Obsah fóra Dieselpower forum
Obsah fóra Dieselpower forum Přihlášení Registrace FAQ Seznam uživatelů Hledat

Obsah fóra Dieselpower forum » Diskuze - MIMO mísu » Držte se, budeme utahovat šrouby Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma 
PříspěvekZaslal: po květen 13, 2019 3:18 pm Citovat
jericho-3
Aktivista
Založen: 16.6.2009
Příspěvky: 17894
Já teď v radiu poslouchal/musel jsem mám jej jednu stanici/ předvolební debatu nových stran a normálně jsem propadl depresi, jaké exempláře náš národ vyprdnul a jakou idiocií oplývají..Např. bývalý ministr zdravotnictví za ČSSD ,/ vysokoškolák v oboru psychiatrie/ nebo už pomatený Cibulka, snesu vše, ale musel jsem radio vypnout , dělalo se mi fyzicky špatně..Názory na naší samostatnost a přání jak na to, od jednotlivých expertů, koktajícíh nesmysly jsou úděsné..Kdo tvrdí /právě ti kandidáti/jací jsme geniální a úžasní cizího člověka přesvědčí jen o tom, že je to právě naopak..Ještě že čeština je tak obtížná pro cizince, tak jí moc neovládají a to je naše velké štěstí... Smutn?

_________________
nepropadat panice...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: út květen 14, 2019 11:33 am Citovat
fekálek
Aktivista
Založen: 28.2.2016
Příspěvky: 1392
WOB napsal:
Máš k tomu nějaké podstatné informace proč je to infantilní nebo mi zase budeš vyhrožovat fyzickou likvidací ?


Fyzicky se zlikviduješ sám jelikož jsi blb, a jesli myslíš, že tvůj nápad netisknout peníze je lék, tak už jsem ti výše psal, že jsi kandidát na Nobela, jdi se zaregistrovat mašťáku Mrknut?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: st květen 15, 2019 10:45 am Citovat
jericho-3
Aktivista
Založen: 16.6.2009
Příspěvky: 17894
Možná by bylo lepší, zvednout cenu měny, aby jich zaprvé nemuselo být tolik a byla tam menší čísla. Dnes má každý vocas, co prošel nějakou školou naditou prkenici už jen zato, že umí rozsvítit počítat a má díru do prdele..A jsou již velké problémy v obchodech, často se mi stává, že jsou šťastni, když mám nějaké drobné, protože ocáskové s naditými peněženkami musí pořád rozměňovat..A to ještě ti dotovaní zdržují u pokladen s různými poukázkami jako za okupace, kterými jsou vydržováni, aby pod tou kterou peřinou zůstali a nevlezli pod jinou..,.Dneska potkat občana, který platí někde za svoje, které si sám vydělal a nebyl obdarován státem nebo firmou, je v podstatě už náhoda , na kterou už by nešlo vsadit..Ale vše smrdí od hlavy a když nám vládnou požírači dotací, tak se není co divit..Žijeme v kapitalismu s lidskou tváří, ale ta už se šklebí postupnou debilitou..Protože vše, co člověk dostane zadarmo, ztrácí na ceně.. Smutn?

_________________
nepropadat panice...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: st květen 15, 2019 12:42 pm Citovat
favo
blázen
Založen: 12.2.2008
Příspěvky: 1978
Bydliště: Blansko
Věř mi že idiot co zvládne jen zapnout počítač naditou prkenici stopro nemá, aby jí měl naditou, tak už s tím počítačem musí umět kousky o kterých se tobě nebo mě ani nezdá.
Celý život makám rukama jako strojař, ale ani by mě nenapadlo nadávat na ajťáky jen proto, že si vydělávají víc než já.
Těšit mě může jen fakt, že oni mojí práci nezvládnou zrovna tak jako já tu jejich, bez patřičného vzdělání a praxe. Popravdě mi mnohem víc leží v žaludku platy sportovců, protože ti pro společnost ani lidstvo jako takový většinou neudělají vůbec nic prospěšného a jejich inteligence je taky většinou tristní.

