auto

Kde lze zakoupit

Obchodní podmínky

TOPlist
Tato stránka již není aktuální. Aktuální verzi stránek najdete zde.

DIESELSERVIS, opravy vstřikovačů, čerpadel

Již několik let se zabýváme distribucí kvalitních vstřikovacích trysek Fratelli Bosio, a současně s tím provozujeme vlastní diesel-servis.

O co se jedná?

Jedná se o vysoce specializované pracoviště určené pro testování a opravy vstřikovačů a vstřikovacích čerpadel. V současné době se zabýváme především technologií PD (systém sdružených vstřikovačů Pumpe-Düse/Čerpadlo-Tryska) a technologií Common-rail (systémy s vysokotlakým zásobníkem).

K čemu je to dobré

Nové vstřikovací systémy pracují s obrovskými tlaky a jsou velmi citlivé na čistotu a kvalitu paliv. Tyto požadavky nejsou bohužel ve velké míře dodržovány a následně dochází ke špatné funkci součástí. Nákup nových komponent je velmi drahý a proto provádíme opravy, které zajistí opětovnou dobrou funkci systému za výrazně nižší cenu.

Naše technika a možnosti

V našich diesel-servisních centrech využíváme především zkušební stolice od renomovaných výrobců Bosch a Rabotti. Tato zařízení, jenž jsou pravidelně upgradovaná a kalibrovaná, zaručují vysokou přesnost měření a výborné výsledky jak při opravě vstřikovačů, tak při vývoji nových produktů.

Pracoviště Praha - testování a opravy/repase:

Díky těmto technologiím jsme schopni provést nejen samotný test a repasi, ale také vygenerovat výstupní protokoly a nové kalibrační kódy, které jsou nezbytné pro přizpůsobení řídící jednotky motoru vozidla po opravě nebo výměně vstřikovačů za jiné.

Shrnutí - co umíme:

Kdy se na nás obrátit

Máte-li jakékoliv problémy s podezřením na špatnou funkci vstřikovačů či komponent vstřikovací soustavy. Neváhejte nás kontaktovat.Design by ReproBoy