toyota avensis verso 2.O 85 kW r,v,2OO2

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

toyota avensis verso 2.O 85 kW r,v,2OO2

Příspěvek od slovacek.milos »

motor startuje a když už chce chytit hulí se ze sání


není náhodou v čerpadle snímač a skočené čerpadlo, je tam CR vstřik a čerpadlo se dává na značky,

stalo se to tak že při jízdě motor ztratil výkon a pak nešel nastartovat, zatím je vymlácená baterka tak jen přemýšlím :?

za odpovědi díky miloš ;)
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

co je tam denso?co pamět zavad.Vyfuk je pruchozí.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

geo píše:co je tam denso?co pamět zavad.Vyfuk je pruchozí.

promin nevím co je denso, na diag to bylo pamět je prázdná, mšřené hodnotky asi taky diagnostiku dělal známý tam se stavím nic nenašel,

zda je průchozí výfuk :? u těchto fár se umí za jízdy ucpat :?

zítra zkusím jak jsem psal baterka je vymlácená tyk jsem to ještě ani netočil dík
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

myslel jsem sistem vstřikování na densu pokud je problem že padá vykon tak zlobí SCV ventilky na čerpadle ale kouř ze sání je divnej.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

geo píše:myslel jsem sistem vstřikování na densu pokud je problem že padá vykon tak zlobí SCV ventilky na čerpadle ale kouř ze sání je divnej.
jako ber to s rezervou že víc mechaniků límalo hlavou že prej chytá chytá až chce chytit je dým ze sání

mi tak právě napadlo že se dává čerpadlo na rysku a je to CR kde to je jedno jestli tam není nějaký snímač otáček nebo polohy

u běžných dat není řízení motoru tak nevím ale v pondělí mi borec pošle co a jak fachčí tk prostě jen zkoumám zítra to budu točit tak uvidím co kde hulí a jak chytá jinak zas jen dík moc miloš
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

z výfuku se kouří motor chce chytat, když už jakože chytně neco bouchne jakoby do sání, potkaný to není, zkoušel jsem HU prvního válce a ryska na vačce pasuje, svíčka je mokrá,

snímač na vačce je tak při potkanu by to asi naftu nestříkalo,

zkusím jestli jsou mokré všechny svíčky ;)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

tak to stříká jen do třetího válce 1,2,4, nestříkají palivo, najeto 16O.OOO km,

že by odešly tři vstřiky, naráz? svíčka na štvrtém válci je silně zakarbonovaná,


:?
dodi911
Aktivista
Příspěvky: 2073
Registrován: 16 zář 2007, 18:38

Příspěvek od dodi911 »

Zmeraj riadenie od rj na vstreky, 3 vstreky naraz u toyoty, to sa mi nechce verit, ale mozne je vsetko :)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

dodi911 píše:Zmeraj riadenie od rj na vstreky, 3 vstreky naraz u toyoty, to sa mi nechce verit, ale mozne je vsetko :)
už jsem vtřiky vykochal ven ono nepatrně dává i dvojka a čtverka ale jen prskaneček, trojka stále OK půlmetrový střik,

nechám je odskoušet, předběžně jsou neopravitelné,

máš to stejné i stou elektrikou že by odešla na tři vstřiky,? řj elektriku na vstřik pozná a v paměti závad nic není,

vstřiky posílám do pátku odskouší a budem chytřejší ;)
dodi911
Aktivista
Příspěvky: 2073
Registrován: 16 zář 2007, 18:38

Příspěvek od dodi911 »

Ok, len mi to nejako neide do hlavy. To muselo natiahnut asi nejaky bordel, pokial by to bol napr. ford, tak dajme tomu, ale u toyoty :)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

dodi911 píše:Ok, len mi to nejako neide do hlavy. To muselo natiahnut asi nejaky bordel, pokial by to bol napr. ford, tak dajme tomu, ale u toyoty :)
uvidíme hodím ty vstřiky na kontrolu a budem chytřejší , praxe mi několikrát dokázala tvůj názor možné je všechno,

jsem jen rád že to není potkan, já se těším na každý CR zatím jsem všechny spravil leta jsem se na to připravoval stejně to bude jednou jednička ve vstřikování na každím autě, ;)
Uživatelský avatar
jaykay
Aktivista
Příspěvky: 2231
Registrován: 06 říj 2006, 14:28
Bydliště: Sušice

Příspěvek od jaykay »

slovacek.milos píše:
dodi911 píše:Ok, len mi to nejako neide do hlavy. To muselo natiahnut asi nejaky bordel, pokial by to bol napr. ford, tak dajme tomu, ale u toyoty :)
uvidíme hodím ty vstřiky na kontrolu a budem chytřejší , praxe mi několikrát dokázala tvůj názor možné je všechno,

jsem jen rád že to není potkan, já se těším na každý CR zatím jsem všechny spravil leta jsem se na to připravoval stejně to bude jednou jednička ve vstřikování na každím autě, ;)
nebude, uz je, pote co to i VW pochopil :)
VW Touran 2.0TDI BKD Highline chip by dragpower.cz
Uživatelský avatar
Peete
Aktivista
Příspěvky: 4421
Registrován: 21 led 2007, 14:33
Odpovědi: 1
Bydliště: Brno

Příspěvek od Peete »

bohuzel denso ja na kvalitu nafty nejhaklivejsi, o co horsi, neopravitelny v zadnym pripade. Ze odesly trinebo ctyri neni zadna vyjimka, a kdyz uz pujdou vstriky na test, posli tam zrovna i cerpadlo, zkontroluji i SCV ventily, vstrik stoji necelych deset, scv asi osm. Toyotu ano, lae ne diesel ;)
Nissan Primera SW 1,9 DCi
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

Peete píše:bohuzel denso ja na kvalitu nafty nejhaklivejsi, o co horsi, neopravitelny v zadnym pripade. Ze odesly trinebo ctyri neni zadna vyjimka, a kdyz uz pujdou vstriky na test, posli tam zrovna i cerpadlo, zkontroluji i SCV ventily, vstrik stoji necelych deset, scv asi osm. Toyotu ano, lae ne diesel ;)

jak píšeš tak to je zatím jsou střiky na testu, všem vrtá akorát že tři naráz, uvidíme,
mi se ani do toho moc nechce protože časem zas odejde čtvrtý neboo některý z nových a budeš za debila,

já už měl čerpadlo KO dalo se druhé nafta filtr, 1OO km KO, nová nafta nový filtr, 5O km čerpadlo KO, další čerpadlo nová nafta a OK, u kokty,
a takových perel člověk navspomíná roll:
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

že odešli tři není vyjímka na landcruisrech D4D je to běžný a když to nepropálí píst tak budeš rád.Jinak nejlevnější co jsme zatím brali měl auto hulda ten děláDeso.
Odpovědět

Zpět na „Asijské vozy“