_________________
felicia 1.3 (1.4) MPi
Golf IV 1.9 TDi ASZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PříspěvekZaslal: st květen 15, 2019 4:54 pm Citovat
jericho-3
Aktivista
Založen: 16.6.2009
Příspěvky: 17894
Já nenadávám jen na ajťáky, ale všude okolo jsou mraky podobných "táhel", projdou školou a skončí buď někde v kanclu nebo na inspektorátu, kde vydávají s vysokou školou čísla. Rovnou od maminky do blbárny a pod peřinu, kde dostávají plat větší než ve firmách, to oni jsou ti "sloužící", kteří jsou nadhodnoceni nad všechny, tihle jsou v kontrolních orgánech, sice ještě často neví, zda je to lepší zepředu nebo zezadu, ale jinak ví všechno...Bohužel jsem s nimi často konfrontován, a to nejsou žádní hackeři a ani to ode mě není žádná kritika mladé generace, ale mne by nenapadlo posuzovat druhé co dělají, když sami ještě pořádně neví, jak se žije za vlastní..Nejdřív maminka a tatínek, pak se vybere školička, kterou reklama nabídne, pak hup rovnou pod stát..Nadáváme na EU , kolik je tam byrokratů a přitom my jsme na špici a když se to spočítá na počet obyvatel, tak je EU proti nám ukázka progresívnosti. Znáš nějakého inženýra technického typu, nebo architekta, konstruktéra nebo jiné profese s odpovědností? Dnes jsou obory, které vyvolávají ´úžas a nepochopení ...Mne osobně vzdělání dnešní doby zklamalo, ano znají věci který my /já/ ne, ale kde je to vidět? Smutn?
P.S. samozřejmě, těm kterým jsem ublížil se omlouvám, ale ty plné kanceláře mladých zdravých mlaďošů , kteří vyplňují tisíce nesmyslů mne štvou, protože kde je ta úspora díky digitalizaci? V pr.eli..

_________________
nepropadat panice...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: st květen 15, 2019 5:07 pm Citovat
fekálek
Aktivista
Založen: 28.2.2016
Příspěvky: 1392
Že jsi si jericho tu vysokou taky neudělal? Jen kecáš a sám jsi neschopný hlupák, který všechny okolo jen kritizuje. To že umíš na bravu vyměnit rozvodovej řemen, není zase taková hitparáda, to umí kdejakej vořežprut, chápeš? Nejsi elita národa, ale neumětel a buran a proto jsi nic nedokázal, nemáš naditou prkenici, ale starej pekáč a když bůh dá tak na lahváče Mrknut?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2019 12:11 am Citovat
Slavkov
Aktivista
Založen: 9.11.2007
Příspěvky: 4575
Bydliště: Slavkov u Brna
jericho-3 napsal:
... Znáš nějakého inženýra technického typu, nebo architekta, konstruktéra nebo jiné profese s odpovědností? Dnes jsou obory, které vyvolávají ´úžas a nepochopení ...Mne osobně vzdělání dnešní doby zklamalo, ano znají věci který my /já/ ne, ale kde je to vidět? Smutn?
P.S. samozřejmě, těm kterým jsem ublížil se omlouvám, ale ty plné kanceláře mladých zdravých mlaďošů , kteří vyplňují tisíce nesmyslů mne štvou, protože kde je ta úspora díky digitalizaci? V pr.eli..


No konečně jsi to pochopil, že ty různé "pavědy" sem přišly až po revoluci dle západního vzoru.... Předtím jsme tady měli jenom jednu zbytečnou VŠ, teď jich jsou mraky.

Úspora díky digitalizaci není v prdeli, ale v kapsičkách různých stranických konšelů a jejich posluhovačů (KSČM to opravdu není). A jelikož je tu kapitalismus, tak je potřeba maximalizovat zisk... Tudíž si to každý resort dělá po svém, na extra zakázku... a ideálně tak, aby to nebylo vzájemně kompatibilní... a dalo se z toho rýžovat dál. Byť se MV snaží. Tady vůbec nejde o funkčnost, jakou předpokládáš ty, ale o funkčnost dojení státu...

Nicméně, abych jenom nekritizoval, datové schránky fungují (dokonce zdarma), elektronický podpis také (za cca 500CZK ročně)... elektronické občanky se třeba za pár let také posunou do užitečné polohy...
Když si vezmu, kolik bych musel zaplatit za poštovné při obesílání různých úřadů (s žádostmi o vyjádření k projektům) poštou, kolik času bych tím strávil... a takto to pošlu datovou schránkou ze svého počítače. S klidem i 1000km z ciziny.

Czech pointy také fungují, z místa, kde založíš živnost se rovnou můžeš přihlásit k dani, k pojištění atd.

