Obsah fóra Dieselpower forum
Obsah fóra Dieselpower forum Přihlášení Registrace FAQ Seznam uživatelů Hledat

Obsah fóra Dieselpower forum » Diskuze o autech » Tank ONO - tankujete? Zkusenosti? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma 

Tankujete u Tank ONO ?
Dlouhodobe tankuji
31%
 31%  [ 42 ]
Sem tam nekdy natankuji
34%
 34%  [ 45 ]
Netankuji vubec!
34%
 34%  [ 45 ]
Celkem hlasů : 132

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2017 2:23 pm Citovat
matasimek
Sběrač informací

Tankuju asi 2 roky jen na Onu-naftu (Zádveřice u Zlína a Spytihněv u UH. Hradiště), ale vždy přidávám VIF a zatím nemám problém. Pár sousedům zamrzla nafta u baráku, já vždy na brnknutí nastartoval i odjel. I před týdnem jak bylo -20. Mám 1.9 tdi PD 77kw + dpf r.v.2009. A druhé wintercar Audi 80 1.6td.r.v 91 (ta promrzala měsíc venku s naftou s Ona a taky v -17 chytla hned napoprvé)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2017 7:08 pm Citovat
Pelep
Přispěvovatel

Na vlastní kůži jsem asi dva roky zpátky okusil, jaký to je natankovat fakt špatnou naftu. A samozřejmě na Onu, se skoro suchou nádrží jsem dojel na Ono, natankoval a po pár set metrech se začly ozývat vstřiky. A čím dál víc, pak už mlátily neskutečně nahlas a nafta musela z auta ven, od pohledu nevypadala zle, ale autu nechutnala. Vyjel jsem jí postupně 5 litrů na nádrž a to už šlo v pohodě. Tou dobou jsem zaslechl, že třem lidem přestalo jet auto co tam natankovali. Asi to byla nějaká blbá várka, protože jsem tam předtim tankoval několikrát a v poho. Myslim že si nemůžou dovolit mít uplně mrdka naftu, protože maj prej výtoč snad 10% republikový výtoče nafty co jsem někde četl... Ale Verva to nebude no Smile Já bych ale osobně radši tankoval benzina nebo omv Velmi ??astn?

BMW 318 TDS, chip, kat i egr pryč, jezdim na friťák nebo vyjetou hydrauliku.
Peugeot 106 1.4 Sport, Felda 1.3, Opel Kadett, Mazda 121
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2017 10:38 pm Citovat
Velký metař
Přispěvovatel

Jezdim na ONO v Jihlave spoustu let a nikdy problem nebyl , ani v lete ani v zime , jak s rotackou ta s PD . Davam teda samozrejmne do nafty VIF v predepsany koncentraci a plna spokojenost . I ted v mrazech kolem -20 normalne nazhavim a jde na brnk .
Co se kvality tyka , tak Verva to neni , ale uplnej hajzl take ne . ¨Na jihlavsky ONO sjizdi spousta kamionu z D1, kazdej den je tam fronta kamionu, nakladaku , i autobusy, stavebni stroje a kolona osobaku , kdyby to bylo nejak spatny, tak uz by se davno nejaky dobrodinec postaral o zverejneni v TV . Ty pomluvy na ONO mi spis prijdou jako konkurencni boj, protoze ostatni pumpy v Jihlave nevytoci dohromady za mesic tolik, co ONO ma za jeden den.
Takze siri pomluvy o znicenych motorech, vstrikach atd , najdou se samozrejmne pitomci kteri tomu veri a roztrubuji dal, s tim ze kamos kamose co ma kamose a ten ma zas znamyho a ten zarucene zadrel na naftu z ONO, pritom zadny konkretni ,podlozeny dukazy nemaji Hlavi?ka

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2017 11:35 pm Citovat
lt.kubosh
Aktivista

No mne po tankovani u Ono Dolni Dvoriste vyhazovalo auto nizkou ucinnost katalyzatoru.
Po vyjeti nadrze a naplnenim N95 u OMV problem zmizel. Tak jsem si dal nejakou dobu s ONO pokoj a znovu to zkusil po roce v Praze. Problem nenastal spotreba normalni.

