Samolepky Dieselpower
Moderátoři: šulda, Moderátoři
Samolepky Dieselpower
Vím,že se to už někdy řešilo,ale Rybízkovo příspěvek "vidět a být viděn"mi to zase připomněl.Kdosi tu totiž nabízel nějaké návrhy samolepek f.Dieselpower,tak bych se chtěl zeptat,jestli je možné nějakou takovou získat.Nemám moc začouzený zadek,tak si myslím,že by tam mohla být pěkně vidět a dělat reklamu,určitě si to přečte každý,koho předjedu
a že jich je dost
.A taky kvůli tomu potkávání kolegů z tohoto fóra 
SHARAN AUY 2002
V Mimoni měl Reesha sebou několik samolepek o velikosti cca10cm tak jsem taky 2 vysomroval (už jsou na autě
). Hned jsem se taky ptal, jestli nemá velkou na zadní okno, neměl, ale to ztvárnění je Good. Vypadá takto http://dieselpower.cz/race-engineering/ ... hp?lang=en plus mail adresa.
Co na to Reesha? Nechat jich vyrobit pár velkejch, klidně bych si pro sebe jednu koupil.
Co na to Reesha? Nechat jich vyrobit pár velkejch, klidně bych si pro sebe jednu koupil.
KTM 250 SX-F
bývalo i 265PS, 471 Nm on 1,9TDI :-/
Kupte si Mercedes, kupte si Audi, stejně všichni skončíte u BMW
bývalo i 265PS, 471 Nm on 1,9TDI :-/
Kupte si Mercedes, kupte si Audi, stejně všichni skončíte u BMW
Jednu bych si teda vzal (nechci slevu zadarmoBóďa píše:Možná někde jeden nápis co mi zbyl vyhrabu. Akorát má asi 2,3m...![]()
A co ten nápis "No smoke, no fun"? Jestli ho mvolesko nebude chtít, mám dva ( stejné jako jsem měl v Mimoni na Airbusu ).
SHARAN AUY 2002
zdar ! taky se připojuju za možnost koupě DP loga - samolepky , ale líbila by se mi ta jak má Huml ,ale v modifikaci na tmavý auta
. jinak fotku dával sem http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=999 ta by autíčku fakt slušela a aspoň by by bylo poznat fóráky.
MARTEX ALH upgrade ASV + special switcher ECU 115/157PS - zlatá kára
BXE paštika
powered by CHF
BXE paštika
powered by CHF