_________________
GIV Variant TDi ???kW
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2019 7:22 am Citovat
jericho-3
Aktivista
Založen: 16.6.2009
Příspěvky: 17894
Ale dnes když slyším, Čechy Čechům, chceme být úspěšní jako Němci, cizinci odtud odvádějí 250-300 miliard , to bychom dokázali, kdybychom chtěli, zkurvená EU ,tak si vždy na tohle vzpomenu..Stará generace budovatelů socialismu /i ta moje/ cpe svoje parchantíky do škol a hned jim shání teplé místečko někde ve státním..Do firmy ne, tam je to nejisté , chce to jistotu a pravidelné prebendy..A pak jdou a volí Bureše, Okamuru a mají plnou hubu toho, jací jsme byli kdysi pašáci, co jsme dokázali, vystupme z EU apod. plky. Ale kdo má nahradit montovny z ciziny, které nás vlastně drží nad vodou? Co dělá bohatý stát, který díky chytrosti svých obyvatel bohatne a jeho výrobky všude chtějí? Má základ v malých firmách, které stát různými úlevami a pomocí podporuje, má vychovávat mlaďochy k samostatnosti, rodiče mají být pyšní na to, co jejich děti sami dokázali a ne na ten jejich pelech..Šedé myši jen požírají to, co druzí vytvořili , žádnou přidanou hodnotu nevytvoří..Ale my ne, přechytralí čehůni, my si zvolíme Bureše a spol. kteří požírají většinu dotací, tleskáme tomu, když těm, co jedou na vlastní triko, pěkně Bureš zatopí a pak kvičíme, když dochází miliardy...Proč měla 1. republika slušnou úroveň, z které čehůni žili celý socialismus? Protože měla velké množství firem, které měly úroveň a tvůrčí potenciál..Bohužel již začínám dostávat jistotu, že prostě to bylo také tím, že tady byli ti zpropadení Němci a Židé, kteří mnohé firmy vlastnili a založili..My jsme se poté od nich osvobodili a ukázali světu, co jsme za machry, až jsme skončili v montovnách zase pod těmi Němci..Nedá se nic dělat, musíme si přiznat, že jsme většinou jen slintalové a zašívači, kteří milují hlavně jistoty.. Kecy, kecy a závist to je slyšet pořád dokola..Proto také není žádný pohled dopředu, málo pracovní pohody, kdy šedé myši a montovníci si jen odmakají své a jdou plnit nákupní košíky a zvelebovat své bazény a houpačky..Přitom tvůrčí materiál by tu byl, kolikrát mi jen třeba vyhráli MS ve stavbách motocyklů, mecháni jsou v tomto jedničky, jenže žádná moto firma nevznikne, většina jen kňučí, kde je JAWA? Indové nám ukázali, co jsme zač...Takže kecy čehůnů po revoluci, co vše my Češi ukážeme těm ostatním, byly jen to, co nejlépe umíme..Je mi smutno, čas se nezastaví, a až přijde krize , tak tisíce montážníků ruku v ruce s šedými myškami z kanceláří budou stát fronty na podporu.... Smutn?

_________________
nepropadat panice...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2019 9:42 am Citovat
adbai
Přispěvovatel
Založen: 4.10.2008
Příspěvky: 757
Bydliště: kolonie EU
jelito my už uspěšní budeme sotva,jsme pro západní svět jen šmucky.ty tvoje zmíněné automobilky a další otrokářské výrobny západních majitelů nás nedrží nad vodou,nýbrž pod krkem.po skončení danových prázdnin a jiných úlev končí-např.3 firmy v prům.zoně v plzni mlékárna sedlčany atd.za vším hledej jen peníze .staří odborníci umírají,nikdo z nich nemá nástupce.nejsou schopni vybudovat dálnici v požadované kvalitě a troufají si na jadernou elektrárnu-což bude megatunel a nejistý výsledek.mladí neumí přemýšlet,natož pracovat.proč STbák našim akcionářům daní 2x dividendu a do zahraničí ne?těch 300 miliard je smutné memento.Např. Česká spořitelna byla prodána ani ne za 1,5 násobek čistého ročního zisku, který teď generuje.

_________________
seat 2.0 tdi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2019 11:34 am Citovat
Forest
Aktivista
Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 6900
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)
jericho-3 napsal:
No, tuhle písničku o bohatých socialistických firmách, které se rozkradly si můžete povídat při měsíčku na srazu železné pěsti KSČ po 30 letech. A vy si tam pokecáte, když jste v restituci dostali zpět majetek, který jste vybydleli a přivedli ke krachu../samozřejmě kvůli USA/...