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2017 8:23 pm Citovat
ondra.p
Přispěvovatel

A jaky mate nazor na Eurobit?
PříspěvekZaslal: so leden 21, 2017 9:57 pm Citovat
MirekX
Aktivista

beru v Lípě nad Orlicí a bez problémů, je to jako s ONEM, slyšel jsem spoustu keců jak to palivo stojí za prd ale nikdy jsem osobně nepotkal nikoho kdo by měl problém. I teď v mrazech po -20 ONO , EUROBIT bez problémů

Dědeček sharan 1,9 PD 115PS AUY- 225 PS a 500Nm turbo GTD1752VRL Smile Sharan 2,0 CFFB 140PS turbo GTD1752VRK-REA, DPF DEF On - 226PS a 465Nm, OIII 2,0TDI 150PS - 182 PS a 417Nm vše od Dieselpoweru. Smile KTM SMT 990 115PS www.zvsagro.cz
PříspěvekZaslal: so leden 21, 2017 10:04 pm Citovat
Pelep
Přispěvovatel

Jinak ségry přítel natankoval na ONO do transita tddi a včera ráno v -20 nenastartoval ... což ovšem vůbec nemusí být naftou z Ona, ale stejně Velmi ??astn?

BMW 318 TDS, chip, kat i egr pryč, jezdim na friťák nebo vyjetou hydrauliku.
Peugeot 106 1.4 Sport, Felda 1.3, Opel Kadett, Mazda 121
PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2017 8:20 pm Citovat
Hošík
Aktivista

Na dodávce jsme v ČR tankovali jenom ONO, venku co kde bylo po ruce. Na 1 150 000km na sprinteru neměněno nic. Na podzim jsem vzal na ONU naftu v Milovicích a zvuk jak traktor a vstřik v prde.i.

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2018 11:38 am Citovat
tomas-x
Sběrač informací

nějaká zkušenost s jejich naftou Diesel+ ? V čem je jiná než obyč diesel?

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2018 8:48 pm Citovat
cin
Aktivista

No je to obycejna nafta co prodavaji , ale je aditivovana. Aspon tak to uvadi na svých pumpach + je o 50haliru drazsi. Co v tom je za aditiva bohuzel nevim , osobne cepuju obyc naftu + pridavam VIF
Na penize nevim co vychazi levneji , ja to neresim. Proste kdyz si sam ten VIF pridam, tak mam jistotu ze tam doopravdy to aditivum je , asi tak

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2018 10:59 pm Citovat
pajdos1
Nováček

Denně jsem jezdil 3 roky s Passatem TDI PD 85kw kolem TANK ONO ve Spytihněvi, ale opodál v Napajedlích svého času byla na Benzině nafta o 1kč dražší, než na ONO, takže pro mě jasná Benzina. Na ONO jsem brával naftu otci do octavky TDI 81kw a nikdy neměl žádný problém i bez aditivace, nafta z ONO je už pár let v traktoru a traktor vždycky nastartuje a jezdí bez problémů (jedna nádrž!). Nyní mám BMW 318i E91 s motorem N43, který je extrémně choulostivý na přímovstřiky, tankuju z 90% na ONO N95 + dávám VIF trošku nad doporučené dávkování. Podle tabulek mazivosti benzínu N95 u ONO je téměř totožný jak od EuroOilu, s přidáním VIF aditiv má ještě lepší mazací schopnosti, než Verva od Benziny. viz http://www.petrol.cz/petrol-awards/petrolawards-15/vif-super-benzin-aditiv-overeni-cisticich-ucinku-6499.aspx
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2018 2:14 pm Citovat
jericho-3
Aktivista

Já tam jezdím 15 let, nafta i benzin a vše o.k.

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2018 6:13 pm Citovat
Thomy
Aktivista

S ONO je to tak, že majitelé chemici si nechávají míchat naftu na spodní hranici hodnot ČSN o palivech (228, 590). Jezdí na to stovky tisíc aut a neslyšel jsem, že by si někdo extra stěžoval a to dělám v oboru. Tankuje tam spoustu dopravců s nejnovějšími kamiony, jezedáci a tak dále a tak dále... Osobně když už tam jedu tankovat, beru aditivovanější.

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2018 11:07 am Citovat
roman1648
Aktivista

on se to celkově zlepšilo mi připadá, dneska si už (snad) nikdo nedovolí to přímo na pumpě čurdit já nevím čím,jak to bylo dříve
budeme tomu věřit Bl?zen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tank ONO - tankujete? Zkusenosti?
 Obsah fóra Dieselpower forum » Diskuze o autech