Obsah fóra Dieselpower forum
Obsah fóra Dieselpower forum Přihlášení Registrace FAQ Seznam uživatelů Hledat

Obsah fóra Dieselpower forum » Diskuze - MIMO mísu » Emisna - nevyhovuje Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma 
PříspěvekZaslal: st září 23, 2020 7:46 am Citovat
ROMEK
Aktivista

Ked bude trhlina na zvodoch tak to bude prisavat kyslik a oblbovat lamda sondu a bude ti to chlastat. Ked nekde az za lamda sondu tak sa nestane nic ale bude bude vetsia hodnota kysliku ve vyfuku a nevyjde ti hodnota lamda proto sa este ked sa dalo pricpaval vyfuk hadru na emisnej.

PříspěvekZaslal: st září 23, 2020 2:38 pm Citovat
slovacek.milos
Aktivista

[quote="RAPIDmen"]-na SVK na tu birokraciu zvykol, že tu riešia všetko nepotrebne a velke veci sa nehybu, nikdy si nezvykej, když tě zavřou do kriminálu musíš si zvykat abys přežil. ale svoboda je o tom že si můžeš dělat co chceš,

deš pracovat do D vrátiš se a propadne ti stk, musíš vládě zapatit 400 e za to že pokud ti propadne stk musíš hned odevzdat značky O?i sem tam
nikdy si nezvykej a bojuj za svobodu Mrknut?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PříspěvekZaslal: ne září 27, 2020 7:30 am Citovat
šulda
Moderátor

Přesunuto. Ty "politická moudra" nahoru do fóra nepatří.

PříspěvekZaslal: st září 30, 2020 5:34 pm Citovat
fero
Přispěvovatel

velmi by pomohla ta teplota pri druhom merani,ak pri stupajucej teplote oleja
stupa aj HC,potom je motor vybehany,niekedy na chvilu pomoze novy katalyzator nova lambda sonda,vyfuk vyskusas aj sam ak pri nastartovanom aute ti niekto zatka vyfuk,ale fest a druhy pocuva potrubie kde syci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: st září 30, 2020 8:20 pm Citovat
Marek001
Aktivista

Trochu sa pridám s otázkou, ROMEK - ty si spomínal že máš analyzátor výfukových plynov - aký? Alebo viete niekto poradiť niečo cenovo výhodné a funkčné/spoľahlivé čo vie zmerať HC a CO? U nás to začína byť s EK stále ťažšie a potrebujem vedieť zákazníkovi aspoň orientačne povedať či má význam ísť na EK alebo nie...
PříspěvekZaslal: st září 30, 2020 8:26 pm Citovat
RAPIDmen
Přispěvovatel

Marek001 napsal:
Trochu sa pridám s otázkou, ROMEK - ty si spomínal že máš analyzátor výfukových plynov - aký? Alebo viete niekto poradiť niečo cenovo výhodné a funkčné/spoľahlivé čo vie zmerať HC a CO? U nás to začína byť s EK stále ťažšie a potrebujem vedieť zákazníkovi aspoň orientačne povedať či má význam ísť na EK alebo nie...
To by aj mna zaujmalo pripadne keby kupiš Tak som z Valaskej Belej kusok od IL/TN stran a z mojimy 6tymi kocapkami by som chodil vždy na test pred EK Velmi ??astn?

BMW E36 318IS limo
BMW E34 520i limo
PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2020 7:53 am Citovat
ROMEK
Aktivista

Ja sem dostal do daru od jedneho pana kery už je na duchode mal kedysi stanicu na meranie emisii. Je to GATS NDG 1000 do roku 2016 bola schvalena na pre STK. Je to kombinovaný motortester s analyzatorem.

Davajte si pozor aby vam nekdo nepredal nefunkčný prístroj na bazosi sa sem tam neco objaví.

toto vyzera celkom dobre
kód:
https://stroje.bazos.sk/inzerat/115397134/analyzator-spalin-a-koure-gutmann-hella-gm3.php

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2020 10:01 am Citovat
Marek001
Aktivista

Dík za info. Rozmýšlal som niečo kompaktnejšie ale ani toto nevyzerá zle aj cena je fajn, uvidím...
PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2020 10:52 pm Citovat
RAPIDmen
Přispěvovatel

Tak emiska prešla na tej starej 5ke bmw...pretesnil som cele sanie,vyfuk,dal preventivne novu Bosch sondu.vymenil klapku,volnobežny ventil,odstranili sa všetky netesnosti všetkeho ale volnobeh bol stale nad limit ktory je povoleny ba dokonca zohriaty motor mal o niečo vyšie otačky ako stredne ohriaty. Už som chcel menit RJ lebo už ma nenapadalo čo dalej... nakoniec som vyskušal taku fintu pozapinat všetky ale že všetky spotrebiče od radia ,cez stropne svetla ,hmlovky dilakove vyhrevy a motor skludnil ,,,Povedal som to hned technikovy na EK že budu asi vyšie otačky a že pomože zapnut zataže...trapil sa stym na linke asi pol hodiny ...nakoniec to pozapinal všetko Smile
Ručičku na teplote oprel až do červeneho čo som predpokladal ked to bzučalo bez pohybu a ta Visca moc už netoči..ale urobil to Smile Vravel že ten kat musel byt fest zohriaty aby hodnoty šli dole ,,,ale zase na dva roky pokoj na dalšiu EK objednam aj kat nech sa netrapia tolko stym Smile DAkujem všetkym čo pomohli

BMW E36 318IS limo
BMW E34 520i limo
Emisna - nevyhovuje
 Obsah fóra Dieselpower forum » Diskuze - MIMO mísu