Zaslepenie EGR (navod)

Noví uživatelé prostudovat jako první! Vytvořený souhrn témat na často probírané dotazy.
Téma mohou zakládat jen moderátoři - pokud máte nápad, kontaktujte Reeshu, nebo Dukese

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14261
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Klidně můžeš zde nic jednotka nehlásí, já jsem takhle pak vyndal i spalinový výměník a hadice k němu nahradil hadicí z motoru ANU, ten ho nemá.
exiter
Přispěvovatel
Příspěvky: 576
Registrován: 25 lis 2008, 22:06

Příspěvek od exiter »

OK super...ten vymenik jsem tam zatim nechal..resil jsem pricpany turbo..muselo ven rozebrat vycistit vypodlozit a z5...ted to jede tak jak ma
Uživatelský avatar
Breeoom
Přispěvovatel
Příspěvky: 94
Registrován: 10 bře 2008, 09:38

Příspěvek od Breeoom »

Lukas4x4 píše: a čo keby sem odpojil trubku co vede spaliny od výfukových zvodú do EGR a pripojil ju místo na výfukové potrubí(na kerem bola originál) na sací potrubí?aby sa nasával čistí vzduch místo výfukových spalin

a jak to s tim teda je?? slo by to?? nebude pak v nejakejch jizdnich rezimech turbo jen foukat zpatky do airboxu??
4l/100km tomu rikam prima spotreba...
kubislav
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 04 kvě 2013, 12:07

Příspěvek od kubislav »

Zdravim, Zaslepil jsem EGR ventil a auto jelo ze začátku jak z praku a ted asi po týdnu auto nechce vubec tlačit od spoda.. Dřív bylo krásně slyšet turbo ted jen trochu. Prosím poradte mám 1,9TDI PD 85kw Díky :)
P4V3LS
Přispěvovatel
Příspěvky: 91
Registrován: 28 kvě 2013, 20:25

Příspěvek od P4V3LS »

Ahoj,prosim o radu.EGR mam zaslepeno a jedna se mi o hadicku z ventily do airboxu.Je to 1.9 66kW a otazka zni,jestli pro ni zaslepit vstupy jak na egr,tak na filtru a nebo tu hadicku nechat?Odpoved tu mozna najdu,ale jsem na mobilu a to by trvalo vecnost,nez bych to nasel.Diky
P4V3LS
Přispěvovatel
Příspěvky: 91
Registrován: 28 kvě 2013, 20:25

Hadicka

Příspěvek od P4V3LS »

Ahoj,prosim o radu.EGR mam zaslepeno a jedna se mi o hadicku z ventily do airboxu.Je to 1.9 66kW a otazka zni,jestli pro ni zaslepit vstupy jak na egr,tak na filtru a nebo tu hadicku nechat?Odpoved tu mozna najdu,ale jsem na mobilu a to by trvalo vecnost,nez bych to nasel.Diky
Uživatelský avatar
prowmen
Přispěvovatel
Příspěvky: 261
Registrován: 04 led 2012, 18:33

Re: Hadicka

Příspěvek od prowmen »

P4V3LS píše:Ahoj,prosim o radu.EGR mam zaslepeno a jedna se mi o hadicku z ventily do airboxu.Je to 1.9 66kW a otazka zni,jestli pro ni zaslepit vstupy jak na egr,tak na filtru a nebo tu hadicku nechat?Odpoved tu mozna najdu,ale jsem na mobilu a to by trvalo vecnost,nez bych to nasel.Diky
Hadičku do airboxu nezaslepuj.
1saryk1
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 25 srp 2013, 11:50

Příspěvek od 1saryk1 »

Ahoj jsem tu nováček koupil jsem VW Volkswagen Passat B6 rv.2007 BKP a potřeboval bych vědět kde přesně najdu erg nejlépe foto pokud někdo má . Všechny foto co jsem tu našel jsou z ruzných motoru a to mě nic neřekne.Na Mazdě 6 jsem ho našel hned.
sathol
Přispěvovatel
Příspěvky: 947
Registrován: 03 lis 2007, 08:53

Příspěvek od sathol »

erg tam nenajdes (rofl)
ale egr mas primo pred nosem jak koukas do motoru..
Uživatelský avatar
jaykay
Aktivista
Příspěvky: 2231
Registrován: 06 říj 2006, 14:28
Bydliště: Sušice

Příspěvek od jaykay »

1saryk1 píše:Ahoj jsem tu nováček koupil jsem VW Volkswagen Passat B6 rv.2007 BKP a potřeboval bych vědět kde přesně najdu erg nejlépe foto pokud někdo má . Všechny foto co jsem tu našel jsou z ruzných motoru a to mě nic neřekne.Na Mazdě 6 jsem ho našel hned.
a co s nim chces delat, kdyz ho ani nepoznas?
VW Touran 2.0TDI BKD Highline chip by dragpower.cz
1saryk1
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 25 srp 2013, 11:50

Příspěvek od 1saryk1 »

jaykay píše:
1saryk1 píše:Ahoj jsem tu nováček koupil jsem VW Volkswagen Passat B6 rv.2007 BKP a potřeboval bych vědět kde přesně najdu erg nejlépe foto pokud někdo má . Všechny foto co jsem tu našel jsou z ruzných motoru a to mě nic neřekne.Na Mazdě 6 jsem ho našel hned.
a co s nim chces delat, kdyz ho ani nepoznas?
chci ho jen zaslepit na mazdě mě to pomohlo od toho cukání a přestalo to kouřit
Uživatelský avatar
jaykay
Aktivista
Příspěvky: 2231
Registrován: 06 říj 2006, 14:28
Bydliště: Sušice

Příspěvek od jaykay »

kdyz sundas plastovej kryt z motoru, tak ho uvidis vepredu hned pod sacim potrubim a pod nim je skrtici klapka

kdyz ho zaslepis, bude ti vyskakovat chyba
VW Touran 2.0TDI BKD Highline chip by dragpower.cz
1saryk1
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 25 srp 2013, 11:50

Příspěvek od 1saryk1 »

jaykay píše:kdyz sundas plastovej kryt z motoru, tak ho uvidis vepredu hned pod sacim potrubim a pod nim je skrtici klapka

kdyz ho zaslepis, bude ti vyskakovat chyba
tak to je přímo v tý škrtící klapce tak potom by se dala ta trubka zaslepit a do egr ventilu napojit jen čistej vzduch
Uživatelský avatar
jaykay
Aktivista
Příspěvky: 2231
Registrován: 06 říj 2006, 14:28
Bydliště: Sušice

Příspěvek od jaykay »

VW Touran 2.0TDI BKD Highline chip by dragpower.cz
1saryk1
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 25 srp 2013, 11:50

Příspěvek od 1saryk1 »

jaykay moc díky za foto je to ono jen mám nad tím plastový sání.
ted už mám jistotu a mužu si hrát
Odpovědět

Zpět na „FAQ - časté dotazy - řešení, postupy“