Jericho, nemohu za to, ze neudrzis myslenku (snad udrzis moc a stolici). O tom, jak jsme "zkrachovali", jak jsme neco vybydleli jsem ti psal opakovane. Firmu jsme tak "vybydleli", ze po maloktere firme, ktera tu pusobila tu zbyde tolik tezce smazatelnych "pomniku" (u nas v podobe vice, nezli 150 komorovych trezoru; neplest si se skrinovymi trezory). Tyto jsou neco jako pevnost Hanicka (urcite jsi slysel o tom, jak se ji snazil Hitler zlikvidovat, ne? Mrknut?).

Hlavne, nase rodina zrestituovala majetky v jednotkach jednotlivych milionu (s dobrou vuli s tim, ze otec musel vyplatit cele pribuzenstvo) a obraty firmy jakoz i zisky (kazdou jednotlivou korunu jsme poctive zdanili) byly v jinych radech. Takze tu nemluv o krachu a vybydleni, ty packale a sasku pocmaranej.

Ty socialisticke firmy byly systematicky rozkradeny a zlikvidovany pod taktovkou okolniho sveta za majoritniho prispeni byvalych cinitelu a soucinnosti dosazenych cinitelu "nove doby". Pokud tomu neveris, jsi jedine sam proti sobe a zustanes omezenej nejspis do smrti.

Jinak, samozrejme, ze ty uspechy byvaleho rezimu byly zalozeny na tom, ze vse, co vzniklo v potu, krvi, slzach a odrikani byvalych zivnostniku bylo zabaveno. Nicmene, alespon to bylo nejak zuzitkovano a slouzilo - v tom spociva ten rozdil, ktery si ty zjevne nechces a nebo nejsi schopen uvedomit!

fekálek napsal:
Kdo si myslí, že dnes vládne v pozadí EU nějaká komunistická struktura tak je mimo. Dnes za vším stojí tzv. velkokapitál (multimiliardáři) kterí tahají za nitky...

Souhlasim. Nicmene, za dnesnim denim v CR verim, ze stale "ciha" inovovana struktura minuleho rezimu, ktera se akorat tebou popsane strukture prizpusobuje. Ostatne, staci zminit jedine: Babis.

WOB napsal:
stačí netisknout peníze, stačí aby každá bankovka měla svou reálnou hodnotu spárovanou s konkrétní zlatou mincí někde v bance - jako stejný kód. A budeme žít věčně v klidu a míru...

V dobe, kdy jsou dnes predevsim elektronicke penize? Souhlasim, ze nejdrive by mel byt zaklad v tom, ze elektronicke penize by mely mit svuj zaklad v papirove/kovove forme a melo by to byt kryto zlatem, nicmene, najdi si, jak to dopadlo s rezervama nasi zeme a jaky je aktualni stav (i to Slovensko, ktere se vysvihlo v minulosti diky CR ma temer trojnasobek!). Vsechno minuly rezim a nasledne porevolucni lumpenproletariar mimojine pod taktovkou Tosovskeho rozfrcal a nebo pustil za uplatek za smesne penize. Zkus toto, verim, ze by to mohlo byt podnetne. Letmo jsem prosel tento text, chtel bych verit, ze tomu tak nebylo ale obavam se, ze je to pravda.

jericho-3 napsal:
Možná by bylo lepší, zvednout cenu měny, aby jich zaprvé nemuselo být tolik a byla tam menší čísla.

Precti si po sobe co jsi napsal. Negramot hotovy. Neboj, ja vim, co jsi chtel sdelit, ale je to rec negramotne absolutni spodiny cintajici u piva v zaplivane krcme. Ani absolvent stredni skoly by to neformuloval tak nestastne a neodborne jako ty.


Slavkove, od srdce dekuji, ze jsi to napsal. Diky tomu nejsem jediny, kdo se snazi nabidnout jiny pohled a neplest si cestu s cilem, prostredky s nasledky a znouzectnost s uspechem.

Mimochodem, kdyz odchazela moje matka do duchodu (a ze je tomu let) tak byl integrovany informacni system "na spadnuti" ... a dodnes leva ruka nevi, co dela prava a pri vydavani obcanky jsem byl urednici informovan, ze ten chip je sice funkcni ale system nefunguje takze je to prozatim neucinne, resp. ucinnost je velmi ale velmi omezena.

