TRIPPLING – jakékoliv auto

Inzeráty k archivaci. Pro nové prodeje po 15.10.2018 použijte prosím sekci "Prodám"

Moderátoři: šulda, Moderátoři

ermish
Sběrač informací
Příspěvky: 35
Registrován: 02 bře 2012, 07:38

Aktualizace

Příspěvek od ermish »

Aktualizace
Mexikan
Sběrač informací
Příspěvky: 35
Registrován: 06 bře 2011, 18:37
Bydliště: Opava

Příspěvek od Mexikan »

Zdravím,
jsi schopen dodat pouze osazenou desku se slevou?
To provedení na obrázku z 1. příspěvku je otřesné.
Audi A3, ahf, egr off, S764, SW, GGU, AP podvozek, brzdy 288 mm
kiklop32
Přispěvovatel
Příspěvky: 870
Registrován: 26 bře 2011, 19:44

Příspěvek od kiklop32 »

Se slevou... však to stojí 500?!
Mexikan
Sběrač informací
Příspěvky: 35
Registrován: 06 bře 2011, 18:37
Bydliště: Opava

Příspěvek od Mexikan »

Ty kabely co má na obrázku dělají tak 20% nákupní ceny.

A promiň, ale jestliže mi dá k přístroji do auta dvojlinku jako pro žehličku, tak co si potom mám myslet o obsahu toho papírového "white" boxu...

Chci jen poukázat na to, že kdyby autor zabudoval svůj výrobek do nějaké plastové krabičky (kterých je na trhu více než dostatek a za směšné ceny) a dodal smysluplnou kabeláž, tak zvedne kvalitu tohoto produktu o 100%
Potom bych se za to nebál utratit i 700.-

Jinak se omlouvám za (offtopic)
Audi A3, ahf, egr off, S764, SW, GGU, AP podvozek, brzdy 288 mm
ermish
Sběrač informací
Příspěvky: 35
Registrován: 02 bře 2012, 07:38

Trippling

Příspěvek od ermish »

Ahoj

No tak zase jsem se trochu pousmal :)

Nevim, kde tam je dvojlinka, ale pokud myslis tu trojlinku - tak nevim, co proti tomu mas a cemu rikas " smysluplna kabelaz " - je to pouze medenej vodic-ale pokud si myslis, ze to ma neco spolecneho s funkcnosti - nebudu ti to vymlouvat.

Jak uz jsem tam psal - je to cele zalite v silikonu - takze zadny " papirovy white box ". Silikon ma mnohem lepsi vlastnost - nez je krabka - je to dokonalej izolant ( vlhkost/voda/prach/el. ) s odolnosti proti otresum a narazum chranici cely trippling.

Pokud by jsi se vsak zajimal spis nez o venkovni " krabku " a kabely o to - jak je vyrobena DPS a jake je jeji osazeni - rad ti v "SZ" odpovim - nicmene metoda DPS je fotocesta provadena z osviceneho filmu


Cele je to vyrobene s ohledem na funkcnost a kvalitu vnitrku - nez na vzhled.
Pokud si vsak prejes - mile rad ti trippling poslu v uhlazene krabce s lesklým polepem a smysluplnou kabelazi ( to by jsi mi vsak jeste musel objasnit - co to je ) a rad prijmu tvych 700,- .... porad na tom budes lip, nez ze za to das 1200 v e-shopu :)









Jinak - potvrzuji aktualnost a prijimam dalsi objednavky 2013 :)
VolodaZV
Sběrač informací
Příspěvky: 21
Registrován: 01 bře 2010, 22:42

tripling

Příspěvek od VolodaZV »

Uz som poslal mail :)
Uživatelský avatar
nejrychlejsi
Nesolidní prodejce
Nesolidní prodejce
Příspěvky: 130
Registrován: 22 pro 2012, 22:03
Bydliště: Praha

Příspěvek od nejrychlejsi »

Je to mozny namontovat na golfa 3 tdi? 1995?
Jsem NESOLIDNÍ PRODEJCE, Proto sám prodávám zboží kde jsou lidi sním spokojený. Ale sám se nechám nachytat od člověka co neni ani označený! Skvělé!!

