy se páčka vychýlila do aretace a počet bliknutí už přesáhl počet nastavených bliknutí trojbliku dojde po zrušení aretace (např. zatočením volantu) k okamžitému zhasnutí směrovek jako v podobě bez nainstalovaného modulu.

Trippling a počet bliků

Každý si může nastavit požadovaný počet bliků sám za pomoci malého šroubováku. Jde tak nastavit libovolný počet bliků, nebo v případě potřeby trippling nastavit na jeden blik a tím jej deaktivovat.

Trippling má i funkci zpožděné reakce
U některých automobilů se občas stane, že při návratu páčky blinkrů z aretované polohy se páčka nestihne zastavit a na krátkou dobu sepne druhou stranu blinkru. V takovémto případě by došlo k nežádoucí aktivaci tripplingu.

Napsali o tripplingu

Tomik81 Taky jsem si udělal radost a nejde než dát taky palec nahoru. Bezva funkčnost, snadná montáž no prostě SUPER. Díky...
RUDA 001 Tak jsem si udělal radost a koupil jsem zde Trippling. Musím dát palec nahoru a pochválit, že vše proběhlo v pořádku - dobrá komunikace, návod, předání, funkčnost. Tímto tedy děkuju. Ruda 001
wondraz už ho tam mam a parada..mužu doporučit
štein Tak jsem ten trippling pořídil a v pátek namontoval..100% spokojenost.
Musím Ermischovi smeknout poklonu, nejenže vše přišlo v pořádku, ale dodal kompletní návod a přidal ještě úpravu na zpožďovač, který jsem nakonec taky musel namontovat, neboť už páčku mám trochu vyběhanou... Prostě SUPER (teda zatím).. :-)
shockkk Zdar chlapi, za 500,- Kč super věc, řekl bych že nejlevnější. Funguje na 100%, zapojení nikterak složité i když jsem potřeboval trochu technické rady, které mi však Ermish velice rád i o víkendu poskytl. Nyní je zapojeno, funkční a spokojenost je na místě. Díky a rozhodně doporučuji :-) Honza

Obrázek
Obrázek

keywords: trippling, komfortní blikání, trip, tři bliky, trippling octavia, blikačka, trojí zablikání blinkrů, komfortni blikani, tri bliky, blikacka, troji zablikani blinkru, co je to trippling, funkce tripplingum, tripling
Naposledy upravil(a) ermish dne 17 kvě 2012, 10:41, celkem upraveno 1 x.
sakytu
Přispěvovatel
Příspěvky: 279
Registrován: 25 črc 2010, 18:50
Bydliště: SVK / Zlate Moravce

Příspěvek od sakytu »

nejake foto toho tvojho vytvoru by nebolo?
VW Golf IV Variant 1,9TDI ALH -> EGR-off + TT puky + ATD+HDS57+VR6+ GGU Dlhy 5Q + 312mm ATE v predu + ATE v zadu + FB Sprint 764 + Chip by TDIFun-> 106kW/145PS/351Nm
Uživatelský avatar
Čert
Přispěvovatel
Příspěvky: 861
Registrován: 26 led 2006, 11:32
Bydliště: Prágl

Příspěvek od Čert »

Kam se to zapojuje?
kiklop32
Přispěvovatel
Příspěvky: 870
Registrován: 26 bře 2011, 19:44

Příspěvek od kiklop32 »

dopknim za nej:

trippling ma rozmery cca 5x5x2 cm.
Vede z nej 5 vodicu - jedine co musis udelat je :
1) zapojit trippling na napajeni ve vozidle ( pritomnost 12V po zapnuti klicku )
2) najit 3 kabely na svem aute - nejlehci je je najit u packy blinkru pod volantem - jedna se o 1 privodni kabel od prerusovace (ten byva v tlacitku vystraznych svetel, ale to je irelevantni ) a 2 kabely ( leva a prava strana blinkru ) a napojit na ne kabelaz.
Pokud jsi uz nekdy pracoval s pajkou - instalace je brnkacka.
Uživatelský avatar
Yap
Přispěvovatel
Příspěvky: 296
Registrován: 23 led 2006, 16:03
Bydliště: Č. Krumlov

Příspěvek od Yap »

kiklop32 píše:dopknim za nej:

trippling ma rozmery cca 5x5x2 cm.
Vede z nej 5 vodicu - jedine co musis udelat je :
1) zapojit trippling na napajeni ve vozidle ( pritomnost 12V po zapnuti klicku )
2) najit 3 kabely na svem aute - nejlehci je je najit u packy blinkru pod volantem - jedna se o 1 privodni kabel od prerusovace (ten byva v tlacitku vystraznych svetel, ale to je irelevantni ) a 2 kabely ( leva a prava strana blinkru ) a napojit na ne kabelaz.
Pokud jsi uz nekdy pracoval s pajkou - instalace je brnkacka.
A otázka za 500,-: Kde je ten pátej drát??? (LOL)
Vovlo V40 1.9 TDi 66 kW
Obrázek
Obrázek
Tom.s
Přispěvovatel
Příspěvky: 711
Registrován: 20 srp 2008, 17:27
Bydliště: Plzen