Dodnes nechapu, jak pri dnesnich IT moznostech neni mozne, aby mel clovek jedinou kartu, ve ktere by mel uplne vsechno - obcanku, ridicak, zelenou kartu, pas (u nej nachazim pochopeni kvuli zaostalosti urcitych destinaci kam se letecky clovek muze dostat), zdravotni prukaz, bankovni kartu, kartu pojistence, zbrojni prukaz, dosazenou kvalifikaci, ruzna certifikovana skoleni atd. atd. ... s tim, ze ti, kteri by s ni mohli prijit do kontaktu, tak by meli moznost cist nebo zapisovat pouze do urcitych "oblasti" dane karty s tim, ze samotna karta by neobsahovala dane informace ale pouze odkazy do databaze a bez pristupoveho klice by se k tomu proste nikdo bez patricneho opravneni nedostal.

Ano, je to teoreticky zneuzitelne, nicmene, to je i stavajici system.

jericho-3 napsal:
Přitom tvůrčí materiál by tu byl, kolikrát mi jen třeba vyhráli MS ve stavbách motocyklů, mecháni jsou v tomto jedničky, jenže žádná moto firma nevznikne, většina jen kňučí, kde je JAWA?

Jericho, prober se, za tim nejsou "mechani", za tim jsou ti zodpovedni vysokoskolsti absolventi technickych oboru, ktere jsi chtel ukazat Wink

A mechanici? Novodobi mechanici nejsou nic svetoborneho, jedna se spis o svetle vyjimky a vez, ze to, co zvladas ty dnes z drtive vetsiny zvlada kdejaky garaznicky kutil akorat s rozdilem, ze zatimco ty se elektroniky bojis, on si s tim poradi.

adbai napsal:
jelito my už uspěšní budeme sotva,jsme pro západní svět jen šmucky.ty tvoje zmíněné automobilky a další otrokářské výrobny západních majitelů nás nedrží nad vodou,nýbrž pod krkem.po skončení danových prázdnin a jiných úlev končí-např.3 firmy v prům.zoně v plzni mlékárna sedlčany atd.za vším hledej jen peníze .staří odborníci umírají,nikdo z nich nemá nástupce.nejsou schopni vybudovat dálnici v požadované kvalitě a troufají si na jadernou elektrárnu-což bude megatunel a nejistý výsledek.mladí neumí přemýšlet,natož pracovat.proč STbák našim akcionářům daní 2x dividendu a do zahraničí ne?těch 300 miliard je smutné memento.Např. Česká spořitelna byla prodána ani ne za 1,5 násobek čistého ročního zisku, který teď generuje.

Souhlas. Napriklad s CS, pro kterou jsme delali moc dobre vim jak to bylo. Dohledejte si, kolik pobocek melo Erste v moment, kdy si CS koupilo. A kolik tehdy melo pobocek CS!

Erste bylo prodano za hubicku (spis darovano za vsimne) jako vyvojovy celek pro experiment (ve sve podstate jsme byli mysi v laboratori). Vim to moc dobre protoze jsme realizovali rekonstrukce jakozto generalni dodavatel. Nejdrive se "zlidstovalo" (chapej odstraneni bezpecnostnich prvku jako neprustrelna skla, prepazky a mrize) a pote, kdyz se prislo na to, ze na to zdejsi nejsou navykli a tento "zlidsteny system" nefunguje, tak se opet zodolnovalo. Kdyz jsme se koukli na technicke vykresy jedne nejmenovane pobocky, uvedomili si o jakou lokalitu jde tak jsme ihned usoudili, ze je to cesta do pekel. Po sdeleni vedeni CS(Erste) se nam dostalo odpovedi, ze to neni nase starost a s tim, ze pokracujeme.

Kdyz ji vykradli poprve, obratili se na nas "s duverou" abychom vymysleli reseni. Ucinili jsme tak. Smetli to ze stolu, ze je to nepripustne a prijali opatreni, ktera vedla k opakovanemu vykradeni. Nasledne vytahli ze supliku nase technicke reseni, oklestili ho na jejich pripustnou uroven a implementovali. Pobocka byla opet vykradena ... nebudu napinat: od zavedeni naseho technickeho navrhu do praxe se jiz nic jako vykradeni nevyskytlo.

Pokud by snad nekoho zajimalo: jednalo se o bezpecnostni a neprustrelny dvojity vstup, ktery znemoznoval aby zustaly oba vstupy otevrene. Bez zavreni jednoho nebylo technicky mozne otevrit druhy (a naopak) a pritom bylo technicky mozne uvnitr uzavrit nebezpecnou osobu(y) i s lupem. Jedina moznost, ktera by se tak nabizela by byla ve forme rukojmi, kde jsou ovsem daleko jinaci trestni sazby takze si na to jen tak nekdo netroufne.