---
1,9 TDI PD 96kW ASZ a 2,5 TDI AEL 103kW
iNter
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 16 led 2012, 14:21
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Příspěvek od iNter »

Mně bohužel triplink nefungoval :/
PASSAT B5 TDI
VolodaZV
Sběrač informací
Příspěvky: 21
Registrován: 01 bře 2010, 22:42

Příspěvek od VolodaZV »

iNter píše:Mně bohužel triplink nefungoval :/
ako si to zapajal a na ake auto ?
Pejcha
Přispěvovatel
Příspěvky: 216
Registrován: 11 říj 2010, 14:00
Bydliště: Liberecko

Příspěvek od Pejcha »

Me tripling fungoval, ale bohuzel jakmile jsem dal dalkova svetla a bliknul, nebo i prepnul jen na dalkova, tak si to blikalo samo jak chtelo, zapojoval mi to mechanik podle navodu... Nakonec jsem koupil original a je pokoj...
VW Tiguan CityScape, 2.0TDI 130kw 4motion
VW Touran Cross (1T3), 2.0TDI 103kw
ExVW Polo Cross, 1.9tdi, 74kw a zatim serie
ExO1 COMBI ASV 81kw -> 105kw - Trysky PP502, EGR OFF, CHIP by DIESELPOWER, Brzdy ORS
ExVW Lupo 1.4TDI a uvidí se co s tím...
Uživatelský avatar
Čert
Přispěvovatel
Příspěvky: 861
Registrován: 26 led 2006, 11:32
Bydliště: Prágl

Příspěvek od Čert »

To by mě docela zajímalo, jak a kam to mech. zapojoval.
Kdybych to někdy montoval abych se vyhnul potížím...
ermish
Sběrač informací
Příspěvky: 35
Registrován: 02 bře 2012, 07:38

AKTUALIZACE

Příspěvek od ermish »

Ahoj - tak to vezmu zase trochu postupne :



Golfik 3 - je to bez problemu :)

iNter - napis a urcite problem vyresime....na Passata B5 je trippling funkcni

Pejcha - bohuzel, ale mechanik to dle navodu na Oktu1 nezapojoval - zapojil ti napajeni kostry nekde u packy blinkru ( problem je v tom, ze tyto kostry byvaji ruzne odpojovany {zapnes mlhovky, das dalkove, pustis neco} a to zpusobovalo problem s tripplingem. Kdyz by jej zapojil spravne - problem by nebyl.


Jinak zase AKTUALIZUJI nabidku :)
Jirka800
Přispěvovatel
Příspěvky: 309
Registrován: 10 úno 2009, 18:04
Bydliště: Hradecko

Příspěvek od Jirka800 »

přidám se ke zkušenostem s tímto triplingem. taky sem váhal zda to koupit ale vůči ceně sem to zkusil. při instalaci mě něco zradilo (z mé strany) ale díky velké ochotě prodejce se podařilo to dát dokupy.to že to má "kabel jak od žehličky" co tady někdo psal tak třeba ať, pokud to funguje a u mě to jede bez problémů, tak není co řešit. nejsem člověk co musí mít vše v úhledné krabičce , stejně to je schovaný pod volantem. pak je to o ceně, jak kdo chce...
jinak určitě doporučuju.
Octavia TDI 81KW 1999 AHF
kalsil
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 28 úno 2013, 20:52
Bydliště: Kosice

vec nazoru

Příspěvek od kalsil »

Priklanam sa k nazoru ze kabel od zehlicky tam nema co hladat ak niekto vyroby cokolvek elektronicke do auta a este to ide predavat tak by mal mat aspon zakladne vedomosti ohladom autoelektroinstalacii . A si celkom zabil ked si sa este pytal ako si predstavuje niekto uhladnu krabicku. Najprv si zisti z akych vodičov je robena elektroinstalacia v aute chod do obchodu a kup si presne co potrebujes. Pravdepodobne robis z elektronikov tak by si mal nieco vediet aj o dimenzovani vodičov a nie placnut tak kabel ktory som dostal niekde zadarmo.Mne sa jezia vlasi ked niekto pride do servisu a vidim podobne vodice zo zehlicky popretahovane po aute a este niesu ani zapajkovane len postacane. Podla vzhladu prace vies ako ten clovek pracuje kde je kvalita. Ak niekto odflakne vzhlad odflakne aj kvalitu a vyhovarat sa ze by to bolo drahsie tak mi napis vyrobnu cenu trojbliku pocitam nieco okolo
40 kč tak nechapem
Uživatelský avatar
Čert
Přispěvovatel
Příspěvky: 861
Registrován: 26 led 2006, 11:32
Bydliště: Prágl

Příspěvek od Čert »

V dnešních modernějších autech, které nemají jednoduše možnost trojbliku je to určitě zajímavá alternativa ale protáhnout někde pod volantem "kabel od pračky" a následně umístit připojený "pytlík" může být docela problém..

:bang:
Zamčeno

Zpět na „[Prodám - starý bazar do 15.10.2018]“