Příspěvek od Tom.s »

Yap píše:
kiklop32 píše:dopknim za nej:

trippling ma rozmery cca 5x5x2 cm.
Vede z nej 5 vodicu - jedine co musis udelat je :
1) zapojit trippling na napajeni ve vozidle ( pritomnost 12V po zapnuti klicku )
2) najit 3 kabely na svem aute - nejlehci je je najit u packy blinkru pod volantem - jedna se o 1 privodni kabel od prerusovace (ten byva v tlacitku vystraznych svetel, ale to je irelevantni ) a 2 kabely ( leva a prava strana blinkru ) a napojit na ne kabelaz.
Pokud jsi uz nekdy pracoval s pajkou - instalace je brnkacka.
A otázka za 500,-: Kde je ten pátej drát??? (LOL)
no když píše napájení ve vozidle tak se myslí + a - tj. dva dráty ty defo (LOL)
Uživatelský avatar
Milan Sharan
Přispěvovatel
Příspěvky: 497
Registrován: 23 led 2006, 22:22

Příspěvek od Milan Sharan »

Na Sharana 2002 to asi nejde, že? tam to nejde přes přerušovač, ale přes řídící jednotku. :(
Sharan 103KW 2007 TDI-PD
Uživatelský avatar
TDI tech
Aktivista
Příspěvky: 10231
Registrován: 16 říj 2007, 23:18

Příspěvek od TDI tech »

OT: to Milan: Cisto teoreticky ked idu blinkre cez BSG tak by sa takato funkcia mala dat nastavit softwarovo, napr. zmenou kodovania, alebo poupravenim softu :?
alreadys
Aktivista
Příspěvky: 1276
Registrován: 27 črc 2009, 21:00

Příspěvek od alreadys »

Ano jde to kodováním ale až od roku 2001
Uživatelský avatar
Milan Sharan
Přispěvovatel
Příspěvky: 497
Registrován: 23 led 2006, 22:22

Příspěvek od Milan Sharan »

Já jsem četl, že to jde kódováním od roku 2003
Sharan 103KW 2007 TDI-PD
alreadys
Aktivista
Příspěvky: 1276
Registrován: 27 črc 2009, 21:00

Příspěvek od alreadys »

Není problém to nakodovat s tím nic neuděláš bujto pujde nakodovat a nebo ne jednotka to nepustí
ermish
Sběrač informací
Příspěvky: 35
Registrován: 02 bře 2012, 07:38

Příspěvek od ermish »

Aktualizace
Naposledy upravil(a) ermish dne 17 kvě 2012, 10:43, celkem upraveno 1 x.
ermish
Sběrač informací
Příspěvky: 35
Registrován: 02 bře 2012, 07:38

Trippling - jakekoli auto

Příspěvek od ermish »

Cau kluci - raci to resim primo mejlem na ermish@seznam.cz, ale i sem vam hodim par informaci :-)



Takze doufam, ze si kazdej najde svoji odpoved:


1) - nejake foto jsem sem hodil :-)

2) - zapojeni tu uz +- bylo receno ( musis najit 3 vodice - nejlepe je najdes u packy blinkru a napojit to na ne ). Vse je poreseno v navodu.

3) - Sharana 2002_jde ho napojit i zde, zarizeni je udelano tak, aby nemelo problem s jakymkoli autem // takze pokud budes mejt zajem-napis na mejl
x-man
Přispěvovatel
Příspěvky: 320
Registrován: 04 čer 2006, 01:27
Bydliště: Kadaň

Re: Trippling - jakekoli auto

Příspěvek od x-man »

u Sharana 2001 a vejš se spíná pro blikry - pól = potřeba - signál

tohle dává + signály nebo - signály????
Ford GALAXY 1.9TDi PD 85kW AUY
ermish
Sběrač informací
Příspěvky: 35
Registrován: 02 bře 2012, 07:38

Re: Trippling - jakekoli auto

Příspěvek od ermish »

x-man píše:u Sharana 2001 a vejš se spíná pro blikry - pól = potřeba - signál

tohle dává + signály nebo - signály????


Ahoj - toto dava signal podle toho - co dava samo auto.
Takze bud -pol nebo +pol

Jak jsem psal - je to vsestranne
Zamčeno

Zpět na „[Prodám - starý bazar do 15.10.2018]“