Mimochodem, osobne se domnivam, ze my uz nemame zadnou svetlou budoucnost. O tu nas pripravil castecne minuly rezim ale hlavne porevolucni lumpenproletariat. Bud se vymanime z okovu EU a "lid s radosti privita rezim podobny tomu v Cine" nebo skoncime tak, jak mame nakroceno. Dalsi moznosti je, ze diky EU pod taktovkou okolnich svetadilu bude Evropa zlikvidovana a stane se utocistem pro migranty. Hrozne rad bych se mylil, uz jenom kvuli nasim dalsim generacim.


Naposledy upravil Forest dne čt květen 16, 2019 12:06 pm, celkově upraveno 2 krát.

_________________
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by Hm

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2019 11:44 am Citovat
fekálek
Aktivista
Založen: 28.2.2016
Příspěvky: 1392
Myslím, že se tu všichni shodneme, že jde vše pomalu ale jistě do kopru, žádný pozitivní vývoj už asi nečekáme že. Co ale stím? Volit cokoliv asi nemá cenu, zase udělají nějkakou špinavou koalici a je to zase ve stejnejch kolejích. Možná by jsi měl jelito říct co dál? jen neříkej začít u sebe a takový kraviny, to nefunguje
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2019 5:08 pm Citovat
jericho-3
Aktivista
Založen: 16.6.2009
Příspěvky: 17894
Jsme strůjci svého štěstí, takže si musíme přiznat, že máme jen na to být druhá liga. I tohle přiznání by nás posunulo dál..Nejhorší je žít neustále v iluzích, jací jsme úžasní.. Smutn?

_________________
nepropadat panice...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2019 7:57 pm Citovat
ROMEK
Aktivista
Založen: 3.4.2006
Příspěvky: 3690
Bydliště: SK Záhorie
fekálek napsal:
Myslím, že se tu všichni shodneme, že jde vše pomalu ale jistě do kopru, žádný pozitivní vývoj už asi nečekáme že. Co ale stím? Volit cokoliv asi nemá cenu, zase udělají nějkakou špinavou koalici a je to zase ve stejnejch kolejích. Možná by jsi měl jelito říct co dál? jen neříkej začít u sebe a takový kraviny, to nefunguje


Zbavit sa hypotéky všetkých požiečiek a žit len z teho co zarobíš a kupovat len to na co dokážeš našetrit jak to bylo kedysi. Ked sa darí prachy investovat do nehnutelnosti, ornej pudy atď no a jak sa to raz celé zesype mať dostatok náboju a kver na ochranu rodiny

_________________
VW Golf Variant 1,9Tdi AJM Highline 6q, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2019 8:02 pm Citovat
fekálek
Aktivista
Založen: 28.2.2016
Příspěvky: 1392
Romky ty píšeš můj životopis? Přesně tak mě to učili rodiče a tak to dělám, pro Jericha podotýkám, že žili za toho "hnusného" socíku. Napsal jsi to pěkně, ale to asi není lék pro celou společnost. Většina lidí takhle žít neumí, v každé reklamě do tebe tlačeji půjčku i na záchodovou mísu a slabší jedinci prostě neodolaji. Tohle je jen idylka finančně gramotých, ale těch samozřejmě nění majorita Mrknut?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2019 8:03 pm Citovat
fekálek
Aktivista
Založen: 28.2.2016
Příspěvky: 1392
Romky ty píšeš můj životopis? Přesně tak mě to učili rodiče a tak to dělám, pro Jericha podotýkám, že žili za toho "hnusného" socíku. Napsal jsi to pěkně, ale to asi není lék pro celou společnost. Většina lidí takhle žít neumí, v každé reklamě do tebe tlačeji půjčku i na záchodovou mísu a slabší jedinci prostě neodolaji. Tohle je jen idylka finančně gramotých, ale těch samozřejmě nění majorita Mrknut?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Držte se, budeme utahovat šrouby
 Obsah fóra Dieselpower forum » Diskuze - MIMO mísu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 25 z 26  
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další
  
  
 Přidat nové téma  Zaslat odpověď  


TOPlist    
Copyright (c) 2005-2007 DIESELPOWER.CZ. Vsechna prava vyhrazena.
    Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group. phpBB Skin by Vjacheslav Trushkin.