Obsah fóra Dieselpower forum
Obsah fóra Dieselpower forum Přihlášení Registrace FAQ Seznam uživatelů Hledat

Obsah fóra Dieselpower forum » Jak se jezdí na rostlinu, nebo i na naftu » Bezaromatik Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Další
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma 
Bezaromatik
PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2010 12:29 pm Citovat
radekandy
Přispěvovatel

Chtěl by se zeptat, co to přesně je ten bezaromat, k čemu všemu je to dobrý a hlavně kde se to dá sehnat a kolik to stojí. Četl jsem tady spousty příspěvků, jak to přidáváte k ŘO a naftě, ale co to přesně je jsem se nedozvěděl.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2010 12:45 pm Citovat
peopleman
Přispěvovatel

Taky jsem se to včera dočetl,tak dnes šupky dupky do Tety,ale tam to neměli,tak jsem zakoupil aspoň BENZÍNOVÝ ČISTIČ TECHNICKÝ a do každé nádrže nalil deci.No a po vyjetí to tam zas naleju a budu doufat,že výkon stoupá a spotřeba klesá.. Mrknut?

PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2010 1:19 pm Citovat
nogis
Aktivista

to nemyslíš vážně Sm?ch

PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2010 2:10 pm Citovat
peopleman
Přispěvovatel

nogis napsal:
to nemyslíš vážně Sm?ch

Co z toho ti připadá nevážné B??a ?

PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2010 11:05 pm Citovat
Dani34el
Přispěvovatel

Přidávat nějáká ředidla, benzín nebo BEZAROMATIK (zřejmě nějáký druh ředidla bez aromatických uhlovodíků) je hloupost. Všechny tyhle prostředky mohou naleptat plastové díly v nádrži nebo v palivovym systému. Zázračné zvýšení výkonu se nekoná a člověk si ho jen namlouvá. Jedině že by se tak zvýšila výhřevnost nafty, což je vyloučeno - výhřevnost ředidla je dokonce o něco nižší a benzinu taky. Pokud by zázračný zvýšení výkonu a snížení spotřeby fungovalo, dávno by si toho výrobci vozů i výrobci pohonných hmot všimli.

Naftovej motor je na naftu tak jezděte na naftu a nešpekulujte. Nic nevymyslíte !!! Výrobce optimalizoval motor na normovaný palivo a tečka. P?ekvapen? Hlavi?ka P?ekvapen?

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 5:52 am Citovat
RUNDA
Přispěvovatel

...urcite pridavas do nafty Bezaromatik a mas to vyskusane... Velmi ??astn?
...tak nekecaj.ja na to jazdim bez problemu...

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 7:40 am Citovat
radekandy
Přispěvovatel

RUNDA napsal:
...urcite pridavas do nafty Bezaromatik a mas to vyskusane... Velmi ??astn?
...tak nekecaj.ja na to jazdim bez problemu...

A co takhle napsat, když už na to jezdíš, jak se to skutečně jmenuje, kde se to dá koupit a kolik to stojí? Bl?zen

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 7:48 am Citovat
RUNDA
Přispěvovatel

vola sa to bezaromatik,kupoval som to pred viac ako rokom v Brne v Bauhause a potom este raz cez net z CZ,ale dobierka od vas stala pomaly tolko ako 3,5litra bezaromatiku.miesam to v pomere 7dcl riedidla+3dcl oleja do 2T motorov-naprv valvoline.a tuto zmes prilievam 0,5l na 70l nafty.motor ide tichsie,nedymi,je zivsi z nizsich otacok a trosku klesla spotreba.

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 11:42 am Citovat
jm
Přispěvovatel

souhlasím motor se chová stejně, dávkování taky,ale olej 2T nedávám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 2:28 pm Citovat
slovacek.milos
Aktivista

bezaromatik mají i v obi, já osobně příjdu do barvy laky ve strážnici řeknu že chci bezaromatik a do týdne je tam taky ho běžně nemají flaška asi 55 korun přesně nevím beru celé balení miloš
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 2:32 pm Citovat
slovacek.milos
Aktivista

Dani34el napsal:
Přidávat nějáká ředidla, benzín nebo BEZAROMATIK (zřejmě nějáký druh ředidla bez aromatických uhlovodíků) je hloupost. Všechny tyhle prostředky mohou naleptat plastové díly v nádrži nebo v palivovym systému. Zázračné zvýšení výkonu se nekoná a člověk si ho jen namlouvá. Jedině že by se tak zvýšila výhřevnost nafty, což je vyloučeno - výhřevnost ředidla je dokonce o něco nižší a benzinu taky. Pokud by zázračný zvýšení výkonu a snížení spotřeby fungovalo, dávno by si toho výrobci vozů i výrobci pohonných hmot všimli.

Naftovej motor je na naftu tak jezděte na naftu a nešpekulujte. Nic nevymyslíte !!! Výrobce optimalizoval motor na normovaný palivo a tečka. P?ekvapen? Hlavi?ka P?ekvapen?

jezdímě zde na sajrajty všeho druhu první diesel motor byl poháněn burákovým olejem,

tak pokud jezdíš na naftu to už bude nějaká přestavba to sem nepatří Mrknut? jezdíme na pořádné palivo Mrknut? miloš
PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 2:43 pm Citovat
radekandy
Přispěvovatel

slovacek.milos napsal:
bezaromatik mají i v obi, já osobně příjdu do barvy laky ve strážnici řeknu že chci bezaromatik a do týdne je tam taky ho běžně nemají flaška asi 55 korun přesně nevím beru celé balení miloš

Konečně kloudné inforamace. Díkes Mrknut? Zkusím teda ještě OBI, ale v Baumaxu to neměli.

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 8:43 pm Citovat
slovacek.milos
Aktivista

radekandy napsal:
slovacek.milos napsal:

Konečně kloudné inforamace. Díkes Mrknut? Zkusím teda ještě OBI, ale v Baumaxu to neměli.

každý soukromník ho má v nabídce a objedná já přišel i do další prodejny na ulici veselské ve strážnici že není pro blém objdnat miloš
PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 8:58 pm Citovat
radekandy
Přispěvovatel

slovacek.milos napsal:
radekandy napsal:
slovacek.milos napsal:

každý soukromník ho má v nabídce a objedná já přišel i do další prodejny na ulici veselské ve strážnici že není pro blém objdnat miloš

Výborně, už je v garáži. Dal jsem na tebe, zajel do OBI a tam měli 700 ml za 61 Kč, takže tak........

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 10:18 pm Citovat
Dani34el
Přispěvovatel

[quote="slovacek.milos"]
Dani34el napsal:

jezdímě zde na sajrajty všeho druhu první diesel motor byl poháněn burákovým olejem,

tak pokud jezdíš na naftu to už bude nějaká přestavba to sem nepatří Mrknut? jezdíme na pořádné palivo Mrknut? miloš

První diesel NIKDY nebyl poháněn burákovým olejem, ale petrolejem. Ani 3, 4, 5 diesel nikoliv.Typická volovina žádnym zdrojem nedoložená kterou opisuje jeden od druhýho.

Stejně to dopadne s ředidlem v naftě.Rostlinný olej ok, to sem patří, ale ředidlo? Naprosto jinej bod vzplanutí, jiná destilační křivka, agresivní vůči některým plastům....prostě to nemůže vylepšit výhřevnost a je to riziko.....doložené a fyzikálně odůvodněné pokusy s olejem, petrolejem ano, ale řeči typu: "Mě to jede líp" ...to je mýtus a mate hlupáky ještě víc.

Obsah fóra Dieselpower forum » Jak se jezdí na rostlinu, nebo i na naftu